Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-05-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Justė Žibūdienė ,   Tanita Urbonienė   Dėl 1-4 vietų    
[60] 13:30    J.Žibūdienė, T.Urbonienė    
 8   Eglė Ramanauskaitė ,   Vida Giedra    16:21  21:16  21:15 [33']    
  [77] 14:30    J.Žibūdienė, T.Urbonienė  
 5   Aušra Montvydaitė ,   Jurgita Bazytė      21:16  19:21  21:12 [34']  
[61] 13:30    K.Anciūtė, R.Bubulienė    
 4   Kristė Anciūtė ,   Rūta Bubulienė    15:21  21:19  21:19 [28']    1-a vieta
    [97] 15:30    J.Žibūdienė, T.Urbonienė
 3   Gintarė Plečkaitytė ,   Urtė Gečaitė        21:16  24:22 [28']
[62] 13:30    V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė    
 6   Viktorija Suško ,   Aurelija Slapikaitė-Jurkonė    21:13  13:21  21:15 [26']    
  [78] 14:30    Ž.Šeškevičienė, A.Pakšytė  
 7   Elžbieta Bajorinaitė ,   Danyu Zhong      21:16  21:19 [18']  
[63] 13:30    Ž.Šeškevičienė, A.Pakšytė    
 2   Živilė Šeškevičienė ,   Aurelija Pakšytė    21:18  21:15 [20']    
     
     K.Anciūtė, R.Bubulienė  3-a vieta
  [98] 15:30    V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė
   V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:18  21:7 [15']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Ramanauskaitė, V.Giedra    
  [79] 14:30    E.Ramanauskaitė, V.Giedra  
   A.Montvydaitė, J.Bazytė   21:15  21:12 [15']  5-a vieta
    [99] 15:30    G.Plečkaitytė, U.Gečaitė
   G.Plečkaitytė, U.Gečaitė     21:18  24:22 [21']
  [80] 14:30    G.Plečkaitytė, U.Gečaitė  
   E.Bajorinaitė, D.Zhong   22:20  12:21  21:12 [29']  
       
       
     A.Montvydaitė, J.Bazytė  7-a vieta
    [100] 16:00    E.Bajorinaitė, D.Zhong
     E.Bajorinaitė, D.Zhong   21:14  21:18 [21']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.