Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti, Data: 2019-02-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Vaida Žitlinskaitė ,   Justė Kazakauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
[81] 13:20   V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė    
 8   Indrė Kaminskaitė ,   Dovilė Girlevičiūtė    21:9  21:8 [21']    
  [109] 14:40   V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė  
 5   Jolanta Molienė ,   Giedrė Ūsienė      21:12  21:11 [22']  
[82] 13:20   J.Molienė, G.Ūsienė    
 4   Renata Stulpinaitė ,   Juratė Paškevičienė    21:23  21:16  21:14 [44']    1-a vieta
    [140] 15:55   E.Rekašiūtė, L.Paulauskaitė
 3   Eglė Rekašiūtė ,   Laura Paulauskaitė        21:18  16:21  21:17 [32']
[83] 13:20   E.Rekašiūtė, L.Paulauskaitė    
 6   Laura Aleknavičiūtė ,   Odeta Merčaitienė    21:19  21:11 [33']    
  [110] 14:40   E.Rekašiūtė, L.Paulauskaitė  
 7   Jūratė Krištaponienė ,   Irma Achalaja      21:17  21:10 [28']  
[84] 13:45   R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė    
 2   Rosita Šutaitė-Giedraitienė ,   Vaida Daugėlienė    21:10  21:9 [22']    
     
     J.Molienė, G.Ūsienė  3-a vieta
  [141] 16:25   J.Molienė, G.Ūsienė
   R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė   21:4  21:15 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   I.Kaminskaitė, D.Girlevičiūtė    
  [111] 14:40   R.Stulpinaitė, J.Paškevičienė  
   R.Stulpinaitė, J.Paškevičienė   21:16  21:5 [28']  5-a vieta
    [142] 16:25   L.Aleknavičiūtė, O.Merčaitienė
   L.Aleknavičiūtė, O.Merčaitienė     21:16  21:18 [27']
  [112] 14:40   L.Aleknavičiūtė, O.Merčaitienė  
   J.Krištaponienė, I.Achalaja   21:7  21:15 [23']  
       
       
     I.Kaminskaitė, D.Girlevičiūtė  7-a vieta
    [143] 16:25   J.Krištaponienė, I.Achalaja
     J.Krištaponienė, I.Achalaja   21:18  21:17 [22']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.