Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (7 etapas), Data: 2019-05-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Puchovičius, S.Macijauskaitė      
 16       ->      
  [18] 11:00    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė    
 9   Paulius Rudokas 
 Gintarė Rudokienė 
    18:21  21:11  21:17 [25']    
[1] 10:00    D.Likas, V.Zonytė      
 8   Darius Likas 
 Viktorija Zonytė 
  21:14  21:9 [15']      
    [32] 11:30    A.Pečiboršč, K.Janutaitė  
 5   Aurelijus Andreliūnas 
 Indrė Gudelytė 
      21:12  21:19 [14']  
[2] 10:00    A.Andreliūnas, I.Gudelytė      
 12   Kęstutis Koira 
 Jolanta Molienė 
  21:11  21:9 [14']      
  [19] 11:00    A.Pečiboršč, K.Janutaitė    
 13   Ričard Kim 
 Karolina Merkevičiūtė 
    18:21  21:13  21:18 [25']    
[3] 10:00    A.Pečiboršč, K.Janutaitė      
 4   Augustas Pečiboršč 
 Kotryna Janutaitė 
  21:18  21:18 [16']       1-a vieta
      [46] 12:30    D.Martinaitis, L.Venckutė
 3   Vaidas Razbadauskas 
 Gintarė Gumbytė 
        9:21  21:19  21:18 [28']
[4] 10:00    V.Razbadauskas, G.Gumbytė      
 14   Albinas Zakarauskas 
 Jurgita Ivanauskaitė 
  21:12  21:12 [15']      
  [20] 11:00    V.Razbadauskas, G.Gumbytė    
 11   Audrius Butkus 
 Alina Michaliova 
    21:18  21:10 [15']    
[5] 10:00    R.Ražanauskas, D.Lubė      
 6   Ramūnas Ražanauskas 
 Diana Lubė 
  21:11  21:17 [15']      
    [33] 12:00    D.Martinaitis, L.Venckutė  
 7   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
      17:21  21:9  21:19 [29']  
[6] 10:00    D.Martinaitis, L.Venckutė      
 10   Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
  21:15  21:11 [14']      
  [21] 11:00    D.Martinaitis, L.Venckutė    
 15         21:18  20:22  21:18 [32']    
 G.Buitvydas, A.Kazlienė      
 2   Gediminas Buitvydas 
 Akvilė Kazlienė  
  ->    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė   3-a vieta
      [47] 12:30    V.Razbadauskas, G.Gumbytė
       V.Razbadauskas, G.Gumbytė   21:17  21:11 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Likas, V.Zonytė    
    [34] 12:00    D.Likas, V.Zonytė  
     A.Andreliūnas, I.Gudelytė   21:16  21:10 [16']   5-a vieta
      [48] 12:30    G.Buitvydas, A.Kazlienė
     R.Ražanauskas, D.Lubė     21:19  21:15 [18']
    [35] 12:00    G.Buitvydas, A.Kazlienė  
     G.Buitvydas, A.Kazlienė   11:21  21:19  21:16 [25']  
         
         
       A.Andreliūnas, I.Gudelytė   7-a vieta
      [49] 13:00    R.Ražanauskas, D.Lubė
       R.Ražanauskas, D.Lubė   21:17  16:21  21:14 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Rudokas, G.Rudokienė    
   P.Rudokas, G.Rudokienė   ->    
    [36] 12:00    P.Rudokas, G.Rudokienė  
   K.Koira, J.Molienė     21:13  15:21  21:18 [27']  
  [22] 11:00    R.Kim, K.Merkevičiūtė    
   R.Kim, K.Merkevičiūtė   21:11  16:21  21:8 [22']     9-a vieta
      [50] 13:00    A.Butkus, A.Michaliova
   A.Zakarauskas, J.Ivanauskaitė       21:17  21:9 [14']
  [23] 11:00    A.Butkus, A.Michaliova    
   A.Butkus, A.Michaliova   21:13  15:21  21:14 [26']    
    [37] 12:00    A.Butkus, A.Michaliova  
   N.Molis, G.Ūsienė     21:19  21:14 [17']  
   N.Molis, G.Ūsienė    
    ->    
         
       R.Kim, K.Merkevičiūtė   11-a vieta
      [51] 13:00   N.Molis, G.Ūsienė
       N.Molis, G.Ūsienė   21:1
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Koira, J.Molienė  
     K.Koira, J.Molienė   ->   13-a vieta
      [52] 13:00    A.Zakarauskas, J.Ivanauskaitė
     A.Zakarauskas, J.Ivanauskaitė     21:13  21:10 [15']
     A.Zakarauskas, J.Ivanauskaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai. Atšaukta !!!
2020-04-18 11:00 2020-04-19 19:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-04-18 10:00 2020-04-18 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.