Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (3 etapas), Data: 2019-01-26, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26  
 1   Raimondas Povilaitis 
 Darius Kairys 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Povilaitis, D.Kairys      
 16       ->      
  [21] 11:30   R.Povilaitis, D.Kairys    
 9   Rolandas Čepulis 
 Kęstutis Kučinskas 
    21:12  21:18 [21']    
[1] 10:00   L.Fiodorovas, V.Trumpaitis      
 8   Laimis Fiodorovas 
 Vaidas Trumpaitis 
  21:16  21:14 [25']      
    [45] 13:35   R.Povilaitis, D.Kairys  
 5   Raimundas Masevičius 
 Rokas Grytė 
      25:23  21:19 [19']  
[2] 10:00   R.Masevičius, R.Grytė      
 12   Laurynas Urniežius 
 Darius Jurgilas 
  21:10  21:7 [25']      
  [22] 11:30   J.Daugėla, A.Giedrikas    
 13         21:10  21:8 [19']    
 J.Daugėla, A.Giedrikas      
 4   Jonas Daugėla 
 Aidas Giedrikas 
  ->       1-a vieta
      [69] 15:40   R.Giedraitis, D.Likas
 3   Robertas Giedraitis 
 Darius Likas 
        21:17  21:9 [19']
 R.Giedraitis, D.Likas      
 14       ->      
  [23] 11:30   R.Giedraitis, D.Likas    
 11   Vidmantas Viederis 
 Paulius Bareika 
    21:15  21:16 [10']    
[3] 10:00   V.Česonis, R.Ražanauskas      
 6   Vytautas Česonis 
 Ramūnas Ražanauskas 
  21:18  11:21  21:14 [61']      
    [46] 13:35   R.Giedraitis, D.Likas  
 7   Giedrius Arbačiauskas 
 Arūnas Masteika 
      21:17  21:19 [20']  
[4] 10:00   G.Arbačiauskas, A.Masteika      
 10   Augustas Masevičius 
 Tadas Staniulis 
  17:21  21:12  21:17 [41']      
  [24] 11:55   G.Arbačiauskas, A.Masteika    
 15         19:21  21:12  21:10 [38']    
 A.Ščerbakovas, T.Jarutis      
 2   Artūras Ščerbakovas 
 Tadas Jarutis 
  ->    J.Daugėla, A.Giedrikas   3-a vieta
      [70] 15:40   J.Daugėla, A.Giedrikas
       G.Arbačiauskas, A.Masteika   21:19  21:15 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Fiodorovas, V.Trumpaitis    
    [47] 13:35   L.Fiodorovas, V.Trumpaitis  
     R.Masevičius, R.Grytė   21:16  21:13 [24']   5-a vieta
      [71] 15:40   L.Fiodorovas, V.Trumpaitis
     V.Česonis, R.Ražanauskas     16:21  21:15  22:20 [38']
    [48] 13:35   V.Česonis, R.Ražanauskas  
     A.Ščerbakovas, T.Jarutis   21:18  21:17 [22']  
         
         
       R.Masevičius, R.Grytė   7-a vieta
      [72] 15:40   R.Masevičius, R.Grytė
       A.Ščerbakovas, T.Jarutis   21:19  14:21  21:14 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Čepulis, K.Kučinskas    
   R.Čepulis, K.Kučinskas   ->    
    [25] 11:55   R.Čepulis, K.Kučinskas  
   L.Urniežius, D.Jurgilas     25:23  21:19 [31']  
   L.Urniežius, D.Jurgilas    
    ->     9-a vieta
      [49] 14:00   V.Viederis, P.Bareika
        28:26  21:9 [30']
   V.Viederis, P.Bareika    
   V.Viederis, P.Bareika   ->    
    [26] 11:55   V.Viederis, P.Bareika  
   A.Masevičius, T.Staniulis     21:14  21:11 [22']  
   A.Masevičius, T.Staniulis    
    ->    
         
       L.Urniežius, D.Jurgilas   11-a vieta
      [50] 14:00   A.Masevičius, T.Staniulis
       A.Masevičius, T.Staniulis   21:18  21:7 [27']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.