Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2019-05-18, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Gustė Gedminaitė 
 Meida Levickaitė 
21
7
21
3
 20'
21
5
21
4
 20'
84/19
65
2
1
2 Loreta Radavičiūtė 
 Viltė Žakaitytė 
7
21
3
21
 20'
21
13
15
21
20
22
 39'
66/98
-32
0
3
3 Margarita Poklikajeva 
 Airida Sandra Zymonaitė 
5
21
4
21
 20'
13
21
21
15
22
20
 39'
65/98
-33
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Emilija Elzbergaitė 
 Astrėja Nutautaitė 
0
1
0/1
-1
0
2
2 Erta Kelpšaitė 
 Ema Pocevičiūtė 
1
0
1/0
1
1
1



2019-05-18  
   1-a vieta
 1    Gustė Gedminaitė,  Meida Levickaitė  
[62] 13:15   G.Gedminaitė, M.Levickaitė
 4    Erta Kelpšaitė,  Ema Pocevičiūtė   21:7  21:6 [19']
   



2019-05-18  
   3-a vieta
 2    Emilija Elzbergaitė,  Astrėja Nutautaitė  
[63] 13:15   M.Poklikajeva, A.Zymonaitė
 5    Margarita Poklikajeva,  Airida Sandra Zymonaitė     B/Ž
   



 
   5-a vieta
 3    Loreta Radavičiūtė,  Viltė Žakaitytė  
 L.Radavičiūtė, V.Žakaitytė
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.