Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (8 etapas), Data: 2019-06-01, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1   Živilė Nečejauskaitė ,   Gintarė Gumbytė   Dėl 1-4 vietų    
 Ž.Nečejauskaitė, G.Gumbytė    
 8       ->    
  [26] 11:15    J.Ivanauskaitė, V.Zonytė  
 5   Indrė Gudelytė ,   Asta Mastavičiūtė      21:12  11:21  21:10 [24']  
[10] 10:20    J.Ivanauskaitė, V.Zonytė    
 4   Jurgita Ivanauskaitė ,   Viktorija Zonytė    21:15  21:19 [20']    1-a vieta
    [41] 12:15    J.Ivanauskaitė, V.Zonytė
 3   Jolanta Molienė ,   Giedrė Ūsienė        21:12  21:19 [18']
[11] 10:20    L.Venckutė, R.Paurytė    
 6   Lina Venckutė ,   Rasa Paurytė    21:12  21:18 [19']    
  [27] 11:15    L.Venckutė, R.Paurytė  
 7         21:14  21:17 [18']  
 I.Jakutienė, A.Michaliova    
 2   Inga Jakutienė ,   Alina Michaliova    ->    
     
     Ž.Nečejauskaitė, G.Gumbytė  3-a vieta
  [42] 12:15    Ž.Nečejauskaitė, G.Gumbytė
   I.Jakutienė, A.Michaliova   19:21  21:16  21:12 [28']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   I.Gudelytė, A.Mastavičiūtė  
   I.Gudelytė, A.Mastavičiūtė   ->  5-a vieta
    [43] 12:15    I.Gudelytė, A.Mastavičiūtė
   J.Molienė, G.Ūsienė     21:11  21:19 [18']
   J.Molienė, G.Ūsienė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.