Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (7 etapas), Data: 2019-05-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Sandra Andriūnaitė ,   Živilė Simonaitytė   Dėl 1-4 vietų    
[65] 14:00    S.Andriūnaitė, Ž.Simonaitytė    
 8   Diana Lubė ,   Gintarė Rudokienė    21:10  21:17 [17']    
  [81] 15:00    S.Andriūnaitė, Ž.Simonaitytė  
 5   Joana Kairienė ,   Aušra Lingytė      21:17  21:18 [21']  
[66] 14:00    A.Michaliova, L.Venckutė    
 4   Alina Michaliova ,   Lina Venckutė    21:18  21:15 [18']    1-a vieta
    [99] 16:00    I.Gudelytė, A.Mastavičiūtė
 3   Jolanta Molienė ,   Giedrė Ūsienė        21:17  21:18 [22']
[67] 14:00    S.Macijauskaitė, J.Ivanauskaitė    
 6   Sigutė Macijauskaitė ,   Jurgita Ivanauskaitė    21:19  23:25  23:21 [37']    
  [82] 15:00    I.Gudelytė, A.Mastavičiūtė  
 7   Indrė Gudelytė ,   Asta Mastavičiūtė      21:14  21:16 [18']  
[68] 14:00    I.Gudelytė, A.Mastavičiūtė    
 2   Akvilė Kazlienė  ,   Gintarė Gumbytė    21:10  22:20 [20']    
     
     A.Michaliova, L.Venckutė  3-a vieta
  [100] 16:00    S.Macijauskaitė, J.Ivanauskaitė
   S.Macijauskaitė, J.Ivanauskaitė   21:18  23:21 [23']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Lubė, G.Rudokienė    
  [83] 15:00    D.Lubė, G.Rudokienė  
   J.Kairienė, A.Lingytė   21:15  21:10 [15']  5-a vieta
    [101] 16:00    A.Kazlienė , G.Gumbytė
   J.Molienė, G.Ūsienė     21:15  21:17 [16']
  [84] 15:00    A.Kazlienė , G.Gumbytė  
   A.Kazlienė , G.Gumbytė   21:15  21:11 [18']  
       
       
     J.Kairienė, A.Lingytė  7-a vieta
    [102] 16:00    J.Molienė, G.Ūsienė
     J.Molienė, G.Ūsienė   21:15  21:12 [18']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug C 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.