Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti, Data: 2019-02-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Paulius Svideravičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, P.Svideravičius      
 16       ->      
  [96] 14:15   L.Vaškevičius, P.Svideravičius    
 9   Andrius Montrimas 
 Anant Thapliyal 
    21:19  22:20 [32']    
[69] 12:55   M.Kancleris, M.Trybas      
 8   Mindaugas Kancleris 
 Mindaugas Trybas 
  20:22  21:15  21:15 [36']      
    [122] 15:30   G.Vizgirda, R.Vizgirda  
 5   Pijus Balaišis 
 Paulius Levickas 
      17:21  21:19  21:19 [45']  
[70] 12:55   P.Balaišis, P.Levickas      
 12   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  21:18  21:19 [29']      
  [97] 14:15   G.Vizgirda, R.Vizgirda    
 13   Marius Brazauskas 
 Darius Kairys 
    19:21  21:16  21:16 [40']    
[71] 12:55   G.Vizgirda, R.Vizgirda      
 4   Gytis Vizgirda 
 Rytis Vizgirda 
  19:21  21:15  21:19 [41']       1-a vieta
      [161] 17:15   A.Mackevič, V.Bagdanavičius
 3   Andrius Švarplys 
 Salvijus Stravinskas 
        21:16  21:12 [25']
[72] 12:55   A.Švarplys, S.Stravinskas      
 14   Simas Malakauskas 
 Vidas Pilvinis 
  21:10  21:19 [26']      
  [98] 14:15   A.Švarplys, S.Stravinskas    
 11   Borisas Lozinskis 
 Česlovas Ramanauskas 
    17:21  21:11  21:14 [37']    
[73] 12:55   M.Zinkevičius, M.Atkočaitis      
 6   Mantas Zinkevičius 
 Martynas Atkočaitis 
  21:17  21:16 [27']      
    [123] 15:30   A.Mackevič, V.Bagdanavičius  
 7   Saulius Eibukas 
 Darius Kubilius 
      22:20  19:21  21:13 [40']  
[74] 12:55   K.Jucys, V.Stončius      
 10   Kristijonas Jucys 
 Valentas Stončius 
  12:21  21:19  21:12 [34']      
  [99] 14:15   A.Mackevič, V.Bagdanavičius    
 15         21:13  21:17 [28']    
 A.Mackevič, V.Bagdanavičius      
 2   Andžej Mackevič 
 Valentinas Bagdanavičius 
  ->    L.Vaškevičius, P.Svideravičius   3-a vieta
      [162] 17:15   L.Vaškevičius, P.Svideravičius
       A.Švarplys, S.Stravinskas   21:19  21:9 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Kancleris, M.Trybas    
    [124] 15:30   M.Kancleris, M.Trybas  
     P.Balaišis, P.Levickas   21:13  21:9 [28']   5-a vieta
      [163] 17:15   M.Kancleris, M.Trybas
     M.Zinkevičius, M.Atkočaitis     21:18  21:13 [28']
    [125] 15:30   M.Zinkevičius, M.Atkočaitis  
     K.Jucys, V.Stončius   21:19  21:18 [26']  
         
         
       P.Balaišis, P.Levickas   7-a vieta
      [164] 17:15   K.Jucys, V.Stončius
       K.Jucys, V.Stončius   21:17  21:16 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Montrimas, A.Thapliyal    
   A.Montrimas, A.Thapliyal   ->    
    [126] 15:30   A.Montrimas, A.Thapliyal  
   A.Rimkus, A.Vilčinskas     22:20  21:14 [26']  
  [100] 14:15   M.Brazauskas, D.Kairys    
   M.Brazauskas, D.Kairys   21:23  21:14  21:16 [40']     9-a vieta
      [165] 17:15   A.Montrimas, A.Thapliyal
   S.Malakauskas, V.Pilvinis       21:12  21:10 [22']
  [101] 14:15   S.Malakauskas, V.Pilvinis    
   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas   21:19  22:24  21:15 [41']    
    [127] 15:30   S.Malakauskas, V.Pilvinis  
   S.Eibukas, D.Kubilius     21:11  15:21  21:19 [35']  
   S.Eibukas, D.Kubilius    
    ->    
         
       M.Brazauskas, D.Kairys   11-a vieta
      [166] 17:15   M.Brazauskas, D.Kairys
       S.Eibukas, D.Kubilius   19:21  21:17  21:12 [34']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Rimkus, A.Vilčinskas  
     A.Rimkus, A.Vilčinskas   ->   13-a vieta
      [128] 15:30   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas
     B.Lozinskis, Č.Ramanauskas     13:21  21:13  21:15 [38']
     B.Lozinskis, Č.Ramanauskas  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.