Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-02-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Andrius Montrimas    Dėl 1-8 vietos      
[163] 18:25    A.Montrimas      
 16   Gediminas Buntis    21:13  21:13 [20']      
  [178] 19:20    A.Montrimas    
 9   Jevgenij Nekrasov      21:15  16:21  21:10 [27']    
[164] 18:50    M.Brazauskas      
 8   Marius Brazauskas    21:11  21:15 [16']      
    [195] 20:40    L.Zavadskis  
 5   Saulius Eibukas        21:18  21:11 [23']  
[165] 18:50    G.Celencevičius      
 12   Gytis Celencevičius    21:13  19:21  21:10 [29']      
  [179] 19:45    L.Zavadskis    
 13   Sergej Pavlov      21:8  21:10 [16']    
[166] 18:50   L.Zavadskis      
 4   Linas Zavadskis      B/Ž       1-a vieta
      [207] 21:10    L.Zavadskis
 3   Albertas Rimkus          22:20  21:14 [20']
[167] 18:50    S.Malakauskas      
 14   Simas Malakauskas    17:21  21:7  25:23 [35']      
  [180] 19:45    S.Malakauskas    
 11   Pavel Gusev      22:20  21:23  21:16 [43']    
[168] 18:50    P.Gusev      
 6   Audrius Vilčinskas    10:21  21:16  21:14 [33']      
    [196] 20:40    M.Atkočaitis  
 7   Darius Kairys        12:21  21:17  21:12 [28']  
[169] 18:50    D.Kairys      
 10   Juozas Adomaitis    15:21  21:19  21:16 [36']      
  [181] 19:45    M.Atkočaitis    
 15   Martynas Atkočaitis      21:18  21:18 [18']    
[170] 18:50    M.Atkočaitis      
 2   Martynas Povilaitis    16:21  21:11  21:17 [35']    A.Montrimas   3-a vieta
      [208] 21:10    A.Montrimas
       S.Malakauskas   21:15  21:17 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Brazauskas    
    [197] 20:40    M.Brazauskas  
     G.Celencevičius   22:20  21:18 [19']   5-a vieta
      [209] 21:10    M.Brazauskas
     P.Gusev     18:21  21:14  21:8 [33']
    [198] 20:40   P.Gusev  
     D.Kairys     B/Ž  
         
         
       G.Celencevičius   7-a vieta
     
       D.Kairys   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   G.Buntis      
  [182] 19:45    G.Buntis    
   J.Nekrasov   21:16  21:15 [17']    
    [199] 20:40    G.Buntis  
   S.Eibukas     22:20  21:17 [20']  
  [183] 19:45   S.Eibukas    
   S.Pavlov     B/Ž     9-a vieta
      [210] 21:10    G.Buntis
   A.Rimkus       30:28  22:20 [29']
  [184] 19:45    A.Rimkus    
   A.Vilčinskas   21:19  21:19 [25']    
    [200] 20:40    A.Rimkus  
   J.Adomaitis     21:16  21:13 [22']  
  [185] 19:45    M.Povilaitis    
   M.Povilaitis   21:14  21:13 [19']    
         
       S.Eibukas   11-a vieta
     
       M.Povilaitis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Nekrasov    
     
     S.Pavlov   ->   13-a vieta
     
     A.Vilčinskas     ->
     
     J.Adomaitis   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.