Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (7 etapas), Data: 2019-05-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Karolis Šemeta 
 Tomas Lukoševičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, T.Lukoševičius      
 16       ->      
  [13] 10:30    K.Šemeta, T.Lukoševičius    
 9   Kiryl Ashurkevich 
 Artūras Olšauskas 
    21:15  21:14 [17']    
[7] 10:00    K.Ashurkevich, A.Olšauskas      
 8   Aliaksandr Karpovich 
 Gobinath Siva 
  21:16  14:21  21:14 [28']      
    [28] 11:30    K.Šemeta, T.Lukoševičius  
 5   Simas Novikas 
 Simas Kanapeckas 
      21:19  21:14 [18']  
 S.Novikas, S.Kanapeckas      
 12       ->      
  [14] 10:30    M.Petkevičius, V.Venckus    
 13         21:19  8:21  21:19 [34']    
 M.Petkevičius, V.Venckus      
 4   Mantas Petkevičius 
 Vidas Venckus 
  ->       1-a vieta
      [42] 12:30    R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas
 3   Jurgis Pauliukas 
 Pranciškus Gečas 
        21:14  21:14 [20']
 J.Pauliukas, P.Gečas      
 14       ->      
  [15] 10:30    J.Gudonis, A.Mackevič    
 11         21:15  21:12 [17']    
 J.Gudonis, A.Mackevič      
 6   Justas Gudonis 
 Andžej Mackevič 
  ->      
    [29] 11:30    R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas  
 7   Vidmantas Jonikas 
 Karolis Poškus 
      12:21  21:18  21:14 [30']  
[8] 10:00    V.Jonikas, K.Poškus      
 10   Valentinas Golubevas 
 Gytis Celencevičius 
  17:21  21:17  21:17 [37']      
  [16] 10:30    R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas    
 15         21:18  21:18 [21']    
 R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas      
 2   Ramūnas Kavaliauskas 
 Dainius Čeplinskas 
  ->    M.Petkevičius, V.Venckus   3-a vieta
      [43] 12:30    J.Gudonis, A.Mackevič
       J.Gudonis, A.Mackevič   21:13  21:14 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Ashurkevich, A.Olšauskas    
    [30] 11:30    K.Ashurkevich, A.Olšauskas  
     S.Novikas, S.Kanapeckas   21:14  21:19 [21']   5-a vieta
      [44] 12:30    K.Ashurkevich, A.Olšauskas
     J.Pauliukas, P.Gečas     22:20  21:11 [16']
    [31] 11:30    J.Pauliukas, P.Gečas  
     V.Jonikas, K.Poškus   21:19  21:14 [19']  
         
         
       S.Novikas, S.Kanapeckas   7-a vieta
      [45] 12:30    S.Novikas, S.Kanapeckas
       V.Jonikas, K.Poškus   19:21  21:14  21:18 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Karpovich, G.Siva    
   A.Karpovich, G.Siva   ->    
     A.Karpovich, G.Siva  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [17] 11:00    V.Golubevas, G.Celencevičius
        21:15  13:21  21:12 [27']
   .    
    ->    
     V.Golubevas, G.Celencevičius  
   V.Golubevas, G.Celencevičius     ->  
   V.Golubevas, G.Celencevičius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.