Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti, Data: 2019-02-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Ignas Lukoševičius 
 Žanas Ramonas 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Lukoševičius, Ž.Ramonas      
 16       ->      
  [105] 14:40   I.Lukoševičius, Ž.Ramonas    
 9   Donatas Akelis 
 Vitalijus Kemežys 
    21:13  21:17 [22']    
[77] 13:20   K.Vilkevičius, G.Stravinskas      
 8   Kasparas Vilkevičius 
 Giedrius Stravinskas 
  21:15  21:12 [23']      
    [134] 15:55   A.Kepežinskas, R.Chomskis  
 5   Raimundas Masevičius 
 Aidas Giedrikas 
      21:18  21:16 [27']  
[78] 13:20   A.Kepežinskas, R.Chomskis      
 12   Algirdas Kepežinskas 
 Romanas Chomskis 
  20:22  21:13  21:9 [41']      
  [106] 14:40   A.Kepežinskas, R.Chomskis    
 13         21:12  21:15 [21']    
 N.Molis, R.Budrikas      
 4   Nerijus Molis 
 Rolandas Budrikas 
  ->       1-a vieta
      [170] 17:40   A.Kepežinskas, R.Chomskis
 3   Algimantas Plytnikas 
 Paulius Plytnikas 
        21:11  21:13 [22']
 A.Plytnikas, P.Plytnikas      
 14       ->      
  [107] 14:40   G.Fridricas, L.Žibūda    
 11   Gediminas Fridricas 
 Lauras Žibūda 
    11:21  21:18  21:18 [38']    
[79] 13:20   G.Fridricas, L.Žibūda      
 6   Ramūnas Ražanauskas 
 Laimis Fiodorovas 
  22:20  21:16 [24']      
    [135] 15:55   G.Fridricas, L.Žibūda  
 7   Ąžuolas Barkauskas 
 Ernestas Leonavičius 
      21:18  16:21  21:16 [34']  
[80] 13:20   Ą.Barkauskas, E.Leonavičius      
 10   Aurelijus Šadauskas 
 Jonas Daugėla 
  21:14  21:16 [37']      
  [108] 14:40   A.Mockus, G.Strumila    
 15         21:14  21:12 [21']    
 A.Mockus, G.Strumila      
 2   Andrius Mockus 
 Giedrius Strumila 
  ->    I.Lukoševičius, Ž.Ramonas   3-a vieta
      [171] 17:40   A.Mockus, G.Strumila
       A.Mockus, G.Strumila   21:19  22:20 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Vilkevičius, G.Stravinskas    
    [136] 15:55   K.Vilkevičius, G.Stravinskas  
     N.Molis, R.Budrikas   21:11  21:12 [28']   5-a vieta
      [172] 17:40   Ą.Barkauskas, E.Leonavičius
     A.Plytnikas, P.Plytnikas     21:9  21:10 [28']
    [137] 15:55   Ą.Barkauskas, E.Leonavičius  
     Ą.Barkauskas, E.Leonavičius   21:17  21:14 [29']  
         
         
       N.Molis, R.Budrikas   7-a vieta
      [173] 17:40   A.Plytnikas, P.Plytnikas
       A.Plytnikas, P.Plytnikas   19:21  21:10  21:15 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Akelis, V.Kemežys    
   D.Akelis, V.Kemežys   ->    
    [138] 15:55   D.Akelis, V.Kemežys  
   R.Masevičius, A.Giedrikas     21:12  21:19 [24']  
   R.Masevičius, A.Giedrikas    
    ->     9-a vieta
      [174] 17:40   R.Ražanauskas, L.Fiodorovas
        21:17  26:24 [26']
   R.Ražanauskas, L.Fiodorovas    
   R.Ražanauskas, L.Fiodorovas   ->    
    [139] 15:55   R.Ražanauskas, L.Fiodorovas  
   A.Šadauskas, J.Daugėla     21:16  21:12 [23']  
   A.Šadauskas, J.Daugėla    
    ->    
         
       R.Masevičius, A.Giedrikas   11-a vieta
      [175] 17:40   R.Masevičius, A.Giedrikas
       A.Šadauskas, J.Daugėla   21:18  19:21  21:8 [37']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.