Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-02-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Marius Paulauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, M.Paulauskas      
 16       ->      
  [125] 16:40    L.Vaškevičius, M.Paulauskas    
 9   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
    21:17  18:21  21:12 [32']    
[111] 15:45    A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 8   Rytis Vizgirda 
 Gobinath Siva 
  22:20  13:21  21:16 [37']      
    [140] 17:05    L.Vaškevičius, M.Paulauskas  
 5   Evaldas Čižinauskas 
 Valentas Stončius 
      19:21  21:12  21:15 [31']  
[112] 15:45    J.Malinauskas, Š.Poderys      
 12   Jonas Malinauskas 
 Šarūnas Poderys 
  21:18  21:17 [17']      
  [126] 16:40    J.Malinauskas, Š.Poderys    
 13         21:14  21:10 [16']    
 A.Jachontovas, S.Galentas      
 4   Artūras Jachontovas 
 Sigitas Galentas 
  ->       1-a vieta
      [152] 18:00    A.Petkevičius, A.Morkūnas
 3   Salvijus Stravinskas 
 Linas Zavadskis 
        21:12  21:12 [21']
 S.Stravinskas, L.Zavadskis      
 14       ->      
  [127] 16:40    M.Kancleris, P.Jūras    
 11   Darius Kairys 
 Marius Brazauskas 
    21:16  19:21  23:21 [33']    
[113] 15:45    M.Kancleris, P.Jūras      
 6   Mindaugas Kancleris 
 Paulius Jūras 
  21:19  21:10 [19']      
    [141] 17:30    A.Petkevičius, A.Morkūnas  
 7   Saulius Eibukas 
 Martynas Atkočaitis 
      21:9  27:25 [23']  
[114] 15:45    P.Gečas, V.Salietis      
 10   Pranciškus Gečas 
 Vidas Salietis 
  21:19  21:18 [19']      
  [128] 16:40    A.Petkevičius, A.Morkūnas    
 15         19:21  21:9  21:18 [29']    
 A.Petkevičius, A.Morkūnas      
 2   Arūnas Petkevičius 
 Arūnas Morkūnas 
  ->    J.Malinauskas, Š.Poderys   3-a vieta
      [153] 18:00    M.Kancleris, P.Jūras
       M.Kancleris, P.Jūras   21:18  21:19 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Rimkus, A.Vilčinskas    
    [142] 17:30    A.Rimkus, A.Vilčinskas  
     A.Jachontovas, S.Galentas   21:17  27:25 [25']   5-a vieta
      [154] 18:00    S.Stravinskas, L.Zavadskis
     S.Stravinskas, L.Zavadskis     21:12  21:13 [18']
    [143] 17:30    S.Stravinskas, L.Zavadskis  
     P.Gečas, V.Salietis   21:15  16:21  21:19 [31']  
         
         
       A.Jachontovas, S.Galentas   7-a vieta
      [155] 18:00    A.Jachontovas, S.Galentas
       P.Gečas, V.Salietis   21:13  21:13 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Vizgirda, G.Siva    
   R.Vizgirda, G.Siva   ->    
    [129] 16:40    E.Čižinauskas, V.Stončius  
   E.Čižinauskas, V.Stončius     21:11  21:9 [15']  
   E.Čižinauskas, V.Stončius    
    ->     9-a vieta
      [144] 17:30    E.Čižinauskas, V.Stončius
        21:14  14:21  21:10 [29']
   D.Kairys, M.Brazauskas    
   D.Kairys, M.Brazauskas   ->    
    [130] 16:40    D.Kairys, M.Brazauskas  
   S.Eibukas, M.Atkočaitis     24:22  21:15 [19']  
   S.Eibukas, M.Atkočaitis    
    ->    
         
       R.Vizgirda, G.Siva   11-a vieta
      [145] 17:30    S.Eibukas, M.Atkočaitis
       S.Eibukas, M.Atkočaitis   21:13  21:12 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B 
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.