Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (7 etapas), Data: 2019-05-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 10           4.8 
   8           4.8 
 12           8 
 Suaug C 
 16           0.9 
   8           0.7 
 14           1.2 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   04 d.  10:00  Suaug C   MX    P.Rudokas  G.Ramanauskaitė   14:21  9:21    D.Likas  V.Zonytė   15  
 2   04 d.  10:00  Suaug C   MX    A.Andreliūnas  I.Gudelytė   21:11  21:9    K.Koira  J.Molienė   14  
 3   04 d.  10:00  Suaug C   MX    R.Kim  K.Merkevičiūtė   18:21  18:21    A.Pečiboršč  K.Janutaitė   16  
 4   04 d.  10:00  Suaug C   MX    V.Razbadauskas  G.Gumbytė   21:12  21:12    A.Zakarauskas  J.Ivanauskaitė   15  
 5   04 d.  10:00  Suaug C   MX    A.Butkus  A.Michaliova   11:21  17:21    R.Ražanauskas  D.Lubė   15  
 6   04 d.  10:00  Suaug C   MX    D.Martinaitis  L.Venckutė   21:15  21:11    N.Molis  G.Ūsienė   14  
 7   04 d.  10:00  Suaug B   VD    K.Ashurkevich  A.Olšauskas   21:16  14:21  21:14    A.Karpovich  G.Siva   28  
 8   04 d.  10:00  Suaug B   VD    V.Jonikas  K.Poškus   17:21  21:17  21:17    V.Golubevas  G.Celencevičius   37  
 9   04 d.  10:30  Suaug B   MD    J.Kažanauskaitė  T.Urbonienė   21:10  21:12    Ž.Nečejauskaitė  D.Nikitina   15  
 10   04 d.  10:30  Suaug B   MD    E.Bajorinaitė  A.Pakšytė   21:15  21:16    N.Beketova  U.Padaigaitė   18  
 11   04 d.  10:30  Suaug B   MD    R.Ulozaitė  R.Gečaitė   20:22  19:21    G.Plečkaitytė  D.Zhong   20  
 12   04 d.  10:30  Suaug B   MD    K.Janutaitė  M.Janutaitė   15:21  19:21    J.Puchova  J.Žibūdienė   19  
 13   04 d.  10:30  Suaug B   VD    K.Šemeta  T.Lukoševičius   21:15  21:14    K.Ashurkevich  A.Olšauskas   17  
 14   04 d.  10:30  Suaug B   VD    S.Novikas  S.Kanapeckas   19:21  21:8  19:21    M.Petkevičius  V.Venckus   34  
 15   04 d.  10:30  Suaug B   VD    J.Pauliukas  P.Gečas   15:21  12:21    J.Gudonis  A.Mackevič   17  
 16   04 d.  10:30  Suaug B   VD    V.Jonikas  K.Poškus   18:21  18:21    R.Kavaliauskas  D.Čeplinskas   21  
 17   04 d.  11:00  Suaug B   VD    A.Karpovich  G.Siva   15:21  21:13  12:21    V.Golubevas  G.Celencevičius   27  
 18   04 d.  11:00  Suaug C   MX    M.Puchovičius  S.Macijauskaitė   18:21  21:11  21:17    D.Likas  V.Zonytė   25  
 19   04 d.  11:00  Suaug C   MX    A.Andreliūnas  I.Gudelytė   21:18  13:21  18:21    A.Pečiboršč  K.Janutaitė   25  
 20   04 d.  11:00  Suaug C   MX    V.Razbadauskas  G.Gumbytė   21:18  21:10    R.Ražanauskas  D.Lubė   15  
 21   04 d.  11:00  Suaug C   MX    D.Martinaitis  L.Venckutė   21:18  20:22  21:18    G.Buitvydas  A.Kazlienė    32  
 22   04 d.  11:00  Suaug C   MX    K.Koira  J.Molienė   11:21  21:16  8:21    R.Kim  K.Merkevičiūtė   22  
 23   04 d.  11:00  Suaug C   MX    A.Zakarauskas  J.Ivanauskaitė   13:21  21:15  14:21    A.Butkus  A.Michaliova   26  
 24   04 d.  11:00  Suaug B   MD    J.Kažanauskaitė  T.Urbonienė   11:21  18:21    E.Bajorinaitė  A.Pakšytė   17  
 25   04 d.  11:30  Suaug B   MD    G.Plečkaitytė  D.Zhong   21:18  13:21  21:18    J.Puchova  J.Žibūdienė   35  
 26   04 d.  11:30  Suaug B   MD    Ž.Nečejauskaitė  D.Nikitina   11:21  14:21    N.Beketova  U.Padaigaitė   16  
 27   04 d.  11:30  Suaug B   MD    R.Ulozaitė  R.Gečaitė   21:13  21:9    K.Janutaitė  M.Janutaitė   14  
 28   04 d.  11:30  Suaug B   VD    K.Šemeta  T.Lukoševičius   21:19  21:14    M.Petkevičius  V.Venckus   18  
 29   04 d.  11:30  Suaug B   VD    J.Gudonis  A.Mackevič   21:12  18:21  14:21    R.Kavaliauskas  D.Čeplinskas   30  
 30   04 d.  11:30  Suaug B   VD    K.Ashurkevich  A.Olšauskas   21:14  21:19    S.Novikas  S.Kanapeckas   21  
 31   04 d.  11:30  Suaug B   VD    J.Pauliukas  P.Gečas   21:19  21:14    V.Jonikas  K.Poškus   19  
 32   04 d.  11:30  Suaug C   MX    M.Puchovičius  S.Macijauskaitė   12:21  19:21    A.Pečiboršč  K.Janutaitė   14  
 33   04 d.  12:00  Suaug C   MX    V.Razbadauskas  G.Gumbytė   21:17  9:21  19:21    D.Martinaitis  L.Venckutė   29  
 34   04 d.  12:00  Suaug C   MX    D.Likas  V.Zonytė   21:16  21:10    A.Andreliūnas  I.Gudelytė   16  
 35   04 d.  12:00  Suaug C   MX    R.Ražanauskas  D.Lubė   21:11  19:21  16:21    G.Buitvydas  A.Kazlienė    25  
 36   04 d.  12:00  Suaug C   MX    P.Rudokas  G.Ramanauskaitė   21:13  15:21  21:18    R.Kim  K.Merkevičiūtė   27  
 37   04 d.  12:00  Suaug C   MX    A.Butkus  A.Michaliova   21:19  21:14    N.Molis  G.Ūsienė   17  
 38   04 d.  12:00  Suaug B   MD    E.Bajorinaitė  A.Pakšytė   21:9  21:15    G.Plečkaitytė  D.Zhong   19  
 39   04 d.  12:00  Suaug B   MD    J.Kažanauskaitė  T.Urbonienė   21:14  21:17    J.Puchova  J.Žibūdienė   19  
 40   04 d.  12:00  Suaug B   MD    N.Beketova  U.Padaigaitė   19:21  18:21    R.Ulozaitė  R.Gečaitė   19  
 41   04 d.  12:30  Suaug B   MD    Ž.Nečejauskaitė  D.Nikitina   17:21  22:20  12:21    K.Janutaitė  M.Janutaitė   25  
 42   04 d.  12:30  Suaug B   VD    K.Šemeta  T.Lukoševičius   14:21  14:21    R.Kavaliauskas  D.Čeplinskas   20  
 43   04 d.  12:30  Suaug B   VD    M.Petkevičius  V.Venckus   13:21  14:21    J.Gudonis  A.Mackevič   20  
 44   04 d.  12:30  Suaug B   VD    K.Ashurkevich  A.Olšauskas   22:20  21:11    J.Pauliukas  P.Gečas   16  
 45   04 d.  12:30  Suaug B   VD    S.Novikas  S.Kanapeckas   19:21  21:14  21:18    V.Jonikas  K.Poškus   36  
 46   04 d.  12:30  Suaug C   MX    A.Pečiboršč  K.Janutaitė   21:9  19:21  18:21    D.Martinaitis  L.Venckutė   28  
 47   04 d.  12:30  Suaug C   MX    M.Puchovičius  S.Macijauskaitė   17:21  11:21    V.Razbadauskas  G.Gumbytė   16  
 48   04 d.  12:30  Suaug C   MX    D.Likas  V.Zonytė   19:21  15:21    G.Buitvydas  A.Kazlienė    18  
 49   04 d.  13:00  Suaug C   MX    A.Andreliūnas  I.Gudelytė   17:21  21:16  14:21    R.Ražanauskas  D.Lubė   24  
 50   04 d.  13:00  Suaug C   MX    P.Rudokas  G.Ramanauskaitė   17:21  9:21    A.Butkus  A.Michaliova   14  
 51   04 d.  13:00  Suaug C   MX    R.Kim  K.Merkevičiūtė   1:21    N.Molis  G.Ūsienė    
 52   04 d.  13:00  Suaug C   MX    K.Koira  J.Molienė   13:21  10:21    A.Zakarauskas  J.Ivanauskaitė   15  
 53   04 d.  13:00  Suaug B   MX    A.Olšauskas  D.Zhong   24:26  21:19  21:14    A.Karpovich  R.Gečaitė   32  
 54   04 d.  13:00  Suaug B   MX    G.Siva  A.Pakšytė   18:21  21:8  21:10    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   24  
 55   04 d.  13:00  Suaug B   MX    K.Poškus  S.Andriūnaitė   8:21  17:21    D.Čeplinskas  R.Ulozaitė   14  
 56   04 d.  13:00  Suaug B   MX    P.Gečas  G.Plečkaitytė   21:15  21:15    K.Ashurkevich  M.Janutaitė   17  
 57   04 d.  13:30  Suaug C   VD    M.Puchovičius  D.Mazėtis   21:9  21:7    D.Petkevičius  A.Šliavas   13  
 58   04 d.  13:30  Suaug C   VD    D.Martinaitis  A.Pečiboršč   21:13  21:10    A.Stalmokas  A.Surgutanovas   15  
 59   04 d.  13:30  Suaug C   VD    N.Molis  P.Varaneckas   22:24  14:21    P.Rudokas  M.Puškorius   19  
 60   04 d.  13:30  Suaug C   VD    D.Sirvydis  A.Andreliūnas   21:17  16:21  22:20    I.Liukevičius  R.Ražanauskas   29  
 61   04 d.  13:30  Suaug C   VD    R.Budrikas  A.Zakarauskas   13:21  21:4  21:13    L.Liepa  A.Stankevičius   22  
 62   04 d.  13:30  Suaug C   VD    A.Viruišis  V.Jankauskas   15:21  21:11  21:19    A.Butkus  D.Likas   29  
 63   04 d.  13:30  Suaug C   VD    G.Buitvydas  V.Česonis   21:15  21:19    K.Koira  S.Vindašius   19  
 64   04 d.  13:30  Suaug C   VD    Š.Andriulionis  V.Vasilčenko   8:21  10:21    R.Sinius  V.Razbadauskas   15  
 65   04 d.  14:00  Suaug C   MD    S.Andriūnaitė  Ž.Simonaitytė   21:10  21:17    D.Lubė  G.Ramanauskaitė   17  
 66   04 d.  14:00  Suaug C   MD    J.Kairienė  A.Lingytė   18:21  15:21    A.Michaliova  L.Venckutė   18  
 67   04 d.  14:00  Suaug C   MD    J.Molienė  G.Ūsienė   19:21  25:23  21:23    S.Macijauskaitė  J.Ivanauskaitė   37  
 68   04 d.  14:00  Suaug C   MD    I.Gudelytė  A.Mastavičiūtė   21:10  22:20    A.Kazlienė   G.Gumbytė   20  
 69   04 d.  14:00  Suaug B   MX    K.Šemeta  J.Kažanauskaitė   21:18  21:10    A.Olšauskas  D.Zhong   18  
 70   04 d.  14:00  Suaug B   MX    G.Siva  A.Pakšytė   21:18  14:21  26:28    R.Kavaliauskas  E.Bajorinaitė   35  
 71   04 d.  14:00  Suaug B   MX    A.Tamošaitis  T.Urbonienė   21:19  21:18    D.Čeplinskas  R.Ulozaitė   18  
 72   04 d.  14:00  Suaug B   MX    P.Gečas  G.Plečkaitytė   17:21  18:21    T.Lukoševičius  J.Žibūdienė   17  
 73   04 d.  14:30  Suaug C   VD    M.Puchovičius  D.Mazėtis   15:21  21:19  16:21    D.Martinaitis  A.Pečiboršč   28  
 74   04 d.  14:30  Suaug C   VD    P.Rudokas  M.Puškorius   11:21  15:21    D.Sirvydis  A.Andreliūnas   17  
 75   04 d.  14:30  Suaug C   VD    R.Budrikas  A.Zakarauskas   15:21  17:21    A.Viruišis  V.Jankauskas   20  
 76   04 d.  14:30  Suaug C   VD    G.Buitvydas  V.Česonis   18:21  21:16  21:12    R.Sinius  V.Razbadauskas   30  
 77   04 d.  14:30  Suaug C   VD    D.Petkevičius  A.Šliavas   10:21  14:21    A.Stalmokas  A.Surgutanovas   14  
 78   04 d.  14:30  Suaug C   VD    N.Molis  P.Varaneckas   13:21  12:21    I.Liukevičius  R.Ražanauskas   16  
 79   04 d.  14:30  Suaug C   VD    L.Liepa  A.Stankevičius   12:21  7:21    A.Butkus  D.Likas   13  
 80   04 d.  14:30  Suaug C   VD    K.Koira  S.Vindašius   21:7  21:8    Š.Andriulionis  V.Vasilčenko   14  
 81   04 d.  15:00  Suaug C   MD    S.Andriūnaitė  Ž.Simonaitytė   21:17  21:18    A.Michaliova  L.Venckutė   21  
 82   04 d.  15:00  Suaug C   MD    S.Macijauskaitė  J.Ivanauskaitė   14:21  16:21    I.Gudelytė  A.Mastavičiūtė   18  
 83   04 d.  15:00  Suaug C   MD    D.Lubė  G.Ramanauskaitė   21:15  21:10    J.Kairienė  A.Lingytė   15  
 84   04 d.  15:00  Suaug C   MD    J.Molienė  G.Ūsienė   15:21  11:21    A.Kazlienė   G.Gumbytė   18  
 85   04 d.  15:00  Suaug B   MX    K.Šemeta  J.Kažanauskaitė   16:21  21:14  19:21    R.Kavaliauskas  E.Bajorinaitė   35  
 86   04 d.  15:00  Suaug B   MX    A.Tamošaitis  T.Urbonienė   19:21  21:12  21:19    T.Lukoševičius  J.Žibūdienė   31  
 87   04 d.  15:00  Suaug B   MX    A.Olšauskas  D.Zhong   21:16  17:21  18:21    G.Siva  A.Pakšytė   31  
 88   04 d.  15:00  Suaug B   MX    D.Čeplinskas  R.Ulozaitė   21:16  13:21  21:16    P.Gečas  G.Plečkaitytė   24  
 89   04 d.  15:30  Suaug B   MX    A.Karpovich  R.Gečaitė   21:18  21:9    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   17  
 90   04 d.  15:30  Suaug B   MX    K.Poškus  S.Andriūnaitė   21:18  10:21  13:21    K.Ashurkevich  M.Janutaitė   25  
 91   04 d.  15:30  Suaug C   VD    D.Martinaitis  A.Pečiboršč   21:19  21:13    D.Sirvydis  A.Andreliūnas   16  
 92   04 d.  15:30  Suaug C   VD    A.Viruišis  V.Jankauskas   11:21  21:13  12:21    G.Buitvydas  V.Česonis   28  
 93   04 d.  15:30  Suaug C   VD    M.Puchovičius  D.Mazėtis   17:21  21:14  21:14    P.Rudokas  M.Puškorius   26  
 94   04 d.  15:30  Suaug C   VD    R.Budrikas  A.Zakarauskas   8:21  12:21    R.Sinius  V.Razbadauskas   16  
 95   04 d.  15:30  Suaug C   VD    A.Stalmokas  A.Surgutanovas   19:21  13:21    I.Liukevičius  R.Ražanauskas   17  
 96   04 d.  15:30  Suaug C   VD    A.Butkus  D.Likas   21:13  15:21  21:16    K.Koira  S.Vindašius   28  
 97   04 d.  16:00  Suaug C   VD    D.Petkevičius  A.Šliavas   9:21  14:21    N.Molis  P.Varaneckas   14  
 98   04 d.  16:00  Suaug C   VD    L.Liepa  A.Stankevičius   21:11  15:21  21:16    Š.Andriulionis  V.Vasilčenko   26  
 99   04 d.  16:00  Suaug C   MD    S.Andriūnaitė  Ž.Simonaitytė   17:21  18:21    I.Gudelytė  A.Mastavičiūtė   22  
 100   04 d.  16:00  Suaug C   MD    A.Michaliova  L.Venckutė   18:21  21:23    S.Macijauskaitė  J.Ivanauskaitė   23  
 101   04 d.  16:00  Suaug C   MD    D.Lubė  G.Ramanauskaitė   15:21  17:21    A.Kazlienė   G.Gumbytė   16  
 102   04 d.  16:00  Suaug C   MD    J.Kairienė  A.Lingytė   15:21  12:21    J.Molienė  G.Ūsienė   18  
 103   04 d.  16:00  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  E.Bajorinaitė   17:21  21:15  21:10    A.Tamošaitis  T.Urbonienė   31  
 104   04 d.  16:00  Suaug B   MX    K.Šemeta  J.Kažanauskaitė   21:16  21:13    T.Lukoševičius  J.Žibūdienė   16  
 105   04 d.  16:30  Suaug B   MX    G.Siva  A.Pakšytė   27:25  21:15    D.Čeplinskas  R.Ulozaitė   20  
 106   04 d.  16:30  Suaug B   MX    A.Olšauskas  D.Zhong   21:13  18:21  14:21    P.Gečas  G.Plečkaitytė   27  
 107   04 d.  16:30  Suaug B   MX    A.Karpovich  R.Gečaitė   12:21  21:16  21:17    K.Ashurkevich  M.Janutaitė   25  
 108   04 d.  16:30  Suaug B   MX    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   17:21  21:11  21:14    K.Poškus  S.Andriūnaitė   26  
 109   04 d.  16:30  Suaug C   VD    D.Martinaitis  A.Pečiboršč   21:10  22:20    G.Buitvydas  V.Česonis   19  
 110   04 d.  16:30  Suaug C   VD    D.Sirvydis  A.Andreliūnas   18:21  12:21    A.Viruišis  V.Jankauskas   18  
 111   04 d.  16:30  Suaug C   VD    M.Puchovičius  D.Mazėtis   22:20  21:15    R.Sinius  V.Razbadauskas   20  
 112   04 d.  16:30  Suaug C   VD    P.Rudokas  M.Puškorius   21:18  22:20    R.Budrikas  A.Zakarauskas   20  
 113   04 d.  17:00  Suaug C   VD    I.Liukevičius  R.Ražanauskas   17:21  21:18  18:21    A.Butkus  D.Likas   25  
 114   04 d.  17:00  Suaug C   VD    A.Stalmokas  A.Surgutanovas   21:14  21:17    K.Koira  S.Vindašius   18  
 115   04 d.  17:00  Suaug C   VD    N.Molis  P.Varaneckas   16:21  21:12  21:15    L.Liepa  A.Stankevičius   24  
 116   04 d.  17:00  Suaug C   VD    D.Petkevičius  A.Šliavas   18:21  21:15  21:18    Š.Andriulionis  V.Vasilčenko   32  
116 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug C 
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.