Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-02-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Marius Tamošiūnas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas      
 16       ->      
  [119] 16:10    M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas    
 9   Adomas Zavackas 
 Rimantas Zavackas 
    21:18  21:13 [18']    
[107] 15:20    U.Lazdinš, G.Klavinš      
 8   Uldis Lazdinš 
 Guntis Klavinš 
  21:15  21:17 [23']      
    [134] 17:05    I.Liukevičius, T.Grigas  
 5   Ramūnas Ražanauskas 
 Laimis Fiodorovas 
      21:16  17:21  21:14 [30']  
[108] 15:20    R.Ražanauskas, L.Fiodorovas      
 12   Rytis Pratusevičius 
 Rokas Kubilius 
  24:22  21:10 [19']      
  [120] 16:10    I.Liukevičius, T.Grigas    
 13         21:17  21:14 [22']    
 I.Liukevičius, T.Grigas      
 4   Igoris Liukevičius 
 Tomas Grigas 
  ->       1-a vieta
      [148] 17:30    V.Grigorjevas, A.Žvilauskas
 3   Viktoras Grigorjevas 
 Artūras Žvilauskas 
        21:9  21:17 [17']
 V.Grigorjevas, A.Žvilauskas      
 14       ->      
  [121] 16:10    V.Grigorjevas, A.Žvilauskas    
 11   Dovydas Bertašius 
 Giedrius Lukošius 
    21:18  21:14 [18']    
[109] 15:45    D.Bertašius, G.Lukošius      
 6   Gediminas Jauniškis 
 Vytautas Česonis 
  21:10  21:13 [18']      
    [135] 17:05    V.Grigorjevas, A.Žvilauskas  
 7   Rokas Barkauskas 
 Ąžuolas Barkauskas 
      21:16  21:11 [16']  
[110] 15:45    L.Žibūda, G.Fridricas      
 10   Lauras Žibūda 
 Gediminas Fridricas 
  21:15  21:13 [15']      
  [122] 16:10    K.Vilkevičius, J.Adomaitis    
 15         21:14  21:23  21:12 [26']    
 K.Vilkevičius, J.Adomaitis      
 2   Kasparas Vilkevičius 
 Juozas Adomaitis 
  ->    M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas   3-a vieta
      [149] 18:00    M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas
       K.Vilkevičius, J.Adomaitis   21:13  17:21  21:12 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     U.Lazdinš, G.Klavinš    
    [136] 17:05    R.Ražanauskas, L.Fiodorovas  
     R.Ražanauskas, L.Fiodorovas   21:11  22:20 [22']   5-a vieta
      [150] 18:00    R.Ražanauskas, L.Fiodorovas
     D.Bertašius, G.Lukošius     13:21  21:17  21:12 [25']
    [137] 17:05    L.Žibūda, G.Fridricas  
     L.Žibūda, G.Fridricas   21:18  21:17 [20']  
         
         
       U.Lazdinš, G.Klavinš   7-a vieta
      [151] 18:00    D.Bertašius, G.Lukošius
       D.Bertašius, G.Lukošius   21:16  21:14 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Zavackas, R.Zavackas    
   A.Zavackas, R.Zavackas   ->    
    [123] 16:10    R.Pratusevičius, R.Kubilius  
   R.Pratusevičius, R.Kubilius     20:22  21:12  21:16 [34']  
   R.Pratusevičius, R.Kubilius    
    ->     9-a vieta
      [138] 17:05    R.Pratusevičius, R.Kubilius
        21:12  21:18 [17']
   G.Jauniškis, V.Česonis    
   G.Jauniškis, V.Česonis   ->    
    [124] 16:10    G.Jauniškis, V.Česonis  
   R.Barkauskas, Ą.Barkauskas     21:23  21:18  21:14 [28']  
   R.Barkauskas, Ą.Barkauskas    
    ->    
         
       A.Zavackas, R.Zavackas   11-a vieta
      [139] 17:05    A.Zavackas, R.Zavackas
       R.Barkauskas, Ą.Barkauskas   21:15  22:20 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.