Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (7 etapas), Data: 2019-05-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Karolis Šemeta 
 Tomas Lukoševičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, T.Lukoševičius      
 16       ->      
  [13] 10:30    K.Šemeta, T.Lukoševičius    
 9   Kiryl Ashurkevich 
 Artūras Olšauskas 
    21:15  21:14 [17']    
[7] 10:00    K.Ashurkevich, A.Olšauskas      
 8   Aliaksandr Karpovich 
 Gobinath Siva 
  21:16  14:21  21:14 [28']      
    [28] 11:30    K.Šemeta, T.Lukoševičius  
 5   Simas Novikas 
 Simas Kanapeckas 
      21:19  21:14 [18']  
 S.Novikas, S.Kanapeckas      
 12       ->      
  [14] 10:30    M.Petkevičius, V.Venckus    
 13         21:19  8:21  21:19 [34']    
 M.Petkevičius, V.Venckus      
 4   Mantas Petkevičius 
 Vidas Venckus 
  ->       1-a vieta
      [42] 12:30    R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas
 3   Jurgis Pauliukas 
 Pranciškus Gečas 
        21:14  21:14 [20']
 J.Pauliukas, P.Gečas      
 14       ->      
  [15] 10:30    J.Gudonis, A.Mackevič    
 11         21:15  21:12 [17']    
 J.Gudonis, A.Mackevič      
 6   Justas Gudonis 
 Andžej Mackevič 
  ->      
    [29] 11:30    R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas  
 7   Vidmantas Jonikas 
 Karolis Poškus 
      12:21  21:18  21:14 [30']  
[8] 10:00    V.Jonikas, K.Poškus      
 10   Valentinas Golubevas 
 Gytis Celencevičius 
  17:21  21:17  21:17 [37']      
  [16] 10:30    R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas    
 15         21:18  21:18 [21']    
 R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas      
 2   Ramūnas Kavaliauskas 
 Dainius Čeplinskas 
  ->    M.Petkevičius, V.Venckus   3-a vieta
      [43] 12:30    J.Gudonis, A.Mackevič
       J.Gudonis, A.Mackevič   21:13  21:14 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Ashurkevich, A.Olšauskas    
    [30] 11:30    K.Ashurkevich, A.Olšauskas  
     S.Novikas, S.Kanapeckas   21:14  21:19 [21']   5-a vieta
      [44] 12:30    K.Ashurkevich, A.Olšauskas
     J.Pauliukas, P.Gečas     22:20  21:11 [16']
    [31] 11:30    J.Pauliukas, P.Gečas  
     V.Jonikas, K.Poškus   21:19  21:14 [19']  
         
         
       S.Novikas, S.Kanapeckas   7-a vieta
      [45] 12:30    S.Novikas, S.Kanapeckas
       V.Jonikas, K.Poškus   19:21  21:14  21:18 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Karpovich, G.Siva    
   A.Karpovich, G.Siva   ->    
     A.Karpovich, G.Siva  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [17] 11:00    V.Golubevas, G.Celencevičius
        21:15  13:21  21:12 [27']
   .    
    ->    
     V.Golubevas, G.Celencevičius  
   V.Golubevas, G.Celencevičius     ->  
   V.Golubevas, G.Celencevičius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.