Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (7 etapas), Data: 2019-05-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Justė Kažanauskaitė ,   Tanita Urbonienė   Dėl 1-4 vietų    
[9] 10:30    J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė    
 8   Živilė Nečejauskaitė ,   Diana Nikitina    21:10  21:12 [15']    
  [24] 11:00    E.Bajorinaitė, A.Pakšytė  
 5   Elžbieta Bajorinaitė ,   Aurelija Pakšytė      21:11  21:18 [17']  
[10] 10:30    E.Bajorinaitė, A.Pakšytė    
 4   Natalija Beketova ,   Urtė Padaigaitė    21:15  21:16 [18']    1-a vieta
    [38] 12:00    E.Bajorinaitė, A.Pakšytė
 3   Rūta Ulozaitė ,   Rugilė Gečaitė        21:9  21:15 [19']
[11] 10:30    G.Plečkaitytė, D.Zhong    
 6   Gintarė Plečkaitytė ,   Danyu Zhong    22:20  21:19 [20']    
  [25] 11:30    G.Plečkaitytė, D.Zhong  
 7   Kotryna Janutaitė ,   Monika Janutaitė      21:18  13:21  21:18 [35']  
[12] 10:30    J.Puchova, J.Žibūdienė    
 2   Jelena Puchova ,   Justė Žibūdienė    21:15  21:19 [19']    
     
     J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė  3-a vieta
  [39] 12:00    J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė
   J.Puchova, J.Žibūdienė   21:14  21:17 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   Ž.Nečejauskaitė, D.Nikitina    
  [26] 11:30    N.Beketova, U.Padaigaitė  
   N.Beketova, U.Padaigaitė   21:11  21:14 [16']  5-a vieta
    [40] 12:00    R.Ulozaitė, R.Gečaitė
   R.Ulozaitė, R.Gečaitė     21:19  21:18 [19']
  [27] 11:30    R.Ulozaitė, R.Gečaitė  
   K.Janutaitė, M.Janutaitė   21:13  21:9 [14']  
       
       
     Ž.Nečejauskaitė, D.Nikitina  7-a vieta
    [41] 12:30    K.Janutaitė, M.Janutaitė
     K.Janutaitė, M.Janutaitė   21:17  20:22  21:12 [25']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.