Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N1), Data: 2019-02-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Mykolas Grytė 
 Nojus Tenikaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Grytė, N.Tenikaitis      
 16       ->      
  [93] 14:35    M.Grytė, N.Tenikaitis    
 9   Domantas Gališanskas 
 Jonas Venckus 
    21:17  21:11 [16']    
[85] 14:10    B.Markevičius, K.Milašauskas      
 8   Benas Markevičius 
 Kristupas Milašauskas 
  21:12  21:12 [16']      
    [105] 15:25    B.Kamantauskas, A.Zavackas  
 5   Daugirdas Špakauskas 
 Emilis Jonkus 
      16:21  21:19  21:13 [28']  
 D.Špakauskas, E.Jonkus      
 12       ->      
  [94] 15:00    B.Kamantauskas, A.Zavackas    
 13         23:25  21:17  21:14 [33']    
 B.Kamantauskas, A.Zavackas      
 4   Benediktas Kamantauskas 
 Adomas Zavackas 
  ->       1-a vieta
      [122] 16:40    B.Kamantauskas, A.Zavackas
 3   Rokas Lesinskas 
 Titas Žibūda 
        21:18  22:20 [24']
 R.Lesinskas, T.Žibūda      
 14       ->      
  [95] 15:00    R.Lesinskas, T.Žibūda    
 11         21:17  21:10 [20']    
 J.Peciukonis, A.Kaminskas      
 6   Justas Peciukonis 
 Adas Kaminskas 
  ->      
    [106] 15:25    R.Lesinskas, T.Žibūda  
 7   Dominykas Gabriūnas 
 Paulius Jakubčionis 
      21:16  21:18 [21']  
[86] 14:35    D.Gabriūnas, P.Jakubčionis      
 10   Nerijus Juodsnukis 
 Gustas Čekavičius 
  21:11  21:13 [16']      
  [96] 15:00    N.Budrikas, M.Šatkauskas    
 15         21:4  21:6 [12']    
 N.Budrikas, M.Šatkauskas      
 2   Nojus Budrikas 
 Mantas Šatkauskas 
  ->    M.Grytė, N.Tenikaitis   3-a vieta
      [123] 16:40    M.Grytė, N.Tenikaitis
       N.Budrikas, M.Šatkauskas   13:21  21:16  21:19 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Markevičius, K.Milašauskas    
    [107] 15:25    D.Špakauskas, E.Jonkus  
     D.Špakauskas, E.Jonkus   21:16  21:9 [18']   5-a vieta
      [124] 16:40    D.Špakauskas, E.Jonkus
     J.Peciukonis, A.Kaminskas     21:10  21:19 [17']
    [108] 15:50    J.Peciukonis, A.Kaminskas  
     D.Gabriūnas, P.Jakubčionis   21:7  21:15 [15']  
         
         
       B.Markevičius, K.Milašauskas   7-a vieta
      [125] 16:40    D.Gabriūnas, P.Jakubčionis
       D.Gabriūnas, P.Jakubčionis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Gališanskas, J.Venckus    
   D.Gališanskas, J.Venckus   ->    
     D.Gališanskas, J.Venckus  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [126] 16:40    D.Gališanskas, J.Venckus
        16:21  21:17  22:20 [32']
   .    
    ->    
     N.Juodsnukis, G.Čekavičius  
   N.Juodsnukis, G.Čekavičius     ->  
   N.Juodsnukis, G.Čekavičius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.