Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (3 etapas), Data: 2019-01-26, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26  
 1   Šarūnas Poderys 
 Urtė Gečaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
[85] 16:05   Š.Poderys, U.Gečaitė      
 16   Tomas Meškutavičius 
 Vaida Gečienė 
  21:9  21:11 [20']      
  [107] 18:10   Š.Poderys, U.Gečaitė    
 9   Vitalij Krasovskij 
 Diana Vizgirdienė 
    21:17  21:14 [22']    
[86] 16:30   V.Turolevičius, S.Čalkina      
 8   Vaidas Turolevičius 
 Svetlana Čalkina 
  21:13  21:12 [21']      
    [127] 19:50   A.Morkūnas, E.Mačiulytė  
 5   Gintautas Šiaučiūnas 
 Ramunė Petrošienė 
      21:4  22:20 [23']  
[87] 16:30   G.Šiaučiūnas, R.Petrošienė      
 12   Aidas Poderys 
 Vaida Žitlinskaitė 
  15:21  21:16  21:17 [22']      
  [108] 18:10   A.Morkūnas, E.Mačiulytė    
 13   Andrius Mockus 
 Milda Geršvaltaitytė 
    21:19  21:7    
[88] 16:30   A.Morkūnas, E.Mačiulytė      
 4   Arūnas Morkūnas 
 Eglė Mačiulytė 
  22:20  22:20 [13']       1-a vieta
      [143] 21:05   V.Bagdanavičius, J.Živatkauskaitė
 3   Vidas Martinkus 
 Irena Peleckienė 
        21:10  21:14
[89] 16:30   V.Martinkus, I.Peleckienė      
 14   Žanas Sabulis 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  21:14  21:18 [21']      
  [109] 18:10   V.Martinkus, I.Peleckienė    
 11   Egidijus Peleckis 
 Jolanta Sereckienė 
    21:18  21:15 [2']    
[90] 16:30   S.Eibukas, R.Narijauskaitė      
 6   Saulius Eibukas 
 Regina Narijauskaitė 
  21:11  21:14 [20']      
    [128] 19:50   V.Bagdanavičius, J.Živatkauskaitė  
 7   Valentinas Bagdanavičius 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
      21:17  21:9 [21']  
[91] 16:55   V.Bagdanavičius, J.Živatkauskaitė      
 10   Arūnas Vizgirda 
 Ingrida Savickienė 
  21:15  21:11 [20']      
  [110] 18:10   V.Bagdanavičius, J.Živatkauskaitė    
 15   Tadas Staniulis 
 Vaida Martinkienė 
    21:15  19:21  21:12 [20']    
[92] 16:55   G.Vaičiulis, J.Vadeikienė      
 2   Gabrielius Vaičiulis 
 Judita Vadeikienė 
  21:14  21:13 [20']    Š.Poderys, U.Gečaitė   3-a vieta
      [144] 21:05   Š.Poderys, U.Gečaitė
       V.Martinkus, I.Peleckienė   21:18  18:21  21:17 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Turolevičius, S.Čalkina    
    [129] 19:50   G.Šiaučiūnas, R.Petrošienė  
     G.Šiaučiūnas, R.Petrošienė   21:16  21:16 [14']   5-a vieta
      [145] 21:05   S.Eibukas, R.Narijauskaitė
     S.Eibukas, R.Narijauskaitė     23:21  23:21 [11']
    [130] 19:50   S.Eibukas, R.Narijauskaitė  
     G.Vaičiulis, J.Vadeikienė   21:18  20:22  21:11 [31']  
         
         
       V.Turolevičius, S.Čalkina   7-a vieta
     
       G.Vaičiulis, J.Vadeikienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   T.Meškutavičius, V.Gečienė      
  [111] 18:35   T.Meškutavičius, V.Gečienė    
   V.Krasovskij, D.Vizgirdienė   22:20  19:21  21:19 [23']    
    [131] 20:15   A.Mockus, M.Geršvaltaitytė  
   A.Poderys, V.Žitlinskaitė     21:11  22:20 [20']  
  [112] 18:35   A.Mockus, M.Geršvaltaitytė    
   A.Mockus, M.Geršvaltaitytė   9:21  22:20  21:13 [19']     9-a vieta
      [146] 21:30   Ž.Sabulis, L.Šiaučiūnienė
   Ž.Sabulis, L.Šiaučiūnienė       21:13  21:18 [10']
  [113] 18:35   Ž.Sabulis, L.Šiaučiūnienė    
   E.Peleckis, J.Sereckienė   21:13  21:19 [17']    
    [132] 20:15   Ž.Sabulis, L.Šiaučiūnienė  
   A.Vizgirda, I.Savickienė     20:22  21:16  21:7 [38']  
  [114] 18:35   A.Vizgirda, I.Savickienė    
   T.Staniulis, V.Martinkienė   21:16  21:17 [22']    
         
       T.Meškutavičius, V.Gečienė   11-a vieta
     
       A.Vizgirda, I.Savickienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Krasovskij, D.Vizgirdienė    
     
     A.Poderys, V.Žitlinskaitė   ->   13-a vieta
     
     E.Peleckis, J.Sereckienė     ->
     
     T.Staniulis, V.Martinkienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.