Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj), Data: 2019-11-23, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Elzė Dindaitė 
 Nomeda Seniūnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Dindaitė, N.Seniūnaitė      
 16       ->      
  [70] 15:40   E.Dindaitė, N.Seniūnaitė    
 9   Erta Kelpšaitė 
 Mėta Monkevičiūtė 
    21:4  21:9 [18']    
[59] 15:00   M.Kolojanskaitė, S.Liutkutė      
 8   Marija Kolojanskaitė 
 Skaistė Liutkutė 
  21:15  24:26  21:13 [41']      
    [78] 16:20   E.Dindaitė, N.Seniūnaitė  
 5   Gabija Beržinskaitė 
 Liepa Budrytė 
      21:11  21:23  21:12 [33']  
[60] 15:00   G.Beržinskaitė, L.Budrytė      
 12   Smiltė Marija Sabakonytė 
 Augustė Klimaitė 
  21:11  21:13 [19']      
  [71] 16:00   G.Beržinskaitė, L.Budrytė    
 13   Deimantė Tracevičiūtė 
 Grėtė Vyšniauskaitė 
    21:15  17:21  21:10 [31']    
[61] 15:00   D.Tracevičiūtė, G.Vyšniauskaitė      
 4   Loreta Radavičiūtė 
 Viltė Žakaitytė 
  21:16  21:5 [19']       1-a vieta
      [91] 17:45   E.Dindaitė, N.Seniūnaitė
 3   Emilija Elzbergaitė 
 Astrėja Nutautaitė 
        21:14  21:19 [25']
[62] 15:00   E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė      
 14   Uma Ivanauskaitė 
 Elžbieta Vilimaitė 
  21:8  21:7 [8']      
  [72] 16:00   E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė    
 11   Žaneta Dzimidaitė 
 Ema Pocevičiūtė 
    21:14  21:15 [24']    
[63] 15:20   A.Klimaitė, M.Leonovič      
 6   Amelija Klimaitė 
 Mila Leonovič 
  21:19  21:14 [22']      
    [79] 16:45   G.Gedminaitė, M.Levickaitė  
 7   Aušrinė Mažulytė 
 Ugnė Tiškutė 
      21:11  21:14 [24']  
[64] 15:20   A.Mažulytė, U.Tiškutė      
 10   Giedra Velykytė 
 Gretė Velykytė 
  21:13  21:13 [18']      
  [73] 16:00   G.Gedminaitė, M.Levickaitė    
 15         21:10  21:11 [21']    
 G.Gedminaitė, M.Levickaitė      
 2   Gustė Gedminaitė 
 Meida Levickaitė 
  ->    G.Beržinskaitė, L.Budrytė   3-a vieta
      [92] 17:45   G.Beržinskaitė, L.Budrytė
       E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė   21:12  21:13 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Kolojanskaitė, S.Liutkutė    
    [80] 16:45   D.Tracevičiūtė, G.Vyšniauskaitė  
     D.Tracevičiūtė, G.Vyšniauskaitė   18:21  21:16  21:16 [34']   5-a vieta
     
     A.Klimaitė, M.Leonovič     ->
    [81] 16:45   A.Mažulytė, U.Tiškutė  
     A.Mažulytė, U.Tiškutė   21:17  21:13 [25']  
         
         
       M.Kolojanskaitė, S.Liutkutė   7-a vieta
     
       A.Klimaitė, M.Leonovič   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Kelpšaitė, M.Monkevičiūtė    
   E.Kelpšaitė, M.Monkevičiūtė   ->    
    [82] 16:45   L.Radavičiūtė, V.Žakaitytė  
   S.Sabakonytė, A.Klimaitė     22:20  12:21  21:16 [34']  
  [74] 16:00   L.Radavičiūtė, V.Žakaitytė    
   L.Radavičiūtė, V.Žakaitytė   16:21  21:11  21:17 [21']     9-a vieta
      [93] 17:45   G.Velykytė, G.Velykytė
   U.Ivanauskaitė, E.Vilimaitė       21:11  21:16 [23']
  [75] 16:20   Ž.Dzimidaitė, E.Pocevičiūtė    
   Ž.Dzimidaitė, E.Pocevičiūtė   21:18  24:22 [28']    
    [83] 17:05   G.Velykytė, G.Velykytė  
   G.Velykytė, G.Velykytė     21:19  21:19 [29']  
   G.Velykytė, G.Velykytė    
    ->    
         
       E.Kelpšaitė, M.Monkevičiūtė   11-a vieta
     
       Ž.Dzimidaitė, E.Pocevičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Sabakonytė, A.Klimaitė  
     S.Sabakonytė, A.Klimaitė   ->   13-a vieta
     
     U.Ivanauskaitė, E.Vilimaitė     ->
     U.Ivanauskaitė, E.Vilimaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2020-12-19 10:00 2020-12-19 22:00
Delfi, Vilnius
Sunny smash x SUN365
2020-12-19 10:00 2020-12-19 22:00
Kauno MEGA, Kaunas
JSO turnyras
2020-12-19 10:00 2020-12-19 14:00
RIO arena, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 23:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL Jums linki ramių švenčių
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Nenustatyta,
Panevezio badmintono klubo Kaledinis turnyras
2020-12-12 10:00 2020-12-12 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas Nukelta
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.