Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (7 etapas), Data: 2019-05-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, J.Kažanauskaitė      
 16       ->      
  [69] 14:00    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė    
 9   Artūras Olšauskas 
 Danyu Zhong 
    21:18  21:10 [18']    
[53] 13:00    A.Olšauskas, D.Zhong      
 8   Aliaksandr Karpovich 
 Rugilė Gečaitė 
  24:26  21:19  21:14 [32']      
    [85] 15:00    R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė  
 5   Gobinath Siva 
 Aurelija Pakšytė 
      21:16  14:21  21:19 [35']  
[54] 13:00    G.Siva, A.Pakšytė      
 12   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
  18:21  21:8  21:10 [24']      
  [70] 14:00    R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė    
 13         18:21  21:14  28:26 [35']    
 R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė      
 4   Ramūnas Kavaliauskas 
 Elžbieta Bajorinaitė 
  ->       1-a vieta
      [103] 16:00    R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė
 3   Agnius Tamošaitis 
 Tanita Urbonienė 
        17:21  21:15  21:10 [31']
 A.Tamošaitis, T.Urbonienė      
 14       ->      
  [71] 14:00    A.Tamošaitis, T.Urbonienė    
 11   Karolis Poškus 
 Sandra Andriūnaitė 
    21:19  21:18 [18']    
[55] 13:00    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė      
 6   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  21:8  21:17 [14']      
    [86] 15:00    A.Tamošaitis, T.Urbonienė  
 7   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
      19:21  21:12  21:19 [31']  
[56] 13:00    P.Gečas, G.Plečkaitytė      
 10   Kiryl Ashurkevich 
 Monika Janutaitė 
  21:15  21:15 [17']      
  [72] 14:00    T.Lukoševičius, J.Žibūdienė    
 15         21:17  21:18 [17']    
 T.Lukoševičius, J.Žibūdienė      
 2   Tomas Lukoševičius 
 Justė Žibūdienė 
  ->    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė   3-a vieta
      [104] 16:00    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė
       T.Lukoševičius, J.Žibūdienė   21:16  21:13 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Olšauskas, D.Zhong    
    [87] 15:00    G.Siva, A.Pakšytė  
     G.Siva, A.Pakšytė   16:21  21:17  21:18 [31']   5-a vieta
      [105] 16:30    G.Siva, A.Pakšytė
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė     27:25  21:15 [20']
    [88] 15:00    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
     P.Gečas, G.Plečkaitytė   21:16  13:21  21:16 [24']  
         
         
       A.Olšauskas, D.Zhong   7-a vieta
      [106] 16:30    P.Gečas, G.Plečkaitytė
       P.Gečas, G.Plečkaitytė   13:21  21:18  21:14 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Karpovich, R.Gečaitė    
   A.Karpovich, R.Gečaitė   ->    
    [89] 15:30    A.Karpovich, R.Gečaitė  
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė     21:18  21:9 [17']  
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė    
    ->     9-a vieta
      [107] 16:30    A.Karpovich, R.Gečaitė
        12:21  21:16  21:17 [25']
   K.Poškus, S.Andriūnaitė    
   K.Poškus, S.Andriūnaitė   ->    
    [90] 15:30    K.Ashurkevich, M.Janutaitė  
   K.Ashurkevich, M.Janutaitė     18:21  21:10  21:13 [25']  
   K.Ashurkevich, M.Janutaitė    
    ->    
         
       G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   11-a vieta
      [108] 16:30    G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė
       K.Poškus, S.Andriūnaitė   17:21  21:11  21:14 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.