Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N1), Data: 2019-02-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Barbora Cirtautaitė    Dėl 1-8 vietos      
 B.Cirtautaitė      
 16       ->      
  [24] 10:50    G.Vancevičiūtė    
 9   Goda Vancevičiūtė      15:21  21:13  22:20 [30']    
[10] 10:25    G.Vancevičiūtė      
 8   Ieva Paškevičiūtė    21:13  21:11 [19']      
    [36] 11:40    G.Vancevičiūtė  
 5   Urtė Gatelytė        17:21  21:18  23:21 [30']  
[11] 10:25    U.Gatelytė      
 12   Amelija Klimaitė    21:9  21:14 [16']      
  [24] 11:15    U.Gatelytė    
 13   Ugnė Januškevičiūtė      21:11  21:6 [17']    
[12] 10:25    A.Krutkytė      
 4   Adelė Krutkytė    21:11  21:12 [13']       1-a vieta
      [50] 12:30    N.Seniūnaitė
 3   Nomeda Seniūnaitė          21:17  21:14 [20']
 N.Seniūnaitė      
 14       ->      
  [25] 11:15    N.Seniūnaitė    
 11   Ugnė Tiškutė      21:3  21:9 [13']    
[13] 10:25    U.Tiškutė      
 6   Gabija Beržinskaitė    21:18  22:20 [23']      
    [37] 11:40    N.Seniūnaitė  
 7   Mila Leonovič        21:6  21:18 [14']  
[14] 10:25    M.Leonovič      
 10   Valdonė Šleiniūtė    21:18  21:12 [18']      
  [26] 11:15    E.Dindaitė    
 15         21:6  21:12 [16']    
 E.Dindaitė      
 2   Elzė Dindaitė    ->    U.Gatelytė   3-a vieta
      [51] 12:30    E.Dindaitė
       E.Dindaitė   21:17  21:8 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Cirtautaitė    
    [38] 11:40    B.Cirtautaitė  
     A.Krutkytė   21:9  21:5 [15']   5-a vieta
      [52] 12:30    B.Cirtautaitė
     U.Tiškutė     21:2  21:12 [13']
    [39] 12:05    U.Tiškutė  
     M.Leonovič   21:13  21:7 [18']  
         
         
       A.Krutkytė   7-a vieta
      [53] 12:30    A.Krutkytė
       M.Leonovič   21:15  21:11 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   I.Paškevičiūtė    
   I.Paškevičiūtė   ->    
    [40] 12:05    I.Paškevičiūtė  
   A.Klimaitė     14:21  21:19  21:15 [30']  
  [27] 11:15    A.Klimaitė    
   U.Januškevičiūtė   21:15  21:12 [14']     9-a vieta
      [54] 12:30    G.Beržinskaitė
        21:15  21:17 [19']
   G.Beržinskaitė    
   G.Beržinskaitė   ->    
    [41] 12:05    G.Beržinskaitė  
   V.Šleiniūtė     21:8  21:6 [15']  
   V.Šleiniūtė    
    ->    
         
       A.Klimaitė   11-a vieta
      [55] 12:55    A.Klimaitė
       V.Šleiniūtė   21:8  21:6 [12']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     U.Januškevičiūtė  
     U.Januškevičiūtė   ->   13-a vieta
       U.Januškevičiūtė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.