Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N1), Data: 2019-02-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Mykolas Grytė    Dėl 1-16 vietos        
 M.Grytė        
 32       ->        
  [143] 17:30    M.Grytė      
 17   Domantas Gališanskas      21:17  21:8 [15']      
[129] 16:40    K.Milašauskas        
 16   Kristupas Milašauskas    21:9  21:8 [12']        
    [163] 18:45    A.Kaminskas    
 9   Adomas Zavackas        21:13  18:21  23:21 [33']    
 A.Zavackas        
 24       ->        
  [144] 17:30    A.Kaminskas      
 25         21:15  19:21  24:22 [29']      
 A.Kaminskas        
 8   Adas Kaminskas    ->        
      [178] 19:35    M.Šatkauskas  
 5   Rokas Lesinskas          21:15  21:12 [17']  
 R.Lesinskas        
 28       ->        
  [145] 17:55    R.Lesinskas      
 21         21:2  21:10 [14']      
 D.Gabriūnas        
 12   Dominykas Gabriūnas    ->        
    [164] 18:45    M.Šatkauskas    
 13   Paulius Jakubčionis        21:13  21:15 [19']    
 P.Jakubčionis        
 20       ->        
  [146] 17:55    M.Šatkauskas      
 29         21:19  21:9 [15']      
 M.Šatkauskas        
 4   Mantas Šatkauskas    ->         1-a vieta
        [193] 20:00    M.Šatkauskas
 3   Nojus Budrikas            21:18  21:17 [20']
 N.Budrikas        
 30       ->        
  [147] 17:55    N.Budrikas      
 19         21:10  21:9 [15']      
 J.Peciukonis        
 14   Justas Peciukonis    ->        
    [165] 18:45    N.Budrikas    
 11   Benediktas Kamantauskas        21:12  20:22  21:18 [33']    
 B.Kamantauskas        
 22       ->        
  [148] 17:55    B.Kamantauskas      
 27         21:13  21:15 [17']      
 T.Žibūda        
 6   Titas Žibūda    ->        
      [179] 19:35    N.Budrikas  
 7   Emilis Jonkus          15:21  21:11  21:5 [30']  
 E.Jonkus        
 26       ->        
  [149] 17:55    E.Jonkus      
 23         21:11  21:7 [13']      
 D.Špakauskas        
 10   Daugirdas Špakauskas    ->        
    [166] 18:45    E.Jonkus    
 15   Jonas Venckus        21:19  18:21  23:21 [33']    
[130] 17:05    J.Venckus        
 18   Nerijus Juodsnukis    21:16  21:11 [17']      A.Kaminskas   3-a vieta
  [150] 17:55    N.Tenikaitis   [194] 20:00    A.Kaminskas
 31         21:11  21:14 [16']    E.Jonkus   18:21  21:10  21:18 [25']
 N.Tenikaitis        
 2   Nojus Tenikaitis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Grytė    
      [180] 19:35    R.Lesinskas  
       R.Lesinskas   21:5  21:6 [14']   5-a vieta
        [195] 20:25    R.Lesinskas
       B.Kamantauskas     20:22  21:17  21:2 [30']
      [181] 19:35    N.Tenikaitis  
       N.Tenikaitis   21:10  18:21  21:12 [28']  
           
           
         M.Grytė   7-a vieta
        [196] 20:25    B.Kamantauskas
         B.Kamantauskas   21:17  16:21  21:17 [33']
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Milašauskas      
    [167] 18:45    A.Zavackas    
     A.Zavackas   10:21  21:13  21:17 [21']    
      [182] 19:35    A.Zavackas  
     D.Gabriūnas     21:18  22:20 [18']  
    [168] 18:45    D.Gabriūnas    
     P.Jakubčionis   21:14  20:22  21:9 [29']     9-a vieta
        [197] 20:25    J.Peciukonis
     J.Peciukonis       22:20  21:19 [22']
    [169] 19:10    J.Peciukonis    
     T.Žibūda   21:17  21:11 [18']    
      [183] 19:35    J.Peciukonis  
     D.Špakauskas     21:10  21:10 [16']  
    [170] 19:10   J.Venckus    
     J.Venckus   21:0    
           
         D.Gabriūnas   11-a vieta
        [198] 20:25    D.Gabriūnas
         J.Venckus   22:20  21:19 [20']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       K.Milašauskas    
      [184] 19:35    K.Milašauskas  
       P.Jakubčionis   21:10  22:20 [14']   13-a vieta
        [199] 20:25    T.Žibūda
       T.Žibūda     17:21  21:17  21:9 [28']
      [185] 19:35   T.Žibūda  
       D.Špakauskas   21:0  
           
           
         P.Jakubčionis   15-a vieta
        [200] 20:25   P.Jakubčionis
    Dėl 17-32 vietos      D.Špakauskas   21:0
         
   D.Gališanskas      
   D.Gališanskas   ->      
     D.Gališanskas    
      ->    
   .      
    ->      
       D.Gališanskas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [201] 20:25    N.Juodsnukis
          21:16  14:21  21:18 [27']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       N.Juodsnukis  
        ->  
   .      
    ->      
     N.Juodsnukis    
   N.Juodsnukis     ->    
   N.Juodsnukis      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.