Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vienetų turnyras, Data: 2019-02-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-16 2019-02-16 2019-02-16 2019-02-16  
 1   Saulius Lapienis    Dėl 1-8 vietos      
 S.Lapienis      
 16       ->      
  [17] 11:00    V.Ambrozevičius    
 9   Aurimas Kapočius      21:11  21:10 [16']    
[4] 10:00    V.Ambrozevičius      
 8   Vladas Ambrozevičius    21:15  21:17 [16']      
    [30] 11:30    M.Puchovičius  
 5   Valerij Vasilčenko        21:11  23:25  21:15 [33']  
[5] 10:00    M.Puchovičius      
 12   Martynas Puchovičius    21:6  21:13 [13']      
  [18] 11:00    M.Puchovičius    
 13   Kęstutis Ikamas      21:13  21:17 [16']    
[6] 10:00    A.Kolobovas      
 4   Aleksas Kolobovas    21:7  21:13 [12']       1-a vieta
      [42] 13:00    M.Puchovičius
 3   Aurimas Jakutis          21:19  21:8 [20']
 A.Jakutis      
 14       ->      
  [19] 11:00    A.Jakutis    
 11   Vitoldas Dragūnas      21:10  21:15 [14']    
[7] 10:00    D.Luneckas      
 6   Džiugas Luneckas    21:19  21:10 [16']      
    [31] 11:30    A.Jakutis  
 7   Henrikas Strolis        21:13  14:21  21:14 [28']  
[8] 10:00    H.Strolis      
 10   Augustinas Stankevičius    21:10  21:8 [18']      
  [20] 11:00    H.Strolis    
 15         21:13  21:6 [15']    
 N.Molis      
 2   Nerijus Molis    ->    V.Ambrozevičius   3-a vieta
      [43] 13:00    V.Ambrozevičius
       H.Strolis   21:14  21:11 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Lapienis    
    [32] 11:30    A.Kolobovas  
     A.Kolobovas   21:19  21:15 [21']   5-a vieta
      [44] 13:00    A.Kolobovas
     D.Luneckas     21:11  21:19 [17']
    [33] 12:00    N.Molis  
     N.Molis   21:10  19:21  26:24 [26']  
         
         
       S.Lapienis   7-a vieta
      [45] 13:30    D.Luneckas
       D.Luneckas   21:16  14:21  21:19 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kapočius    
   A.Kapočius   ->    
    [34] 12:00    A.Kapočius  
   V.Vasilčenko     21:14  21:17 [16']  
  [21] 11:00    V.Vasilčenko    
   K.Ikamas   21:12  21:11 [17']     9-a vieta
      [46] 13:30    A.Kapočius
        22:20  21:7 [15']
   V.Dragūnas    
   V.Dragūnas   ->    
    [35] 12:00    A.Stankevičius  
   A.Stankevičius     21:13  13:21  21:18 [24']  
   A.Stankevičius    
    ->    
         
       V.Vasilčenko   11-a vieta
      [47] 13:30    V.Dragūnas
       V.Dragūnas   21:16  22:20 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Ikamas  
     K.Ikamas   ->   13-a vieta
       K.Ikamas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.