Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N1), Data: 2019-02-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Mykolas Grytė 
 Nojus Tenikaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Grytė, N.Tenikaitis      
 16       ->      
  [93] 14:35    M.Grytė, N.Tenikaitis    
 9   Domantas Gališanskas 
 Jonas Venckus 
    21:17  21:11 [16']    
[85] 14:10    B.Markevičius, K.Milašauskas      
 8   Benas Markevičius 
 Kristupas Milašauskas 
  21:12  21:12 [16']      
    [105] 15:25    B.Kamantauskas, A.Zavackas  
 5   Daugirdas Špakauskas 
 Emilis Jonkus 
      16:21  21:19  21:13 [28']  
 D.Špakauskas, E.Jonkus      
 12       ->      
  [94] 15:00    B.Kamantauskas, A.Zavackas    
 13         23:25  21:17  21:14 [33']    
 B.Kamantauskas, A.Zavackas      
 4   Benediktas Kamantauskas 
 Adomas Zavackas 
  ->       1-a vieta
      [122] 16:40    B.Kamantauskas, A.Zavackas
 3   Rokas Lesinskas 
 Titas Žibūda 
        21:18  22:20 [24']
 R.Lesinskas, T.Žibūda      
 14       ->      
  [95] 15:00    R.Lesinskas, T.Žibūda    
 11         21:17  21:10 [20']    
 J.Peciukonis, A.Kaminskas      
 6   Justas Peciukonis 
 Adas Kaminskas 
  ->      
    [106] 15:25    R.Lesinskas, T.Žibūda  
 7   Dominykas Gabriūnas 
 Paulius Jakubčionis 
      21:16  21:18 [21']  
[86] 14:35    D.Gabriūnas, P.Jakubčionis      
 10   Nerijus Juodsnukis 
 Gustas Čekavičius 
  21:11  21:13 [16']      
  [96] 15:00    N.Budrikas, M.Šatkauskas    
 15         21:4  21:6 [12']    
 N.Budrikas, M.Šatkauskas      
 2   Nojus Budrikas 
 Mantas Šatkauskas 
  ->    M.Grytė, N.Tenikaitis   3-a vieta
      [123] 16:40    M.Grytė, N.Tenikaitis
       N.Budrikas, M.Šatkauskas   13:21  21:16  21:19 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Markevičius, K.Milašauskas    
    [107] 15:25    D.Špakauskas, E.Jonkus  
     D.Špakauskas, E.Jonkus   21:16  21:9 [18']   5-a vieta
      [124] 16:40    D.Špakauskas, E.Jonkus
     J.Peciukonis, A.Kaminskas     21:10  21:19 [17']
    [108] 15:50    J.Peciukonis, A.Kaminskas  
     D.Gabriūnas, P.Jakubčionis   21:7  21:15 [15']  
         
         
       B.Markevičius, K.Milašauskas   7-a vieta
      [125] 16:40    D.Gabriūnas, P.Jakubčionis
       D.Gabriūnas, P.Jakubčionis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Gališanskas, J.Venckus    
   D.Gališanskas, J.Venckus   ->    
     D.Gališanskas, J.Venckus  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [126] 16:40    D.Gališanskas, J.Venckus
        16:21  21:17  22:20 [32']
   .    
    ->    
     N.Juodsnukis, G.Čekavičius  
   N.Juodsnukis, G.Čekavičius     ->  
   N.Juodsnukis, G.Čekavičius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.