Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti, Data: 2019-02-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Saulius Stankus 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Stankus, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 16       ->      
  [23] 10:45   R.Vasilevskis, L.Aleknavičiūtė    
 9   Ričardas Vasilevskis 
 Laura Aleknavičiūtė 
    21:17  21:19 [24']    
[7] 10:00   R.Vasilevskis, L.Aleknavičiūtė      
 8   Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
  7:21  21:19  22:20 [32']      
    [42] 11:35   N.Molis, G.Ūsienė  
 5   Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
      21:9  21:11 [20']  
 N.Molis, G.Ūsienė      
 12       ->      
  [24] 10:45   N.Molis, G.Ūsienė    
 13         21:10  21:8 [19']    
 A.Šadauskas, J.Šadauskienė      
 4   Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
  ->       1-a vieta
      [59] 12:30   G.Fridricas, E.Keturakytė
 3   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
        24:26  21:16  22:20 [38']
 G.Fridricas, E.Keturakytė      
 14       ->      
  [25] 10:45   G.Fridricas, E.Keturakytė    
 11   Pavel Šavareiko 
 Indrė Kaminskaitė 
    21:19  23:25  21:13 [37']    
[8] 10:00   R.Budrikas, J.Molienė      
 6   Rolandas Budrikas 
 Jolanta Molienė 
  21:11  21:18 [23']      
    [43] 11:35   G.Fridricas, E.Keturakytė  
 7   Algirdas Matas 
 Laura Paulauskaitė 
      21:17  21:19 [23']  
[9] 10:00   A.Matas, L.Paulauskaitė      
 10   Andrius Mikelionis 
 Dovilė Girlevičiūtė 
  21:11  21:8 [19']      
  [26] 10:45   A.Liutkus, O.Merčaitienė    
 15         17:21  21:17  21:18 [34']    
 A.Liutkus, O.Merčaitienė      
 2   Artūras Liutkus 
 Odeta Merčaitienė 
  ->    R.Vasilevskis, L.Aleknavičiūtė   3-a vieta
      [60] 12:30   A.Liutkus, O.Merčaitienė
       A.Liutkus, O.Merčaitienė   21:17  21:15 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Stankus, R.Šutaitė-Giedraitienė    
    [44] 11:35   S.Stankus, R.Šutaitė-Giedraitienė  
     A.Šadauskas, J.Šadauskienė   21:17  21:17 [22']   5-a vieta
      [61] 12:30   R.Budrikas, J.Molienė
     R.Budrikas, J.Molienė     21:19  21:17 [26']
    [45] 11:35   R.Budrikas, J.Molienė  
     A.Matas, L.Paulauskaitė   13:21  21:16  21:16 [30']  
         
         
       A.Šadauskas, J.Šadauskienė   7-a vieta
      [62] 12:30   A.Matas, L.Paulauskaitė
       A.Matas, L.Paulauskaitė   21:9  21:18 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Narkus, E.Rekašiūtė    
   M.Narkus, E.Rekašiūtė   ->    
     M.Narkus, E.Rekašiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [46] 12:00   M.Narkus, E.Rekašiūtė
        17:21  21:11  21:12 [28']
   P.Šavareiko, I.Kaminskaitė    
   P.Šavareiko, I.Kaminskaitė   ->    
    [27] 10:45   A.Mikelionis, D.Girlevičiūtė  
   A.Mikelionis, D.Girlevičiūtė     19:21  21:14  21:14 [32']  
   A.Mikelionis, D.Girlevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
       P.Šavareiko, I.Kaminskaitė
       P.Šavareiko, I.Kaminskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.