Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-06-29, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29  
 1  Mantas Palubinskas    Dėl 1-8 vietos      
 M.Palubinskas      
 16       ->      
  [142] 16:50   M.Palubinskas    
 9  Evaldas Čižinauskas      21:16  21:16 [25']    
[129] 16:15   S.Stravinskas      
 8  Salvijus Stravinskas    21:15  10:21  24:22 [42']      
    [155] 17:35   M.Palubinskas  
 5  Steponas Januška        21:12  21:6 [18']  
[130] 16:15   G.Buntis      
 12  Gediminas Buntis    21:13  21:16 [22']      
  [143] 16:50   G.Buntis    
 13  Ramūnas Ražanauskas      23:21  21:10 [23']    
[131] 16:15   A.Vilčinskas      
 4  Audrius Vilčinskas    20:22  24:22  21:8 [36']       1-a vieta
      [168] 18:15   M.Palubinskas
 3  Albertas Rimkus          21:14  18:21  21:7 [26']
[132] 16:15   A.Rimkus      
 14  Rokas Barkauskas    21:16  21:15 [24']      
  [144] 16:50   J.Adomaitis    
 11  Artiom Nikitin      21:15  21:16 [25']    
[133] 16:15   J.Adomaitis      
 6  Juozas Adomaitis    21:13  21:5 [19']      
    [156] 17:35   J.Adomaitis  
 7  Ąžuolas Barkauskas        25:23  21:15 [28']  
[134] 16:15   Ą.Barkauskas      
 10  Arūnas Morkūnas    21:17  21:14 [29']      
  [145] 16:50   A.Valatka    
 15  Deividas Golubickas      16:21  21:11  22:20 [41']    
[135] 16:15   A.Valatka      
 2  Augustas Valatka    21:18  18:21  21:18 [40']    G.Buntis   3-a vieta
      [169] 18:15   A.Valatka
       A.Valatka   24:22  21:19 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Stravinskas    
    [157] 17:35   S.Stravinskas  
     A.Vilčinskas   12:21  21:19  21:18 [40']   5-a vieta
      [170] 18:15   Ą.Barkauskas
     A.Rimkus     21:17  19:21  21:16 [46']
    [158] 17:35   Ą.Barkauskas  
     Ą.Barkauskas   21:18  21:12 [25']  
         
         
       A.Vilčinskas   7-a vieta
      [171] 18:15   A.Rimkus
       A.Rimkus   21:11  18:21  21:19 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Čižinauskas    
   E.Čižinauskas   ->    
    [159] 17:35   E.Čižinauskas  
   S.Januška     16:21  21:12  21:18 [35']  
  [146] 16:50   S.Januška    
   R.Ražanauskas   21:15  23:21 [26']     9-a vieta
      [172] 18:15   A.Morkūnas
   R.Barkauskas       21:12  21:10 [20']
  [147] 16:50   A.Nikitin    
   A.Nikitin   21:13  22:20 [21']    
    [160] 17:35   A.Morkūnas  
   A.Morkūnas     21:15  21:11 [22']  
  [148] 16:50   A.Morkūnas    
   D.Golubickas   21:15  21:8 [23']    
         
       S.Januška   11-a vieta
      [173] 18:15   A.Nikitin
       A.Nikitin   22:20  21:17 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Ražanauskas  
     R.Ražanauskas   ->   13-a vieta
      [174] 18:15   D.Golubickas
     R.Barkauskas     21:12  21:18 [21']
    [161] 17:35   D.Golubickas  
     D.Golubickas   21:9  21:18 [22']  
         
         
        15-a vieta
       R.Barkauskas
       R.Barkauskas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Panevezys City Open
2021-03-20 10:00 2021-03-20 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Šeimų turnyras (Nukelta)
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.