Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-02-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Marius Tamošiūnas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas      
 16       ->      
  [119] 16:10    M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas    
 9   Adomas Zavackas 
 Rimantas Zavackas 
    21:18  21:13 [18']    
[107] 15:20    U.Lazdinš, G.Klavinš      
 8   Uldis Lazdinš 
 Guntis Klavinš 
  21:15  21:17 [23']      
    [134] 17:05    I.Liukevičius, T.Grigas  
 5   Ramūnas Ražanauskas 
 Laimis Fiodorovas 
      21:16  17:21  21:14 [30']  
[108] 15:20    R.Ražanauskas, L.Fiodorovas      
 12   Rytis Pratusevičius 
 Rokas Kubilius 
  24:22  21:10 [19']      
  [120] 16:10    I.Liukevičius, T.Grigas    
 13         21:17  21:14 [22']    
 I.Liukevičius, T.Grigas      
 4   Igoris Liukevičius 
 Tomas Grigas 
  ->       1-a vieta
      [148] 17:30    V.Grigorjevas, A.Žvilauskas
 3   Viktoras Grigorjevas 
 Artūras Žvilauskas 
        21:9  21:17 [17']
 V.Grigorjevas, A.Žvilauskas      
 14       ->      
  [121] 16:10    V.Grigorjevas, A.Žvilauskas    
 11   Dovydas Bertašius 
 Giedrius Lukošius 
    21:18  21:14 [18']    
[109] 15:45    D.Bertašius, G.Lukošius      
 6   Gediminas Jauniškis 
 Vytautas Česonis 
  21:10  21:13 [18']      
    [135] 17:05    V.Grigorjevas, A.Žvilauskas  
 7   Rokas Barkauskas 
 Ąžuolas Barkauskas 
      21:16  21:11 [16']  
[110] 15:45    L.Žibūda, G.Fridricas      
 10   Lauras Žibūda 
 Gediminas Fridricas 
  21:15  21:13 [15']      
  [122] 16:10    K.Vilkevičius, J.Adomaitis    
 15         21:14  21:23  21:12 [26']    
 K.Vilkevičius, J.Adomaitis      
 2   Kasparas Vilkevičius 
 Juozas Adomaitis 
  ->    M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas   3-a vieta
      [149] 18:00    M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas
       K.Vilkevičius, J.Adomaitis   21:13  17:21  21:12 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     U.Lazdinš, G.Klavinš    
    [136] 17:05    R.Ražanauskas, L.Fiodorovas  
     R.Ražanauskas, L.Fiodorovas   21:11  22:20 [22']   5-a vieta
      [150] 18:00    R.Ražanauskas, L.Fiodorovas
     D.Bertašius, G.Lukošius     13:21  21:17  21:12 [25']
    [137] 17:05    L.Žibūda, G.Fridricas  
     L.Žibūda, G.Fridricas   21:18  21:17 [20']  
         
         
       U.Lazdinš, G.Klavinš   7-a vieta
      [151] 18:00    D.Bertašius, G.Lukošius
       D.Bertašius, G.Lukošius   21:16  21:14 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Zavackas, R.Zavackas    
   A.Zavackas, R.Zavackas   ->    
    [123] 16:10    R.Pratusevičius, R.Kubilius  
   R.Pratusevičius, R.Kubilius     20:22  21:12  21:16 [34']  
   R.Pratusevičius, R.Kubilius    
    ->     9-a vieta
      [138] 17:05    R.Pratusevičius, R.Kubilius
        21:12  21:18 [17']
   G.Jauniškis, V.Česonis    
   G.Jauniškis, V.Česonis   ->    
    [124] 16:10    G.Jauniškis, V.Česonis  
   R.Barkauskas, Ą.Barkauskas     21:23  21:18  21:14 [28']  
   R.Barkauskas, Ą.Barkauskas    
    ->    
         
       A.Zavackas, R.Zavackas   11-a vieta
      [139] 17:05    A.Zavackas, R.Zavackas
       R.Barkauskas, Ą.Barkauskas   21:15  22:20 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:30 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:00 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.