Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N1), Data: 2019-02-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Dominik Tankevič 
 Daniel Leonovič 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Tankevič, D.Leonovič      
 16       ->      
  [62] 13:20    D.Tankevič, D.Leonovič    
 9   Kevin Kuzminas 
 Danielius Sukanka 
    21:9  21:6 [13']    
[56] 12:55    R.Daugėla, M.Jakštys      
 8   Rokas Daugėla 
 Mykolas Jakštys 
  21:11  21:6 [13']      
    [69] 13:20    D.Tankevič, D.Leonovič  
 5   Daniel Tankevič 
 Joringis Skirgaila 
      21:10  21:13 [16']  
 D.Tankevič, J.Skirgaila      
 12       ->      
  [63] 13:20    J.Jatulis, J.Kazlauskas    
 13         21:10  21:18 [19']    
[57] 12:55   J.Jatulis, J.Kazlauskas      
 4   Jurgis Jatulis 
 Jokūbas Kazlauskas 
  ->       1-a vieta
      [76] 13:45    D.Tankevič, D.Leonovič
 3   Matas Špakauskas 
 Mantas Lukonas 
        21:9  21:11 [14']
 M.Špakauskas, M.Lukonas      
 14       ->      
  [64] 13:20    M.Špakauskas, M.Lukonas    
 11         21:11  21:8 [16']    
 D.Puchovičius, D.Kiškis      
 6   Dominykas Puchovičius 
 Dainius Kiškis 
  ->      
    [70] 13:45    M.Špakauskas, M.Lukonas  
 7   Gabrielius Ostrovskis 
 Nojus Šiaulys 
      21:9  21:13 [16']  
[58] 12:55   G.Ostrovskis, N.Šiaulys      
 10       ->      
  [65] 13:20   G.Ostrovskis, N.Šiaulys    
 15         ->    
 .      
 2       ->    J.Jatulis, J.Kazlauskas   3-a vieta
      [77] 13:45    J.Jatulis, J.Kazlauskas
       G.Ostrovskis, N.Šiaulys   21:15  21:6 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Daugėla, M.Jakštys    
    [71] 13:45    D.Tankevič, J.Skirgaila  
     D.Tankevič, J.Skirgaila   21:18  21:18 [20']   5-a vieta
      [78] 14:10    D.Tankevič, J.Skirgaila
     D.Puchovičius, D.Kiškis     21:12  21:1 [17']
    [72] 13:45   D.Puchovičius, D.Kiškis  
      ->  
         
         
       R.Daugėla, M.Jakštys   7-a vieta
      [79] 14:10   R.Daugėla, M.Jakštys
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Kuzminas, D.Sukanka    
   K.Kuzminas, D.Sukanka   ->    
     K.Kuzminas, D.Sukanka  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [80] 14:10   K.Kuzminas, D.Sukanka
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.