Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-03-30, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30  
 1   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[67] 11:55   A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 16   Aliaksandr Yarashevich 
 Ingrida Savickienė 
  21:14  18:21  21:17 [40']      
  [88] 12:45   R.Bilius, J.Bilienė    
 9   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
    21:16  13:21  24:22 [31']    
[68] 11:55   R.Bilius, J.Bilienė      
 8   Marijus Stankevičius 
 Asta Bačkaitienė 
  22:20  21:18 [25']      
    [117] 14:05   R.Bilius, J.Bilienė  
 5   Arūnas Morkūnas 
 Aurelija Pakšytė 
      18:21  21:15  21:12 [35']  
[69] 11:55   A.Morkūnas, A.Pakšytė      
 12   Vygantas Garmus 
 Aušra Brikaitė 
  21:19  21:14 [28']      
  [89] 12:45   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 13   Salvijus Stravinskas 
 Judita Vadeikienė 
    21:13  9:21  25:23 [38']    
[70] 11:55   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 4   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  21:19  21:8 [24']       1-a vieta
      [138] 14:55   N.Kijauskas, R.Šulnienė
 3   Nidas Kijauskas 
 Rasa Šulnienė 
        21:14  26:24 [30']
[71] 12:20   N.Kijauskas, R.Šulnienė      
 14   Artūras Jachontovas 
 Emilija Žėkaitė 
  21:14  21:16 [18']      
  [90] 13:10   N.Kijauskas, R.Šulnienė    
 11   Mantas Zinkevičius 
 Lorena Valantiejienė 
    21:11  21:17 [23']    
[72] 12:20   A.Slušnys, R.Petrošienė      
 6   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  21:15  21:12 [20']      
    [118] 14:05   N.Kijauskas, R.Šulnienė  
 7   Tomas Lukoševičius 
 Toma Rakauskaitė 
      21:11  21:17 [25']  
[73] 12:20   E.Čižinauskas, S.Zinkevičienė      
 10   Evaldas Čižinauskas 
 Sonata Zinkevičienė 
  21:10  21:13 [21']      
  [91] 13:10   A.Kordušas, I.Petrulaitienė    
 15   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
    21:11  21:12 [20']    
[74] 12:20   A.Kordušas, I.Petrulaitienė      
 2   Andrius Kordušas 
 Indrė Petrulaitienė 
  21:15  21:9 [23']    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė   3-a vieta
      [139] 14:55   A.Kordušas, I.Petrulaitienė
       A.Kordušas, I.Petrulaitienė   21:15  19:21  21:18
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
    [119] 14:05   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
     A.Morkūnas, A.Pakšytė   21:16  22:20 [28']   5-a vieta
      [140] 14:55   A.Mackevič, J.Ramaneckienė
     A.Slušnys, R.Petrošienė     21:14  17:21  21:19 [40']
    [120] 14:05   E.Čižinauskas, S.Zinkevičienė  
     E.Čižinauskas, S.Zinkevičienė   21:19  22:24  21:18 [34']  
         
         
       A.Morkūnas, A.Pakšytė   7-a vieta
     
       A.Slušnys, R.Petrošienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Yarashevich, I.Savickienė      
  [92] 13:10   A.Yarashevich, I.Savickienė    
   M.Stankevičius, A.Bačkaitienė   22:24  21:11  21:16 [35']    
    [121] 14:30   V.Garmus, A.Brikaitė  
   V.Garmus, A.Brikaitė     21:14  28:30  21:11 [40']  
  [93] 13:10   V.Garmus, A.Brikaitė    
   S.Stravinskas, J.Vadeikienė   21:14  22:20 [27']     9-a vieta
      [141] 15:20   V.Garmus, A.Brikaitė
   A.Jachontovas, E.Žėkaitė       18:21  21:13  22:20 [43']
  [94] 13:10   A.Jachontovas, E.Žėkaitė    
   M.Zinkevičius, L.Valantiejienė   21:12  21:11 [19']    
    [122] 14:30   A.Jachontovas, E.Žėkaitė  
   T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė     21:23  21:13  21:16 [31']  
  [95] 13:10   T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė    
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   20:22  21:7  21:13 [27']    
         
       A.Yarashevich, I.Savickienė   11-a vieta
     
       T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     M.Stankevičius, A.Bačkaitienė    
     
     S.Stravinskas, J.Vadeikienė   ->   13-a vieta
     
     M.Zinkevičius, L.Valantiejienė     ->
     
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.