Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N1), Data: 2019-02-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Domas Pakšys 
 Jonas Ožalas 
21
13
21
14
 18'
21
3
21
2
 9'
84/32
52
2
1
2 Augustas Valatka 
 Deivydas Žilinskas 
13
21
14
21
 18'
21
5
21
9
 10'
69/56
13
1
2
3 Ernestas Pocej 
 Mindaugas Butkus 
3
21
2
21
 9'
5
21
9
21
 10'
19/84
-65
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Simas Novikas 
 Simas Kanapeckas 
19
21
21
8
21
13
 27'
21
13
21
8
 17'
103/63
40
2
1
2 Deinoras Gudavičius 
 Pijus Sutkaitis 
21
19
8
21
13
21
 27'
21
23
21
16
21
9
 29'
105/109
-4
1
2
3 Ugnius Mikalauskas 
 Matas Stravinskas 
13
21
8
21
 17'
23
21
16
21
9
21
 29'
69/105
-36
0
3



2019-02-09  
   1-a vieta
 1    Domas Pakšys,  Jonas Ožalas  
[155] 18:20   D.Pakšys, J.Ožalas
 2    Simas Novikas,  Simas Kanapeckas   21:14  14:21  21:14 [33']
   



2019-02-09  
   3-a vieta
 3    Augustas Valatka,  Deivydas Žilinskas  
[156] 18:20   D.Gudavičius, P.Sutkaitis
 4    Deinoras Gudavičius,  Pijus Sutkaitis   21:19  11:21  21:16 [28']
   



2019-02-09  
   5-a vieta
 5    Ernestas Pocej,  Mindaugas Butkus  
[157] 18:20   U.Mikalauskas, M.Stravinskas
 6    Ugnius Mikalauskas,  Matas Stravinskas   21:16  21:5 [15']
   



2019-02-09  
   7-a vieta
 7      
[158] 18:20 
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.