Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-05-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Aurimas Meškinis    Dėl 1-8 vietos      
 A.Meškinis      
 16       ->      
  [145] 18:00    J.Nekrasov    
 9   Vidas Pilvinis      21:19  21:18 [26']    
[132] 17:30    J.Nekrasov      
 8   Jevgenij Nekrasov    21:18  21:15 [23']      
    [160] 19:00    J.Nekrasov  
 5   Egidijus Merkevičius        21:14  21:16 [21']  
 E.Merkevičius      
 12       ->      
  [146] 18:30    E.Merkevičius    
 13         21:13  21:15 [19']    
 A.Rimkus      
 4   Albertas Rimkus    ->       1-a vieta
      [170] 20:00    M.Povilaitis
 3   Jonas Bartkus          21:10  20:22  21:19 [39']
 J.Bartkus      
 14       ->      
  [147] 18:30    J.Bartkus    
 11         22:20  21:10 [22']    
 A.Vilčinskas      
 6   Audrius Vilčinskas    ->      
    [161] 19:00    M.Povilaitis  
 7   Simas Malakauskas        21:12  21:19 [23']  
[135] 17:30    P.Gusev      
 10   Pavel Gusev    11:21  21:11  21:19 [31']      
  [148] 18:30    M.Povilaitis    
 15         21:12  21:18 [21']    
 M.Povilaitis      
 2   Martynas Povilaitis    ->    E.Merkevičius   3-a vieta
      [171] 20:00    E.Merkevičius
       J.Bartkus   21:18  21:14 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Meškinis    
    [162] 19:30    A.Meškinis  
     A.Rimkus   21:14  21:19 [17']   5-a vieta
      [172] 20:00    A.Meškinis
     A.Vilčinskas     21:15  21:18 [17']
    [163] 19:30    A.Vilčinskas  
     P.Gusev   13:21  21:18  21:17 [34']  
         
         
       A.Rimkus   7-a vieta
      [173] 20:00    A.Rimkus
       P.Gusev   21:16  10:21 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Pilvinis    
   V.Pilvinis   ->    
     V.Pilvinis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [174] 20:00    V.Pilvinis
        21:16  21:5 [18']
   .    
    ->    
     S.Malakauskas  
   S.Malakauskas     ->  
   S.Malakauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.