Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (7 etapas), Data: 2019-05-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Justė Kažanauskaitė ,   Tanita Urbonienė   Dėl 1-4 vietų    
[9] 10:30    J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė    
 8   Živilė Nečejauskaitė ,   Diana Nikitina    21:10  21:12 [15']    
  [24] 11:00    E.Bajorinaitė, A.Pakšytė  
 5   Elžbieta Bajorinaitė ,   Aurelija Pakšytė      21:11  21:18 [17']  
[10] 10:30    E.Bajorinaitė, A.Pakšytė    
 4   Natalija Beketova ,   Urtė Padaigaitė    21:15  21:16 [18']    1-a vieta
    [38] 12:00    E.Bajorinaitė, A.Pakšytė
 3   Rūta Ulozaitė ,   Rugilė Gečaitė        21:9  21:15 [19']
[11] 10:30    G.Plečkaitytė, D.Zhong    
 6   Gintarė Plečkaitytė ,   Danyu Zhong    22:20  21:19 [20']    
  [25] 11:30    G.Plečkaitytė, D.Zhong  
 7   Kotryna Janutaitė ,   Monika Janutaitė      21:18  13:21  21:18 [35']  
[12] 10:30    J.Puchova, J.Žibūdienė    
 2   Jelena Puchova ,   Justė Žibūdienė    21:15  21:19 [19']    
     
     J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė  3-a vieta
  [39] 12:00    J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė
   J.Puchova, J.Žibūdienė   21:14  21:17 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   Ž.Nečejauskaitė, D.Nikitina    
  [26] 11:30    N.Beketova, U.Padaigaitė  
   N.Beketova, U.Padaigaitė   21:11  21:14 [16']  5-a vieta
    [40] 12:00    R.Ulozaitė, R.Gečaitė
   R.Ulozaitė, R.Gečaitė     21:19  21:18 [19']
  [27] 11:30    R.Ulozaitė, R.Gečaitė  
   K.Janutaitė, M.Janutaitė   21:13  21:9 [14']  
       
       
     Ž.Nečejauskaitė, D.Nikitina  7-a vieta
    [41] 12:30    K.Janutaitė, M.Janutaitė
     K.Janutaitė, M.Janutaitė   21:17  20:22  21:12 [25']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai. Atšaukta !!!
2020-04-18 11:00 2020-04-19 19:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-04-18 10:00 2020-04-18 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.