Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (7 etapas), Data: 2019-05-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Martynas Puchovičius 
 Dainius Mazėtis 
  Dėl 1-8 vietos      
[57] 13:30    M.Puchovičius, D.Mazėtis      
 16   Darius Petkevičius 
 Aušrys Šliavas 
  21:9  21:7 [13']      
  [73] 14:30    D.Martinaitis, A.Pečiboršč    
 9   Dalius Martinaitis 
 Augustas Pečiboršč 
    21:15  19:21  21:16 [28']    
[58] 13:30    D.Martinaitis, A.Pečiboršč      
 8   Aidas Stalmokas 
 Artūras Surgutanovas 
  21:13  21:10 [15']      
    [91] 15:30    D.Martinaitis, A.Pečiboršč  
 5   Nerijus Molis 
 Pranas Varaneckas 
      21:19  21:13 [16']  
[59] 13:30    P.Rudokas, M.Puškorius      
 12   Paulius Rudokas 
 Marius Puškorius 
  24:22  21:14 [19']      
  [74] 14:30    D.Sirvydis, A.Andreliūnas    
 13   Darius Sirvydis 
 Aurelijus Andreliūnas 
    21:11  21:15 [17']    
[60] 13:30    D.Sirvydis, A.Andreliūnas      
 4   Igoris Liukevičius 
 Ramūnas Ražanauskas 
  21:17  16:21  22:20 [29']       1-a vieta
      [109] 16:30    D.Martinaitis, A.Pečiboršč
 3   Rolandas Budrikas 
 Albinas Zakarauskas 
        21:10  22:20 [19']
[61] 13:30    R.Budrikas, A.Zakarauskas      
 14   Liudas Liepa 
 Augustinas Stankevičius 
  13:21  21:4  21:13 [22']      
  [75] 14:30    A.Viruišis, V.Jankauskas    
 11   Almantas Viruišis 
 Valdas Jankauskas 
    21:15  21:17 [20']    
[62] 13:30    A.Viruišis, V.Jankauskas      
 6   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
  15:21  21:11  21:19 [29']      
    [92] 15:30    G.Buitvydas, V.Česonis  
 7   Gediminas Buitvydas 
 Vytautas Česonis 
      21:11  13:21  21:12 [28']  
[63] 13:30    G.Buitvydas, V.Česonis      
 10   Kęstutis Koira 
 Simas Vindašius 
  21:15  21:19 [19']      
  [76] 14:30    G.Buitvydas, V.Česonis    
 15   Šarūnas Andriulionis 
 Valerij Vasilčenko 
    18:21  21:16  21:12 [30']    
[64] 13:30    R.Sinius, V.Razbadauskas      
 2   Rimas Sinius 
 Vaidas Razbadauskas 
  21:8  21:10 [15']    D.Sirvydis, A.Andreliūnas   3-a vieta
      [110] 16:30    A.Viruišis, V.Jankauskas
       A.Viruišis, V.Jankauskas   21:18  21:12 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Puchovičius, D.Mazėtis    
    [93] 15:30    M.Puchovičius, D.Mazėtis  
     P.Rudokas, M.Puškorius   17:21  21:14  21:14 [26']   5-a vieta
      [111] 16:30    M.Puchovičius, D.Mazėtis
     R.Budrikas, A.Zakarauskas     22:20  21:15 [20']
    [94] 15:30    R.Sinius, V.Razbadauskas  
     R.Sinius, V.Razbadauskas   21:8  21:12 [16']  
         
         
       P.Rudokas, M.Puškorius   7-a vieta
      [112] 16:30    P.Rudokas, M.Puškorius
       R.Budrikas, A.Zakarauskas   21:18  22:20 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Petkevičius, A.Šliavas      
  [77] 14:30    A.Stalmokas, A.Surgutanovas    
   A.Stalmokas, A.Surgutanovas   21:10  21:14 [14']    
    [95] 15:30    I.Liukevičius, R.Ražanauskas  
   N.Molis, P.Varaneckas     21:19  21:13 [17']  
  [78] 14:30    I.Liukevičius, R.Ražanauskas    
   I.Liukevičius, R.Ražanauskas   21:13  21:12 [16']     9-a vieta
      [113] 17:00    A.Butkus, D.Likas
   L.Liepa, A.Stankevičius       21:17  18:21  21:18 [25']
  [79] 14:30    A.Butkus, D.Likas    
   A.Butkus, D.Likas   21:12  21:7 [13']    
    [96] 15:30    A.Butkus, D.Likas  
   K.Koira, S.Vindašius     21:13  15:21  21:16 [28']  
  [80] 14:30    K.Koira, S.Vindašius    
   Š.Andriulionis, V.Vasilčenko   21:7  21:8 [14']    
         
       A.Stalmokas, A.Surgutanovas   11-a vieta
      [114] 17:00    A.Stalmokas, A.Surgutanovas
       K.Koira, S.Vindašius   21:14  21:17 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     D.Petkevičius, A.Šliavas    
    [97] 16:00    N.Molis, P.Varaneckas  
     N.Molis, P.Varaneckas   21:9  21:14 [14']   13-a vieta
      [115] 17:00    N.Molis, P.Varaneckas
     L.Liepa, A.Stankevičius     16:21  21:12  21:15 [24']
    [98] 16:00    L.Liepa, A.Stankevičius  
     Š.Andriulionis, V.Vasilčenko   21:11  15:21  21:16 [26']  
         
         
       D.Petkevičius, A.Šliavas   15-a vieta
      [116] 17:00    D.Petkevičius, A.Šliavas
       Š.Andriulionis, V.Vasilčenko   18:21  21:15  21:18 [32']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug C 
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.