Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N1), Data: 2019-02-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Jogailė Kelečiūtė   Dėl 1-4 vietų    
[131] 17:05    J.Kelečiūtė    
 8   Vesta Juodonytė    21:10  21:5 [19']    
  [151] 17:55    J.Kelečiūtė  
 5   Gintarė Tomkevičiūtė      21:12  21:10 [16']  
[132] 17:05    Ū.Lasinskaitė    
 4   Ūla Lasinskaitė    18:21  21:10  21:10 [25']    1-a vieta
    [159] 18:20    M.Barauskaitė
 3   Nikolė Puchovičiūtė        21:18  12:21  21:19 [35']
[133] 17:05    N.Puchovičiūtė    
 6   Lukrecija Bartuškaitė    21:12  21:12 [18']    
  [152] 17:55    M.Barauskaitė  
 7   Goda Gudaitė      21:13  21:11 [15']  
[134] 17:05    M.Barauskaitė    
 2   Minija Barauskaitė    21:6  21:1 [10']    
     
     Ū.Lasinskaitė  3-a vieta
  [160] 18:20    N.Puchovičiūtė
   N.Puchovičiūtė   21:16  21:13 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   V.Juodonytė    
  [153] 18:20    G.Tomkevičiūtė  
   G.Tomkevičiūtė   21:12  21:15 [17']  5-a vieta
    [161] 18:45    L.Bartuškaitė
   L.Bartuškaitė     21:13  21:15 [18']
  [154] 18:20    L.Bartuškaitė  
   G.Gudaitė   21:7  21:14 [18']  
       
       
     V.Juodonytė  7-a vieta
    [162] 18:45    G.Gudaitė
     G.Gudaitė   21:8  21:12 [14']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.