Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti, Data: 2019-02-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
 M.Šames      
 16       ->      
  [176] 17:40   M.Šames    
 9   Povilas Palubinskas      21:6  21:9 [22']    
[151] 16:50   G.Čepkauskas      
 8   Gedmantas Čepkauskas    21:13  19:21  22:20 [40']      
    [197] 19:05   M.Šames  
 5   Jonas Petkus        21:10  21:3 [19']  
[152] 16:50   J.Petkus      
 12   Vilius Bagdanavičius    21:15  21:12 [24']      
  [177] 18:05   K.Dauskurtas    
 13   Mantas Maulė      21:18  21:12 [40']    
[153] 16:50   K.Dauskurtas      
 4   Kazimieras Dauskurtas    21:13  21:13 [28']       1-a vieta
      [218] 20:05   M.Šames
 3   Ignas Reznikas          21:12  21:7 [24']
[154] 16:50   I.Reznikas      
 14   Pijus Balaišis    21:9  21:8 [22']      
  [178] 18:05   I.Reznikas    
 11   Simas Klioštoraitis      21:15  21:6 [30']    
[155] 16:50   B.Vaškevičius      
 6   Benas Vaškevičius    21:18  16:21  21:10 [35']      
    [198] 19:05   I.Reznikas  
 7   Laurynas Borusas        21:6  21:7 [25']  
[156] 16:50   L.Borusas      
 10   Mantas Palubinskas    21:19  21:11 [22']      
  [179] 18:05   L.Borusas    
 15   Anant Thapliyal      14:21  21:12  21:19 [47']    
[157] 16:50   T.Vaškevičius      
 2   Tomas Vaškevičius    21:18  16:21  21:12 [34']    K.Dauskurtas   3-a vieta
      [219] 20:05   K.Dauskurtas
       L.Borusas   21:8  21:13 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Čepkauskas    
    [199] 19:05   J.Petkus  
     J.Petkus   21:15  21:10 [30']   5-a vieta
      [220] 20:05   J.Petkus
     B.Vaškevičius     21:11  21:14 [23']
    [200] 19:05   B.Vaškevičius  
     T.Vaškevičius   15:21  21:17  22:20 [47']  
         
         
       G.Čepkauskas   7-a vieta
     
       T.Vaškevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Palubinskas    
   P.Palubinskas   ->    
    [201] 19:05   M.Maulė  
   V.Bagdanavičius     17:10 [16']  
  [180] 18:05   M.Maulė    
   M.Maulė   20:22  21:16  21:14 [38']     9-a vieta
      [221] 20:05   S.Klioštoraitis
   P.Balaišis       21:14  21:9 [22']
  [181] 18:05   S.Klioštoraitis    
   S.Klioštoraitis   21:12  21:5 [20']    
    [202] 19:05   S.Klioštoraitis  
   M.Palubinskas     21:10  21:14 [20']  
  [182] 18:05   M.Palubinskas    
   A.Thapliyal   21:17  21:18 [27']    
         
       P.Palubinskas   11-a vieta
     
       M.Palubinskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Bagdanavičius  
     V.Bagdanavičius   ->   13-a vieta
     
     P.Balaišis     ->
     
     A.Thapliyal   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.