Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vienetų turnyras, Data: 2019-02-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-16 2019-02-16 2019-02-16 2019-02-16  
 1   Martynas Povilaitis    Dėl 1-8 vietos      
 M.Povilaitis      
 16       ->      
  [22] 11:00    M.Povilaitis    
 9   Pavel Gusev      21:7  21:10 [19']    
[9] 10:30    P.Gusev      
 8   Tomas Grigas    21:16  21:15 [25']      
    [36] 12:00    M.Povilaitis  
 5   Jevgenij Nekrasov        21:19  21:17 [26']  
[10] 10:30    J.Nekrasov      
 12   Simas Malakauskas    22:20  12:21  21:13 [31']      
  [23] 11:00    J.Nekrasov    
 13   Julius Masaitis      20:22  21:18  21:11 [36']    
[11] 10:30    M.Armonas      
 4   Marius Armonas    7:21  21:14  21:15 [30']       1-a vieta
      [48] 13:30    A.Olšauskas
 3   Artūras Olšauskas          21:15  19:21  21:18 [41']
 A.Olšauskas      
 14       ->      
  [24] 11:00    A.Olšauskas    
 11   Sergej Pavlov      21:13  21:14 [18']    
[12] 10:30    S.Pavlov      
 6   Česlovas Ramanauskas    23:21  20:22  21:18 [46']      
    [37] 12:30    A.Olšauskas  
 7   Edmundas Mackevičius        21:18  21:15 [20']  
[13] 10:30    G.Celencevičius      
 10   Gytis Celencevičius    21:10  21:12 [19']      
  [25] 11:30    M.Brazauskas    
 15         20:22  21:19  21:18 [41']    
 M.Brazauskas      
 2   Marius Brazauskas    ->    J.Nekrasov   3-a vieta
      [49] 14:00    M.Brazauskas
       M.Brazauskas   21:17  18:21  21:16 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Gusev    
    [38] 12:30    P.Gusev  
     M.Armonas   21:12  21:17 [22']   5-a vieta
      [50] 14:00    G.Celencevičius
     S.Pavlov     21:16  21:14 [21']
    [39] 12:30    G.Celencevičius  
     G.Celencevičius   21:19  21:18 [22']  
         
         
       M.Armonas   7-a vieta
      [51] 14:00    S.Pavlov
       S.Pavlov   22:20  22:20 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Grigas    
   T.Grigas   ->    
    [40] 12:30    S.Malakauskas  
   S.Malakauskas     21:17  21:16 [20']  
  [26] 11:30    S.Malakauskas    
   J.Masaitis   21:12  21:17 [17']     9-a vieta
      [52] 14:00    S.Malakauskas
        21:17  21:15 [18']
   Č.Ramanauskas    
   Č.Ramanauskas   ->    
    [41] 13:00    E.Mackevičius  
   E.Mackevičius     21:10  13:21  23:21 [33']  
   E.Mackevičius    
    ->    
         
       T.Grigas   11-a vieta
      [53] 14:30    T.Grigas
       Č.Ramanauskas   21:19  21:11 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Masaitis  
     J.Masaitis   ->   13-a vieta
       J.Masaitis
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.