Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (8 etapas), Data: 2019-06-01, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1  Justė Kažanauskaitė 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė      
 16       ->      
  [17] 10:45    B.Rakštytė, U.Pūkaitė    
 9  Kotryna Remeikaitė 
 Laura Paulauskaitė 
    21:19  16:21  21:18 [33']    
[3] 10:00    B.Rakštytė, U.Pūkaitė      
 8  Beata Rakštytė 
 Ugnė Pūkaitė 
  21:14  21:15 [17']      
    [32] 11:15    B.Rakštytė, U.Pūkaitė  
 5  Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
      21:17  21:15 [18']  
 R.Bubulienė, V.Bubulytė      
 12       ->      
  [18] 10:45    A.Brikaitė, T.Rakauskaitė    
 13         18:21  21:13  21:19 [37']    
 A.Brikaitė, T.Rakauskaitė      
 4  Aušra Brikaitė 
 Toma Rakauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [48] 12:15    J.Žibūdienė, J.Puchova
 3  Rūta Ulozaitė 
 Rugilė Gečaitė 
        22:20  21:13 [23']
 R.Ulozaitė, R.Gečaitė      
 14       ->      
  [19] 10:45    R.Ulozaitė, R.Gečaitė    
 11  Karolina Merkevičiūtė 
 Dominyka Sitavičiūtė 
    21:18  21:11 [17']    
[4] 10:00    E.Ramanauskaitė, V.Giedra      
 6  Eglė Ramanauskaitė 
 Vida Giedra 
  21:18  21:17 [19']      
    [33] 11:45    J.Žibūdienė, J.Puchova  
 7  Aušra Montvydaitė 
 Eglė Markelytė 
      24:22  21:15 [20']  
[5] 10:00    K.Janutaitė, M.Janutaitė      
 10  Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
  25:23  21:17 [20']      
  [20] 10:45    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 15         21:14  21:14 [17']    
 J.Žibūdienė, J.Puchova      
 2  Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
  ->    A.Brikaitė, T.Rakauskaitė   3-a vieta
      [49] 12:45    A.Brikaitė, T.Rakauskaitė
       R.Ulozaitė, R.Gečaitė   20:22  21:19  21:16 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė    
    [34] 11:45    J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė  
     R.Bubulienė, V.Bubulytė   21:14  21:15 [20']   5-a vieta
      [50] 12:45    E.Ramanauskaitė, V.Giedra
     E.Ramanauskaitė, V.Giedra     21:19  21:16 [23']
    [35] 11:45    E.Ramanauskaitė, V.Giedra  
     K.Janutaitė, M.Janutaitė   21:18  21:16 [17']  
         
         
       R.Bubulienė, V.Bubulytė   7-a vieta
      [51] 12:45    R.Bubulienė, V.Bubulytė
       K.Janutaitė, M.Janutaitė   21:10  21:11 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė    
   K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė   ->    
     K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [36] 11:45    K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė
        17:21  21:13  21:13 [26']
   K.Merkevičiūtė, D.Sitavičiūtė    
   K.Merkevičiūtė, D.Sitavičiūtė   ->    
    [21] 10:45    K.Merkevičiūtė, D.Sitavičiūtė  
   A.Montvydaitė, E.Markelytė     11:21  21:13  21:16 [25']  
   A.Montvydaitė, E.Markelytė    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Montvydaitė, E.Markelytė
       A.Montvydaitė, E.Markelytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 14:00
Kauno MEGA, Kaunas
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Latvia vs Lithuania (TBC)
2021-09-22 10:00 2021-09-22 20:00
Nenustatyta,
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
Žurnalistų badmintono turnyras
2021-09-18 13:00 2021-09-18 18:00
SEB arena, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.