Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti, Data: 2019-02-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Tomas Vaškevičius 
 Sandra Damaškaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Vaškevičius, S.Damaškaitė      
 16       ->      
   T.Vaškevičius, S.Damaškaitė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [28] 11:10   K.Dauskurtas, V.Žymantaitė  
 5   Kazimieras Dauskurtas 
 Vaiva Žymantaitė 
      21:10  21:18 [27']  
 K.Dauskurtas, V.Žymantaitė      
 12       ->      
  [10] 10:00   K.Dauskurtas, V.Žymantaitė    
 13         21:11  21:18 [23']    
 N.Kijauskas, R.Šulnienė      
 4   Nidas Kijauskas 
 Rasa Šulnienė 
  ->       1-a vieta
      [48] 12:00   K.Dauskurtas, V.Žymantaitė
 3   Evaldas Bradūnas 
 Monika Plytnikaitė 
        21:15  21:15 [29']
 E.Bradūnas, M.Plytnikaitė      
 14       ->      
  [11] 10:20   L.Borusas, G.Mockutė    
 11   Simas Klioštoraitis 
 Monika Sukackaitė 
    21:19  21:11 [28']    
[1] 10:00   L.Borusas, G.Mockutė      
 6   Laurynas Borusas 
 Gabija Mockutė 
  21:18  21:10 [26']      
    [29] 11:10   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė  
 7   Benas Vaškevičius 
 Giedrė Dapkuvienė 
      21:15  22:20 [31']  
[2] 10:00   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė      
 10   Ignas Reznikas 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  21:12  21:13 [23']      
  [12] 10:20   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė    
 15         21:16  21:15 [26']    
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 2   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  ->    T.Vaškevičius, S.Damaškaitė   3-a vieta
      [49] 12:00   L.Borusas, G.Mockutė
       L.Borusas, G.Mockutė   21:12  10:21  22:20 [41']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     N.Kijauskas, R.Šulnienė  
     N.Kijauskas, R.Šulnienė   ->   5-a vieta
      [50] 12:00   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė
     E.Bradūnas, M.Plytnikaitė     21:10  18:21  21:16 [35']
    [30] 11:10   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė  
     A.Mackevič, J.Ramaneckienė   21:12  21:18 [23']  
         
         
        7-a vieta
       A.Mackevič, J.Ramaneckienė
       A.Mackevič, J.Ramaneckienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė
        ->
   S.Klioštoraitis, M.Sukackaitė    
   S.Klioštoraitis, M.Sukackaitė   ->    
    [31] 11:10   B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė  
   B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė     22:20  21:16 [25']  
   B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       S.Klioštoraitis, M.Sukackaitė
       S.Klioštoraitis, M.Sukackaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.