Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti, Data: 2019-02-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Andrius Montrimas    Dėl 1-8 vietos      
 A.Montrimas      
 16       ->      
  [203] 19:05   A.Montrimas    
 9   Žanas Ramonas      21:9  21:6 [20']    
[183] 18:05   Č.Ramanauskas      
 8   Česlovas Ramanauskas    18:21  21:11  21:17 [39']      
    [222] 20:35   A.Montrimas  
 5   Darius Kairys        21:15  21:12 [22']  
[184] 18:05   D.Kairys      
 12   Mindaugas Kancleris    22:20  21:14 [32']      
  [204] 19:35   D.Kairys    
 13   Rimantas Zavackas      18:21  21:15  21:17 [45']    
[185] 18:05   A.Vilčinskas      
 4   Audrius Vilčinskas    21:13  21:18 [26']       1-a vieta
      [233] 21:05   A.Montrimas
 3   Saulius Eibukas          21:13  21:17 [24']
[186] 18:35   S.Eibukas      
 14   Darius Kubilius    21:16  8:21  21:16 [29']      
  [205] 19:35   S.Malakauskas    
 11   Simas Malakauskas      21:15  21:13 [20']    
[187] 18:35   S.Malakauskas      
 6   Marius Brazauskas    21:19  21:19 [26']      
    [223] 20:35   S.Malakauskas  
 7   Paulius Levickas        21:18  11:21  21:18 [36']  
[188] 18:35   P.Levickas      
 10   Ignas Lukoševičius    21:18  26:24 [26']      
  [206] 19:35   P.Levickas    
 15         21:18  22:20 [32']    
 A.Rimkus      
 2   Albertas Rimkus    ->    D.Kairys   3-a vieta
      [234] 21:05   D.Kairys
       P.Levickas   21:10  21:15 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Č.Ramanauskas    
    [224] 20:35   A.Vilčinskas  
     A.Vilčinskas   21:13  21:15 [25']   5-a vieta
      [235] 21:05   S.Eibukas
     S.Eibukas     21:16  7:21  21:18 [28']
    [225] 20:35   S.Eibukas  
     A.Rimkus   21:16  21:9 [25']  
         
         
       Č.Ramanauskas   7-a vieta
     
       A.Rimkus   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ž.Ramonas    
   Ž.Ramonas   ->    
    [226] 20:35   M.Kancleris  
   M.Kancleris     21:12  21:15 [23']  
  [207] 19:35   M.Kancleris    
   R.Zavackas   21:13  21:17 [27']     9-a vieta
      [236] 21:05   M.Brazauskas
   D.Kubilius       22:24  21:14  21:15 [38']
  [208] 19:35   M.Brazauskas    
   M.Brazauskas   21:10  21:13 [21']    
    [227] 20:35   M.Brazauskas  
   I.Lukoševičius     21:13  21:18 [23']  
   I.Lukoševičius    
    ->    
         
       Ž.Ramonas   11-a vieta
     
       I.Lukoševičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Zavackas  
     R.Zavackas   ->   13-a vieta
     
     D.Kubilius     ->
     D.Kubilius  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.