Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vienetų turnyras, Data: 2019-02-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-16 2019-02-16 2019-02-16 2019-02-16  
 1   Saulius Lapienis    Dėl 1-8 vietos      
 S.Lapienis      
 16       ->      
  [17] 11:00    V.Ambrozevičius    
 9   Aurimas Kapočius      21:11  21:10 [16']    
[4] 10:00    V.Ambrozevičius      
 8   Vladas Ambrozevičius    21:15  21:17 [16']      
    [30] 11:30    M.Puchovičius  
 5   Valerij Vasilčenko        21:11  23:25  21:15 [33']  
[5] 10:00    M.Puchovičius      
 12   Martynas Puchovičius    21:6  21:13 [13']      
  [18] 11:00    M.Puchovičius    
 13   Kęstutis Ikamas      21:13  21:17 [16']    
[6] 10:00    A.Kolobovas      
 4   Aleksas Kolobovas    21:7  21:13 [12']       1-a vieta
      [42] 13:00    M.Puchovičius
 3   Aurimas Jakutis          21:19  21:8 [20']
 A.Jakutis      
 14       ->      
  [19] 11:00    A.Jakutis    
 11   Vitoldas Dragūnas      21:10  21:15 [14']    
[7] 10:00    D.Luneckas      
 6   Džiugas Luneckas    21:19  21:10 [16']      
    [31] 11:30    A.Jakutis  
 7   Henrikas Strolis        21:13  14:21  21:14 [28']  
[8] 10:00    H.Strolis      
 10   Augustinas Stankevičius    21:10  21:8 [18']      
  [20] 11:00    H.Strolis    
 15         21:13  21:6 [15']    
 N.Molis      
 2   Nerijus Molis    ->    V.Ambrozevičius   3-a vieta
      [43] 13:00    V.Ambrozevičius
       H.Strolis   21:14  21:11 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Lapienis    
    [32] 11:30    A.Kolobovas  
     A.Kolobovas   21:19  21:15 [21']   5-a vieta
      [44] 13:00    A.Kolobovas
     D.Luneckas     21:11  21:19 [17']
    [33] 12:00    N.Molis  
     N.Molis   21:10  19:21  26:24 [26']  
         
         
       S.Lapienis   7-a vieta
      [45] 13:30    D.Luneckas
       D.Luneckas   21:16  14:21  21:19 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kapočius    
   A.Kapočius   ->    
    [34] 12:00    A.Kapočius  
   V.Vasilčenko     21:14  21:17 [16']  
  [21] 11:00    V.Vasilčenko    
   K.Ikamas   21:12  21:11 [17']     9-a vieta
      [46] 13:30    A.Kapočius
        22:20  21:7 [15']
   V.Dragūnas    
   V.Dragūnas   ->    
    [35] 12:00    A.Stankevičius  
   A.Stankevičius     21:13  13:21  21:18 [24']  
   A.Stankevičius    
    ->    
         
       V.Vasilčenko   11-a vieta
      [47] 13:30    V.Dragūnas
       V.Dragūnas   21:16  22:20 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Ikamas  
     K.Ikamas   ->   13-a vieta
       K.Ikamas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.