Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-03-30, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30  
 1  Vidmantas Jonikas 
 Živilė Simonaitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Jonikas, Ž.Simonaitytė      
 16       ->      
  [81] 12:45   R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė    
 9  Rytis Vizgirda 
 Vaida Žitlinskaitė 
    13:21  21:8  21:13 [29']    
[50] 11:30   R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė      
 8  Ramūnas Ražanauskas 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  21:18  21:18 [26']      
    [111] 14:05   V.Stončius, A.Balazaitė  
 5  Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
      19:21  21:15  21:19 [34']  
[53] 11:30   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė      
 12  Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
  21:19  23:25  21:15 [41']      
  [82] 12:45   V.Stončius, A.Balazaitė    
 13  Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
    21:12  21:13 [21']    
[54] 11:30   V.Stončius, A.Balazaitė      
 4  Valentas Stončius 
 Aušrinė Balazaitė 
  21:18  16:21  21:16 [34']       1-a vieta
      [134] 14:55   L.Zavadskis, E.Bajorinaitė
 3  Vaidas Turolevičius 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
        21:17  21:17 [25']
[55] 11:30   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė      
 14  Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  11:21  21:17  24:22 [33']      
  [83] 12:45   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 11  Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
    21:15  21:14 [23']    
[56] 11:30   A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 6  Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  21:13  21:15 [18']      
    [112] 14:05   L.Zavadskis, E.Bajorinaitė  
 7  Linas Zavadskis 
 Elžbieta Bajorinaitė 
      21:5  21:7 [19']  
[57] 11:30   L.Zavadskis, E.Bajorinaitė      
 10  Gytis Vizgirda 
 Justė Kazakauskaitė 
  21:15  21:15 [26']      
  [84] 12:45   L.Zavadskis, E.Bajorinaitė    
 15  Giedrius Strumila 
 Laura Paulauskaitė 
    21:18  21:13 [23']    
[58] 11:30   D.Rumšys, J.Treinytė      
 2  Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
  22:20  21:9 [22']    R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė   3-a vieta
      [135] 14:55   R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė
       A.Petkevičius, O.Radzevičienė   14:21  21:16  21:12 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Jonikas, Ž.Simonaitytė    
    [113] 14:05   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė  
     A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė   21:11  17:21  21:18 [32']   5-a vieta
      [136] 14:55   D.Rumšys, J.Treinytė
     G.Lukošius, E.Grigeliūnienė     15:21  21:16  21:14 [34']
    [114] 14:05   D.Rumšys, J.Treinytė  
     D.Rumšys, J.Treinytė   21:18  21:16 [26']  
         
         
       V.Jonikas, Ž.Simonaitytė   7-a vieta
     
       G.Lukošius, E.Grigeliūnienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Ražanauskas, A.Šafranovičiūtė    
   R.Ražanauskas, A.Šafranovičiūtė   ->    
    [115] 14:05   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė  
   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė     21:15  21:17 [21']  
  [85] 12:45   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė    
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   21:16  21:13 [24']     9-a vieta
      [137] 14:55   G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė
   V.Turolevičius, J.Živatkauskaitė       22:20  21:19 [25']
  [86] 12:45   V.Turolevičius, J.Živatkauskaitė    
   E.Petrošius, V.Slušnienė   21:12  21:15 [27']    
    [116] 14:05   G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė  
   G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė     21:9  21:15 [20']  
  [87] 12:45   G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė    
   G.Strumila, L.Paulauskaitė   21:17  21:16 [25']    
         
       R.Ražanauskas, A.Šafranovičiūtė   11-a vieta
     
       V.Turolevičius, J.Živatkauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
     G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   ->   13-a vieta
     
     E.Petrošius, V.Slušnienė     ->
     
     G.Strumila, L.Paulauskaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Panevezys City Open
2021-03-20 10:00 2021-03-20 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Šeimų turnyras (Nukelta)
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.