Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-03-30, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30  
 1   Gytis Vizgirda 
 Rytis Vizgirda 
  Dėl 1-8 vietos      
[150] 15:20   G.Vizgirda, R.Vizgirda      
 16   Ihar Tsybenka 
 Giedrius Strumila 
  21:8  21:8 [22']      
  [176] 16:40   G.Vizgirda, R.Vizgirda    
 9   Robertas Giedraitis 
 Gintautas Šiaučiūnas 
    21:17  17:21  21:18 [37']    
[151] 15:45   R.Paškevičius, J.Seniūnas      
 8   Ramūnas Paškevičius 
 Jonas Seniūnas 
  21:12  21:18 [22']      
    [202] 18:00   G.Vizgirda, R.Vizgirda  
 5   Česlovas Ramanauskas 
 Borisas Lozinskis 
      21:19  21:12 [25']  
[152] 15:45   Č.Ramanauskas, B.Lozinskis      
 12   Ramūnas Ražanauskas 
 Vaidas Turolevičius 
  21:17  17:21  21:19 [41']      
  [177] 16:40   S.Eibukas, M.Brazauskas    
 13   Tautvydas Paliulis 
 Edmundas Petrošius 
    21:17  21:16 [31']    
[153] 15:45   S.Eibukas, M.Brazauskas      
 4   Saulius Eibukas 
 Marius Brazauskas 
  21:13  21:15 [21']       1-a vieta
      [228] 18:50   D.Rumšys, V.Stončius
 3   Audrius Vilčinskas 
 Albertas Rimkus 
        21:19  21:18 [27']
[154] 15:45   A.Vilčinskas, A.Rimkus      
 14   Jonas Daugėla 
 Raimundas Masevičius 
  21:6  21:16 [23']      
  [178] 16:40   D.Rumšys, V.Stončius    
 11   Mikhail Volhin 
 Vidas Pilvinis 
    21:13  21:16 [23']    
[155] 15:45   D.Rumšys, V.Stončius      
 6   Donatas Rumšys 
 Valentas Stončius 
  21:11  21:14 [21']      
    [203] 18:00   D.Rumšys, V.Stončius  
 7   Andrius Mockus 
 Juozas Adomaitis 
      21:18  17:21  21:14 [32']  
[156] 15:45   A.Valatka, A.Kepežinskas      
 10   Augustas Valatka 
 Algirdas Kepežinskas 
  21:16  19:21  21:18 [34']      
  [179] 16:40   A.Valatka, A.Kepežinskas    
 15   Devender Kumar 
 Žanas Sabulis 
    23:21  21:15 [25']    
[157] 15:45   D.Kumar, Ž.Sabulis      
 2   Gediminas Buntis 
 Steponas Januška 
  18:21  21:18  21:11 [35']    S.Eibukas, M.Brazauskas   3-a vieta
      [229] 18:50   A.Valatka, A.Kepežinskas
       A.Valatka, A.Kepežinskas   17:21  21:15  21:16 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Paškevičius, J.Seniūnas    
    [204] 18:00   Č.Ramanauskas, B.Lozinskis  
     Č.Ramanauskas, B.Lozinskis   21:17  23:25  21:16 [46']   5-a vieta
      [230] 19:15   D.Kumar, Ž.Sabulis
     A.Vilčinskas, A.Rimkus     21:16  21:18 [29']
    [205] 18:00   D.Kumar, Ž.Sabulis  
     D.Kumar, Ž.Sabulis   21:18  21:15 [19']  
         
         
       R.Paškevičius, J.Seniūnas   7-a vieta
     
       A.Vilčinskas, A.Rimkus   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   I.Tsybenka, G.Strumila      
  [180] 16:40   I.Tsybenka, G.Strumila    
   R.Giedraitis, G.Šiaučiūnas   21:18  21:17 [26']    
    [206] 18:00   R.Ražanauskas, V.Turolevičius  
   R.Ražanauskas, V.Turolevičius     21:5  21:19 [26']  
  [181] 17:05   R.Ražanauskas, V.Turolevičius    
   T.Paliulis, E.Petrošius   21:19  21:17 [22']     9-a vieta
      [231] 19:15   M.Volhin, V.Pilvinis
   J.Daugėla, R.Masevičius       21:17  21:15 [24']
  [182] 17:05   M.Volhin, V.Pilvinis    
   M.Volhin, V.Pilvinis   21:16  21:12 [24']    
    [207] 18:00   M.Volhin, V.Pilvinis  
   A.Mockus, J.Adomaitis     11:21  21:15  21:15 [39']  
  [183] 17:05   G.Buntis, S.Januška    
   G.Buntis, S.Januška   21:13  15:21  22:20 [32']    
         
       I.Tsybenka, G.Strumila   11-a vieta
     
       G.Buntis, S.Januška   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     R.Giedraitis, G.Šiaučiūnas    
    [208] 18:00   R.Giedraitis, G.Šiaučiūnas  
     T.Paliulis, E.Petrošius   21:13  21:19 [24']   13-a vieta
     
     J.Daugėla, R.Masevičius     ->
    [209] 18:00   A.Mockus, J.Adomaitis  
     A.Mockus, J.Adomaitis   21:11  21:10 [22']  
         
         
       T.Paliulis, E.Petrošius   15-a vieta
     
       J.Daugėla, R.Masevičius   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.