Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-02-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Andrius Kordušas 
 Indrė Petrulaitienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kordušas, I.Petrulaitienė      
 16       ->      
  [66] 13:05    A.Kordušas, I.Petrulaitienė    
 9   Mantas Petkevičius 
 Natalija Beketova 
    21:17  21:16 [19']    
[48] 12:10    M.Povilaitis, V.Suško      
 8   Martynas Povilaitis 
 Viktorija Suško 
  21:8  21:13 [19']      
    [83] 14:00    A.Kordušas, I.Petrulaitienė  
 5   Tomas Tiškus 
 Lorena Valantiejienė 
      21:12  13:21  21:15 [28']  
[49] 12:10    T.Tiškus, L.Valantiejienė      
 12   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
  21:8  21:17 [15']      
  [67] 13:05    T.Tiškus, L.Valantiejienė    
 13   Salvijus Stravinskas 
 Kotryna Remeikaitė 
    18:21  21:10  21:11 [29']    
[50] 12:10    S.Stravinskas, K.Remeikaitė      
 4   Arūnas Morkūnas 
 Tanita Urbonienė 
  21:15  22:20 [23']       1-a vieta
      [98] 14:55    A.Kordušas, I.Petrulaitienė
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Justė Žibūdienė 
        13:21  21:11  24:22 [37']
[51] 12:40    L.Vaškevičius, J.Žibūdienė      
 14   Martynas Atkočaitis 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  26:24  21:15 [21']      
  [68] 13:05    L.Vaškevičius, J.Žibūdienė    
 11   Paulius Jūras 
 Birutė Baranauskaitė 
    21:17  21:13 [21']    
[52] 12:40    P.Jūras, B.Baranauskaitė      
 6   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
  21:18  25:23 [23']      
    [84] 14:00    L.Vaškevičius, J.Žibūdienė  
 7   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
      21:18  10:21  21:18 [33']  
[53] 12:40    A.Nareika, K.Nareikienė      
 10   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
  18:21  24:22  21:11 [32']      
  [69] 13:35    N.Kijauskas, R.Šulnienė    
 15   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
    21:15  21:9 [18']    
[54] 12:40    N.Kijauskas, R.Šulnienė      
 2   Nidas Kijauskas 
 Rasa Šulnienė 
  21:12  21:18 [17']    T.Tiškus, L.Valantiejienė   3-a vieta
      [99] 14:55    N.Kijauskas, R.Šulnienė
       N.Kijauskas, R.Šulnienė   21:6  21:8 [15']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Povilaitis, V.Suško    
    [85] 14:30    S.Stravinskas, K.Remeikaitė  
     S.Stravinskas, K.Remeikaitė   21:17  9:21  21:17 [31']   5-a vieta
      [100] 14:55    A.Nareika, K.Nareikienė
     P.Jūras, B.Baranauskaitė     21:12  21:14 [17']
    [86] 14:30    A.Nareika, K.Nareikienė  
     A.Nareika, K.Nareikienė   21:19  21:13 [19']  
         
         
       M.Povilaitis, V.Suško   7-a vieta
     
       P.Jūras, B.Baranauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Petkevičius, N.Beketova    
   M.Petkevičius, N.Beketova   ->    
    [87] 14:30    A.Morkūnas, T.Urbonienė  
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     21:15  21:12 [17']  
  [70] 13:35    A.Morkūnas, T.Urbonienė    
   A.Morkūnas, T.Urbonienė   21:11  21:4 [15']     9-a vieta
      [101] 15:20    A.Morkūnas, T.Urbonienė
   M.Atkočaitis, J.Živatkauskaitė       20:22  21:10  21:10 [27']
  [71] 13:35    M.Atkočaitis, J.Živatkauskaitė    
   V.Salietis, A.Brikaitė   15:21  21:17  21:18 [28']    
    [88] 14:30    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
   P.Gečas, G.Plečkaitytė     21:16  21:17 [16']  
  [72] 13:35    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   21:13  21:8 [15']    
         
       M.Petkevičius, N.Beketova   11-a vieta
     
       M.Atkočaitis, J.Živatkauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė  
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   ->   13-a vieta
     
     V.Salietis, A.Brikaitė     ->
     
     P.Gečas, G.Plečkaitytė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO turnyras
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.