Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N1), Data: 2019-02-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Jonas Ožalas    Dėl 1-8 vietos      
 J.Ožalas      
 16       ->      
  [186] 20:00    J.Ožalas    
 9   Pijus Sutkaitis      21:3  21:5 [11']    
[171] 19:10    D.Žilinskas      
 8   Deivydas Žilinskas    18:21  21:12  22:20 [28']      
    [202] 20:25    J.Ožalas  
 5   Augustas Valatka        21:6  21:6 [13']  
[172] 19:10    A.Valatka      
 12   Ernestas Pocej    21:8  21:13 [11']      
  [187] 20:00    A.Valatka    
 13   Mindaugas Butkus      21:19  21:13 [27']    
[173] 19:10    S.Novikas      
 4   Simas Novikas    21:0  21:10 [13']       1-a vieta
      [209] 20:50    J.Ožalas
 3   Dovas Genys          21:14  23:21 [27']
[174] 19:10    D.Genys      
 14   Rokas Pakalnis    21:9  21:3 [10']      
  [188] 20:00    D.Genys    
 11   Kostas Raila      21:16  21:18 [25']    
[175] 19:10    D.Gudavičius      
 6   Deinoras Gudavičius    ->      
    [203] 20:50    D.Pakšys  
 7   Simas Kanapeckas        21:16  21:14 [22']  
[176] 19:10    S.Kanapeckas      
 10   Ugnius Mikalauskas    21:6  21:13 [15']      
  [189] 20:00    D.Pakšys    
 15   Kipras Keraminas      21:15  21:18 [23']    
[177] 19:10    D.Pakšys      
 2   Domas Pakšys    21:2  21:2 [10']    A.Valatka   3-a vieta
      [210] 20:50    D.Genys
       D.Genys   21:19  21:3 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Žilinskas    
    [204] 20:50    S.Novikas  
     S.Novikas   21:19  21:16 [23']   5-a vieta
      [211] 20:50    S.Novikas
     D.Gudavičius     16:21  21:16  21:17 [27']
    [205] 20:50    D.Gudavičius  
     S.Kanapeckas   21:18  7:21  15:15 [27']  
         
         
       D.Žilinskas   7-a vieta
     
       S.Kanapeckas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Sutkaitis    
   P.Sutkaitis   ->    
    [206] 20:50    P.Sutkaitis  
   E.Pocej     21:12  21:16 [14']  
  [190] 20:00    E.Pocej    
   M.Butkus   25:23  21:15 [17']     9-a vieta
      [212] 21:15   P.Sutkaitis
   R.Pakalnis       21:0
  [191] 20:00    R.Pakalnis    
   K.Raila   ->    
    [207] 20:50    U.Mikalauskas  
   U.Mikalauskas     21:7  21:3 [13']  
  [192] 20:00    U.Mikalauskas    
   K.Keraminas   21:3  21:6 [13']    
         
       E.Pocej   11-a vieta
      [213] 21:15    E.Pocej
       R.Pakalnis   21:15  21:10 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Butkus  
     M.Butkus   ->   13-a vieta
      [214] 21:15    M.Butkus
     K.Raila     21:10  21:8 [14']
    [208] 20:50   K.Keraminas  
     K.Keraminas     B/Ž  
         
         
        15-a vieta
     
       K.Raila   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.