Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti, Data: 2019-02-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė      
 16       ->      
  [13] 10:20   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė    
 9   Mantas Zinkevičius 
 Rasa Radžiūnaitė 
    21:17  21:10 [27']    
[3] 10:00   V.Pilvinis, R.Narijauskaitė      
 8   Vidas Pilvinis 
 Regina Narijauskaitė 
  21:14  21:11 [25']      
    [32] 11:10   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė  
 5   Salvijus Stravinskas 
 Gerda Trakymaitė 
      21:18  21:12 [23']  
[4] 10:00   S.Stravinskas, G.Trakymaitė      
 12   Andrius Švarplys 
 Neringa Žvirblytė 
  21:18  23:21 [31']      
  [14] 10:20   M.Trybas, S.Čalkina    
 13         21:18  21:13 [26']    
 M.Trybas, S.Čalkina      
 4   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
  ->       1-a vieta
      [51] 12:00   P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė
 3   Paulius Ivanauskas 
 Indrė Petrulaitienė 
        20:22  22:20  21:15 [45']
 P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė      
 14       ->      
  [15] 10:20   P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė    
 11   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
    24:22  21:14 [30']    
[5] 10:00   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 6   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
  21:3  21:19 [20']      
    [33] 11:10   P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė  
 7   Valentas Stončius 
 Jolanta Treinytė 
      21:17  21:15 [24']  
[6] 10:00   V.Stončius, J.Treinytė      
 10   Martynas Atkočaitis 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  21:14  21:11 [22']      
  [16] 10:20   A.Kordušas, A.Balazaitė    
 15         13:21  21:19  21:11 [34']    
 A.Kordušas, A.Balazaitė      
 2   Andrius Kordušas 
 Aušrinė Balazaitė 
  ->    M.Trybas, S.Čalkina   3-a vieta
      [52] 12:00   M.Trybas, S.Čalkina
       A.Kordušas, A.Balazaitė   21:12  21:19 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Pilvinis, R.Narijauskaitė    
    [34] 11:10   S.Stravinskas, G.Trakymaitė  
     S.Stravinskas, G.Trakymaitė   21:14  13:21  21:17 [42']   5-a vieta
      [53] 12:00   S.Stravinskas, G.Trakymaitė
     S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė     16:21  21:14  21:16 [35']
    [35] 11:10   V.Stončius, J.Treinytė  
     V.Stončius, J.Treinytė   14:21  21:10  21:18 [35']  
         
         
       V.Pilvinis, R.Narijauskaitė   7-a vieta
      [54] 12:00   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė
       S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   18:21  21:12  21:13 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Zinkevičius, R.Radžiūnaitė    
   M.Zinkevičius, R.Radžiūnaitė   ->    
    [17] 10:20   A.Švarplys, N.Žvirblytė  
   A.Švarplys, N.Žvirblytė     21:12  14:21  21:11 [30']  
   A.Švarplys, N.Žvirblytė    
    ->     9-a vieta
      [36] 11:10   A.Švarplys, N.Žvirblytė
        21:18  21:17 [22']
   K.Jucys, B.Baranauskaitė    
   K.Jucys, B.Baranauskaitė   ->    
    [18] 10:20   M.Atkočaitis, J.Živatkauskaitė  
   M.Atkočaitis, J.Živatkauskaitė     21:10  21:19 [23']  
   M.Atkočaitis, J.Živatkauskaitė    
    ->    
         
       M.Zinkevičius, R.Radžiūnaitė   11-a vieta
      [37] 11:35   M.Zinkevičius, R.Radžiūnaitė
       K.Jucys, B.Baranauskaitė   21:15  18:21  21:14 [32']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.