Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-03-30, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30  
 1   Laurynas Borusas ,   Jonas Petkus   Dėl 1-4 vietų    
[146] 15:20   L.Borusas, J.Petkus    
 8   Tomas Petrošius ,   Simas Skurdauskas    21:7  21:7 [25']    
  [172] 16:40   K.Eimutaitis, E.Slušnys  
 5   Tomas Vaškevičius ,   Benas Vaškevičius      21:19  21:13 [26']  
[147] 15:20   K.Eimutaitis, E.Slušnys    
 4   Karolis Eimutaitis ,   Edgaras Slušnys    21:18  21:18 [33']    1-a vieta
    [198] 17:30   A.Kvedarauskas, M.Dagilis
 3   Mantas Maulė ,   Mark Šames        21:14  15:21  21:18 [43']
[148] 15:20   M.Maulė, M.Šames    
 6   Evaldas Bradūnas ,   Ardas Valantiejus    21:13  21:12 [26']    
  [173] 16:40   A.Kvedarauskas, M.Dagilis  
 7   Mamertas Noreika ,   Šarūnas Stumbra      21:17  21:17 [25']  
[149] 15:20   A.Kvedarauskas, M.Dagilis    
 2   Aivaras Kvedarauskas ,   Mindaugas Dagilis    21:6  21:17 [23']    
     
     L.Borusas, J.Petkus  3-a vieta
  [199] 17:30   L.Borusas, J.Petkus
   M.Maulė, M.Šames   21:18  21:18 [29']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   T.Petrošius, S.Skurdauskas    
  [174] 16:40   T.Vaškevičius, B.Vaškevičius  
   T.Vaškevičius, B.Vaškevičius   21:16  22:20 [24']  5-a vieta
    [200] 17:30   T.Vaškevičius, B.Vaškevičius
   E.Bradūnas, A.Valantiejus     21:10  13:21  21:12 [31']
  [175] 16:40   E.Bradūnas, A.Valantiejus  
   M.Noreika, Š.Stumbra   21:19  21:18 [34']  
       
       
     T.Petrošius, S.Skurdauskas  7-a vieta
    [201] 18:00   M.Noreika, Š.Stumbra
     M.Noreika, Š.Stumbra   17:21  21:15  21:18 [34']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.