Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-02-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Marius Paulauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, M.Paulauskas      
 16       ->      
  [125] 16:40    L.Vaškevičius, M.Paulauskas    
 9   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
    21:17  18:21  21:12 [32']    
[111] 15:45    A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 8   Rytis Vizgirda 
 Gobinath Siva 
  22:20  13:21  21:16 [37']      
    [140] 17:05    L.Vaškevičius, M.Paulauskas  
 5   Evaldas Čižinauskas 
 Valentas Stončius 
      19:21  21:12  21:15 [31']  
[112] 15:45    J.Malinauskas, Š.Poderys      
 12   Jonas Malinauskas 
 Šarūnas Poderys 
  21:18  21:17 [17']      
  [126] 16:40    J.Malinauskas, Š.Poderys    
 13         21:14  21:10 [16']    
 A.Jachontovas, S.Galentas      
 4   Artūras Jachontovas 
 Sigitas Galentas 
  ->       1-a vieta
      [152] 18:00    A.Petkevičius, A.Morkūnas
 3   Salvijus Stravinskas 
 Linas Zavadskis 
        21:12  21:12 [21']
 S.Stravinskas, L.Zavadskis      
 14       ->      
  [127] 16:40    M.Kancleris, P.Jūras    
 11   Darius Kairys 
 Marius Brazauskas 
    21:16  19:21  23:21 [33']    
[113] 15:45    M.Kancleris, P.Jūras      
 6   Mindaugas Kancleris 
 Paulius Jūras 
  21:19  21:10 [19']      
    [141] 17:30    A.Petkevičius, A.Morkūnas  
 7   Saulius Eibukas 
 Martynas Atkočaitis 
      21:9  27:25 [23']  
[114] 15:45    P.Gečas, V.Salietis      
 10   Pranciškus Gečas 
 Vidas Salietis 
  21:19  21:18 [19']      
  [128] 16:40    A.Petkevičius, A.Morkūnas    
 15         19:21  21:9  21:18 [29']    
 A.Petkevičius, A.Morkūnas      
 2   Arūnas Petkevičius 
 Arūnas Morkūnas 
  ->    J.Malinauskas, Š.Poderys   3-a vieta
      [153] 18:00    M.Kancleris, P.Jūras
       M.Kancleris, P.Jūras   21:18  21:19 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Rimkus, A.Vilčinskas    
    [142] 17:30    A.Rimkus, A.Vilčinskas  
     A.Jachontovas, S.Galentas   21:17  27:25 [25']   5-a vieta
      [154] 18:00    S.Stravinskas, L.Zavadskis
     S.Stravinskas, L.Zavadskis     21:12  21:13 [18']
    [143] 17:30    S.Stravinskas, L.Zavadskis  
     P.Gečas, V.Salietis   21:15  16:21  21:19 [31']  
         
         
       A.Jachontovas, S.Galentas   7-a vieta
      [155] 18:00    A.Jachontovas, S.Galentas
       P.Gečas, V.Salietis   21:13  21:13 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Vizgirda, G.Siva    
   R.Vizgirda, G.Siva   ->    
    [129] 16:40    E.Čižinauskas, V.Stončius  
   E.Čižinauskas, V.Stončius     21:11  21:9 [15']  
   E.Čižinauskas, V.Stončius    
    ->     9-a vieta
      [144] 17:30    E.Čižinauskas, V.Stončius
        21:14  14:21  21:10 [29']
   D.Kairys, M.Brazauskas    
   D.Kairys, M.Brazauskas   ->    
    [130] 16:40    D.Kairys, M.Brazauskas  
   S.Eibukas, M.Atkočaitis     24:22  21:15 [19']  
   S.Eibukas, M.Atkočaitis    
    ->    
         
       R.Vizgirda, G.Siva   11-a vieta
      [145] 17:30    S.Eibukas, M.Atkočaitis
       S.Eibukas, M.Atkočaitis   21:13  21:12 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.