Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N1), Data: 2019-02-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Jonas Ožalas    Dėl 1-8 vietos      
 J.Ožalas      
 16       ->      
  [186] 20:00    J.Ožalas    
 9   Pijus Sutkaitis      21:3  21:5 [11']    
[171] 19:10    D.Žilinskas      
 8   Deivydas Žilinskas    18:21  21:12  22:20 [28']      
    [202] 20:25    J.Ožalas  
 5   Augustas Valatka        21:6  21:6 [13']  
[172] 19:10    A.Valatka      
 12   Ernestas Pocej    21:8  21:13 [11']      
  [187] 20:00    A.Valatka    
 13   Mindaugas Butkus      21:19  21:13 [27']    
[173] 19:10    S.Novikas      
 4   Simas Novikas    21:0  21:10 [13']       1-a vieta
      [209] 20:50    J.Ožalas
 3   Dovas Genys          21:14  23:21 [27']
[174] 19:10    D.Genys      
 14   Rokas Pakalnis    21:9  21:3 [10']      
  [188] 20:00    D.Genys    
 11   Kostas Raila      21:16  21:18 [25']    
[175] 19:10    D.Gudavičius      
 6   Deinoras Gudavičius    ->      
    [203] 20:50    D.Pakšys  
 7   Simas Kanapeckas        21:16  21:14 [22']  
[176] 19:10    S.Kanapeckas      
 10   Ugnius Mikalauskas    21:6  21:13 [15']      
  [189] 20:00    D.Pakšys    
 15   Kipras Keraminas      21:15  21:18 [23']    
[177] 19:10    D.Pakšys      
 2   Domas Pakšys    21:2  21:2 [10']    A.Valatka   3-a vieta
      [210] 20:50    D.Genys
       D.Genys   21:19  21:3 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Žilinskas    
    [204] 20:50    S.Novikas  
     S.Novikas   21:19  21:16 [23']   5-a vieta
      [211] 20:50    S.Novikas
     D.Gudavičius     16:21  21:16  21:17 [27']
    [205] 20:50    D.Gudavičius  
     S.Kanapeckas   21:18  7:21  15:15 [27']  
         
         
       D.Žilinskas   7-a vieta
     
       S.Kanapeckas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Sutkaitis    
   P.Sutkaitis   ->    
    [206] 20:50    P.Sutkaitis  
   E.Pocej     21:12  21:16 [14']  
  [190] 20:00    E.Pocej    
   M.Butkus   25:23  21:15 [17']     9-a vieta
      [212] 21:15   P.Sutkaitis
   R.Pakalnis       21:0
  [191] 20:00    R.Pakalnis    
   K.Raila   ->    
    [207] 20:50    U.Mikalauskas  
   U.Mikalauskas     21:7  21:3 [13']  
  [192] 20:00    U.Mikalauskas    
   K.Keraminas   21:3  21:6 [13']    
         
       E.Pocej   11-a vieta
      [213] 21:15    E.Pocej
       R.Pakalnis   21:15  21:10 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Butkus  
     M.Butkus   ->   13-a vieta
      [214] 21:15    M.Butkus
     K.Raila     21:10  21:8 [14']
    [208] 20:50   K.Keraminas  
     K.Keraminas     B/Ž  
         
         
        15-a vieta
     
       K.Raila   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.