Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti, Data: 2019-02-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
 M.Šames      
 16       ->      
  [176] 17:40   M.Šames    
 9   Povilas Palubinskas      21:6  21:9 [22']    
[151] 16:50   G.Čepkauskas      
 8   Gedmantas Čepkauskas    21:13  19:21  22:20 [40']      
    [197] 19:05   M.Šames  
 5   Jonas Petkus        21:10  21:3 [19']  
[152] 16:50   J.Petkus      
 12   Vilius Bagdanavičius    21:15  21:12 [24']      
  [177] 18:05   K.Dauskurtas    
 13   Mantas Maulė      21:18  21:12 [40']    
[153] 16:50   K.Dauskurtas      
 4   Kazimieras Dauskurtas    21:13  21:13 [28']       1-a vieta
      [218] 20:05   M.Šames
 3   Ignas Reznikas          21:12  21:7 [24']
[154] 16:50   I.Reznikas      
 14   Pijus Balaišis    21:9  21:8 [22']      
  [178] 18:05   I.Reznikas    
 11   Simas Klioštoraitis      21:15  21:6 [30']    
[155] 16:50   B.Vaškevičius      
 6   Benas Vaškevičius    21:18  16:21  21:10 [35']      
    [198] 19:05   I.Reznikas  
 7   Laurynas Borusas        21:6  21:7 [25']  
[156] 16:50   L.Borusas      
 10   Mantas Palubinskas    21:19  21:11 [22']      
  [179] 18:05   L.Borusas    
 15   Anant Thapliyal      14:21  21:12  21:19 [47']    
[157] 16:50   T.Vaškevičius      
 2   Tomas Vaškevičius    21:18  16:21  21:12 [34']    K.Dauskurtas   3-a vieta
      [219] 20:05   K.Dauskurtas
       L.Borusas   21:8  21:13 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Čepkauskas    
    [199] 19:05   J.Petkus  
     J.Petkus   21:15  21:10 [30']   5-a vieta
      [220] 20:05   J.Petkus
     B.Vaškevičius     21:11  21:14 [23']
    [200] 19:05   B.Vaškevičius  
     T.Vaškevičius   15:21  21:17  22:20 [47']  
         
         
       G.Čepkauskas   7-a vieta
     
       T.Vaškevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Palubinskas    
   P.Palubinskas   ->    
    [201] 19:05   M.Maulė  
   V.Bagdanavičius     17:10 [16']  
  [180] 18:05   M.Maulė    
   M.Maulė   20:22  21:16  21:14 [38']     9-a vieta
      [221] 20:05   S.Klioštoraitis
   P.Balaišis       21:14  21:9 [22']
  [181] 18:05   S.Klioštoraitis    
   S.Klioštoraitis   21:12  21:5 [20']    
    [202] 19:05   S.Klioštoraitis  
   M.Palubinskas     21:10  21:14 [20']  
  [182] 18:05   M.Palubinskas    
   A.Thapliyal   21:17  21:18 [27']    
         
       P.Palubinskas   11-a vieta
     
       M.Palubinskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Bagdanavičius  
     V.Bagdanavičius   ->   13-a vieta
     
     P.Balaišis     ->
     
     A.Thapliyal   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.