Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-03-30, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30  
 1   Aušra Brikaitė 
 Aurelija Pakšytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Brikaitė, A.Pakšytė      
 16       ->      
  [17] 09:50   A.Brikaitė, A.Pakšytė    
 9   Žydrė Dočkienė 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
    21:6  21:17 [22']    
[5] 09:30   J.Treinytė, L.Paulauskaitė      
 8   Jolanta Treinytė 
 Laura Paulauskaitė 
  21:19  21:9 [27']      
    [31] 10:40   A.Brikaitė, A.Pakšytė  
 5   Toma Rakauskaitė 
 Jurgita Bilienė 
      21:13  22:20 [26']  
[6] 09:30   S.Tarvydaitė, E.Žėkaitė      
 12   Salvinija Tarvydaitė 
 Emilija Žėkaitė 
  21:9  15:21  21:18 [34']      
  [18] 09:50   R.Petrošienė, J.Vadeikienė    
 13         21:17  21:13 [25']    
 R.Petrošienė, J.Vadeikienė      
 4   Ramunė Petrošienė 
 Judita Vadeikienė 
  ->       1-a vieta
      [46] 11:05   A.Brikaitė, A.Pakšytė
 3   Lorena Valantiejienė 
 Rasa Radžiūnaitė 
        22:20  21:19 [28']
 L.Valantiejienė, R.Radžiūnaitė      
 14       ->      
  [19] 09:50   L.Valantiejienė, R.Radžiūnaitė    
 11   Justė Kazakauskaitė 
 Vaida Žitlinskaitė 
    21:19  21:15 [28']    
[7] 09:30   S.Zinkevičienė, A.Montvydaitė      
 6   Sonata Zinkevičienė 
 Aušra Montvydaitė 
  21:14  21:16 [25']      
    [32] 10:40   L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė  
 7   Aušrinė Balazaitė 
 Asta Bačkaitienė 
      21:19  21:16 [30']  
[8] 09:30   V.Giedra, E.Ramanauskaitė      
 10   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
  21:19  18:21  21:16 [43']      
  [20] 09:50   L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė    
 15         21:18  21:18 [27']    
 L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė      
 2   Laura Januškevičienė 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->    R.Petrošienė, J.Vadeikienė   3-a vieta
      [47] 11:05   R.Petrošienė, J.Vadeikienė
       L.Valantiejienė, R.Radžiūnaitė   21:12  13:21  21:16 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Treinytė, L.Paulauskaitė    
    [33] 10:40   S.Tarvydaitė, E.Žėkaitė  
     S.Tarvydaitė, E.Žėkaitė   20:22  21:11  21:13 [31']   5-a vieta
      [48] 11:05   S.Tarvydaitė, E.Žėkaitė
     S.Zinkevičienė, A.Montvydaitė     21:10  21:14 [23']
    [34] 10:40   V.Giedra, E.Ramanauskaitė  
     V.Giedra, E.Ramanauskaitė   20:22  21:17  21:14 [38']  
         
         
       J.Treinytė, L.Paulauskaitė   7-a vieta
      [49] 11:05   J.Treinytė, L.Paulauskaitė
       S.Zinkevičienė, A.Montvydaitė   18:21  21:18  21:19 [39']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ž.Dočkienė, J.Živatkauskaitė    
   Ž.Dočkienė, J.Živatkauskaitė   ->    
    [21] 10:15   T.Rakauskaitė, J.Bilienė  
   T.Rakauskaitė, J.Bilienė     21:15  21:17 [29']  
   T.Rakauskaitė, J.Bilienė    
    ->     9-a vieta
      [35] 10:40   T.Rakauskaitė, J.Bilienė
        21:13  19:21  21:7 [33']
   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė    
   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė   ->    
    [22] 10:15   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė  
   A.Balazaitė, A.Bačkaitienė     20:22  21:18  21:15 [35']  
   A.Balazaitė, A.Bačkaitienė    
    ->    
         
       Ž.Dočkienė, J.Živatkauskaitė   11-a vieta
      [36] 10:40   A.Balazaitė, A.Bačkaitienė
       A.Balazaitė, A.Bačkaitienė   21:14  21:12 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 
     U-13 
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.