Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (8 etapas), Data: 2019-06-01, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1   Canh Nguyen 
 Monika Janutaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 C.Nguyen, M.Janutaitė      
 16       ->      
  [73] 14:10    C.Nguyen, M.Janutaitė    
 9   Darius Likas 
 Viktorija Zonytė 
    21:15  21:16 [15']    
[59] 13:10    A.Andreliūnas, I.Gudelytė      
 8   Aurelijus Andreliūnas 
 Indrė Gudelytė 
  21:17  21:10 [15']      
    [87] 15:10    C.Nguyen, M.Janutaitė  
 5   Augustas Pečiboršč 
 Kotryna Janutaitė 
      21:8  16:21  21:19 [29']  
[60] 13:40    A.Pečiboršč, K.Janutaitė      
 12   Rokas Kubilius 
 Inga Jakutienė 
  25:23  7:21  21:13 [26']      
  [74] 14:10    A.Pečiboršč, K.Janutaitė    
 13   Justinas Jarulaitis 
 Sandra Goroškaitė 
    21:7  21:17 [14']    
[61] 13:40    K.Koira, N.Lipa      
 4   Kęstutis Koira 
 Nadežda Lipa 
  21:15  21:19 [18']       1-a vieta
      [101] 16:10    C.Nguyen, M.Janutaitė
 3   Vaidas Razbadauskas 
 Gintarė Gumbytė 
        21:14  21:12 [17']
[62] 13:40    D.Mazėtis, J.Ivanauskaitė      
 14   Dainius Mazėtis 
 Jurgita Ivanauskaitė 
  21:17  21:16 [18']      
  [75] 14:10    D.Martinaitis, L.Venckutė    
 11   Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
    21:14  21:14 [17']    
[63] 13:40    D.Martinaitis, L.Venckutė      
 6   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
  21:17  21:14 [18']      
    [88] 15:10    D.Martinaitis, L.Venckutė  
 7   Audrius Butkus 
 Alina Michaliova 
      21:11  21:15 [14']  
[64] 13:40    L.Pakula, V.Giedra      
 10   Luidži Pakula 
 Vida Giedra 
  21:10  21:14 [16']      
  [76] 14:40    L.Pakula, V.Giedra    
 15   Pranas Varaneckas 
 Giedrė Ūsienė 
    21:7  21:18 [14']    
[65] 13:40    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė      
 2   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
  22:20  21:17 [17']    A.Pečiboršč, K.Janutaitė   3-a vieta
      [102] 16:10    A.Pečiboršč, K.Janutaitė
       L.Pakula, V.Giedra   21:12  22:24  21:18 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Andreliūnas, I.Gudelytė    
    [89] 15:10    A.Andreliūnas, I.Gudelytė  
     K.Koira, N.Lipa   21:8  23:21 [15']   5-a vieta
      [103] 16:10    A.Andreliūnas, I.Gudelytė
     D.Mazėtis, J.Ivanauskaitė     15:21  21:16  21:18 [25']
    [90] 15:10    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė  
     M.Puchovičius, S.Macijauskaitė   7:21  21:13  21:13 [23']  
         
         
       K.Koira, N.Lipa   7-a vieta
      [104] 16:10    D.Mazėtis, J.Ivanauskaitė
       D.Mazėtis, J.Ivanauskaitė   21:10  21:13 [14']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Likas, V.Zonytė    
   D.Likas, V.Zonytė   ->    
    [91] 15:10    R.Kubilius, I.Jakutienė  
   R.Kubilius, I.Jakutienė     22:20  21:10 [17']  
  [77] 14:40    R.Kubilius, I.Jakutienė    
   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė   21:7  21:8 [12']     9-a vieta
      [105] 16:10    V.Razbadauskas, G.Gumbytė
   V.Razbadauskas, G.Gumbytė       21:17  22:20 [20']
  [78] 14:40    V.Razbadauskas, G.Gumbytė    
   R.Pratusevičius, R.Paurytė   21:17  21:16 [19']    
    [92] 15:40    V.Razbadauskas, G.Gumbytė  
   A.Butkus, A.Michaliova     21:13  21:14 [17']  
  [79] 14:40    A.Butkus, A.Michaliova    
   P.Varaneckas, G.Ūsienė   21:15  23:21 [17']    
         
       D.Likas, V.Zonytė   11-a vieta
      [106] 16:10    A.Butkus, A.Michaliova
       A.Butkus, A.Michaliova   21:19  21:14 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Jarulaitis, S.Goroškaitė  
     J.Jarulaitis, S.Goroškaitė   ->   13-a vieta
      [107] 16:10    R.Pratusevičius, R.Paurytė
     R.Pratusevičius, R.Paurytė     ->
    [93] 15:40    R.Pratusevičius, R.Paurytė  
     P.Varaneckas, G.Ūsienė   21:18  20:22  21:13 [29']  
         
         
        15-a vieta
       P.Varaneckas, G.Ūsienė
       P.Varaneckas, G.Ūsienė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV  
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.