Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N1), Data: 2019-02-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Dominik Tankevič    Dėl 1-16 vietos        
 D.Tankevič        
 32       ->        
  [2] 10:00    D.Tankevič      
 17   Naglis Turūta      21:2  21:0 [9']      
[1] 10:00    N.Turūta        
 16   Kevin Kuzminas    21:10  21:12 [13']        
    [15] 10:25    D.Tankevič    
 9   Saulius Valasevicius        21:1  21:2 [12']    
 S.Valasevicius        
 24       ->        
  [3] 10:00    G.Čekavičius      
 25         21:6  21:11 [15']      
 G.Čekavičius        
 8   Gustas Čekavičius    ->        
      [28] 11:15    D.Tankevič  
 5   Joringis Skirgaila          21:10  21:3 [14']  
 J.Skirgaila        
 28       ->        
  [4] 10:00    J.Skirgaila      
 21         21:2  21:2 [10']      
 I.Martyšius        
 12   Ignas Martyšius    ->        
    [16] 10:50    J.Skirgaila    
 13   Mykolas Jakštys        21:12  19:21  21:10 [30']    
 M.Jakštys        
 20       ->        
  [5] 10:00    D.Tankevič      
 29         21:19  21:15 [16']      
 D.Tankevič        
 4   Daniel Tankevič    ->         1-a vieta
        [42] 12:05    D.Tankevič
 3   Adomas Mažeika            21:12  21:7 [18']
 A.Mažeika        
 30       ->        
  [6] 10:00    A.Mažeika      
 19         21:2  21:2 [12']      
 D.Sukanka        
 14   Danielius Sukanka    ->        
    [17] 10:50    A.Mažeika    
 11   Kostas Kudirka        21:12  21:9 [14']    
 K.Kudirka        
 22       ->        
  [7] 10:00    R.Daugėla      
 27         21:10  21:10 [14']      
 R.Daugėla        
 6   Rokas Daugėla    ->        
      [29] 11:15    D.Leonovič  
 7   Matas Špakauskas          21:10  21:13 [20']  
 M.Špakauskas        
 26       ->        
  [8] 10:00    M.Špakauskas      
 23         21:11  21:12 [18']      
 B.Drobavičius        
 10   Benas Drobavičius    ->        
    [18] 10:50    D.Leonovič    
 15   Gintaras Day-Sirrat        21:1  21:8 [15']    
 G.Day-Sirrat        
 18       ->      J.Skirgaila   3-a vieta
  [9] 10:25    D.Leonovič   [43] 12:05    J.Skirgaila
 31         21:3  21:4 [14']    A.Mažeika   17:21  21:13  21:12 [29']
 D.Leonovič        
 2   Daniel Leonovič    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Čekavičius    
      [30] 11:15    D.Tankevič  
       D.Tankevič   21:10  21:19 [25']   5-a vieta
        [44] 12:05    R.Daugėla
       R.Daugėla     21:18  21:14 [19']
      [31] 11:40    R.Daugėla  
       M.Špakauskas   21:18  21:6 [15']  
           
           
         G.Čekavičius   7-a vieta
        [45] 12:05    G.Čekavičius
         M.Špakauskas   21:18  21:13 [20']
      Dėl 9-16 vietos      
     N.Turūta      
    [19] 10:50    S.Valasevicius    
     S.Valasevicius   21:16  21:16 [16']    
      [32] 11:40    M.Jakštys  
     I.Martyšius     21:5  21:5 [14']  
    [20] 10:50    M.Jakštys    
     M.Jakštys   21:10  21:8 [17']     9-a vieta
        [46] 12:05    M.Jakštys
     D.Sukanka       21:14  21:8 [16']
    [21] 10:50    D.Sukanka    
     K.Kudirka   21:16  21:19 [19']    
      [33] 11:40    G.Day-Sirrat  
     B.Drobavičius     21:5  21:12 [13']  
    [22] 10:50    G.Day-Sirrat    
     G.Day-Sirrat   21:16  24:26  21:14 [33']    
           
         S.Valasevicius   11-a vieta
        [47] 12:30    S.Valasevicius
         D.Sukanka   19:21  21:11  21:19 [27']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       N.Turūta    
      [34] 11:40    I.Martyšius  
       I.Martyšius   21:12  21:15 [17']   13-a vieta
        [48] 12:30    B.Drobavičius
       K.Kudirka     21:11  21:11 [18']
      [35] 11:40    B.Drobavičius  
       B.Drobavičius   21:6  21:4 [13']  
           
           
         N.Turūta   15-a vieta
        [49] 12:30    N.Turūta
    Dėl 17-32 vietos      K.Kudirka   21:18  21:10 [17']
         
   K.Kuzminas      
   K.Kuzminas   ->      
     K.Kuzminas    
      ->    
   .      
    ->      
       K.Kuzminas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   .      
    ->      
       
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
       
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.