Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2019-01-26, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26  
 1   Vytautas Šukys    Dėl 1-8 vietos      
 V.Šukys      
 16       ->      
  [94] 16:55   V.Šukys    
 9   Nojus Alijauskas      21:2  21:7 [4']    
[81] 15:30   A.Krasauskas      
 8   Arnas Krasauskas    19:21  21:17  21:16 [37']      
    [112] 18:40   V.Šukys  
 5   Kristupas Vingelis        21:7  21:4 [14']  
[82] 15:55   K.Vingelis      
 12   Romanas Sorokinas    21:19  21:11 [18']      
  [95] 17:15   D.Bronka    
 13   Nojus Šiaulys      23:21  25:23 [17']    
[83] 15:55   D.Bronka      
 4   Dinārs Bronka    21:5  21:3 [16']       1-a vieta
      [126] 20:10   V.Šukys
 3   Dainius Krūminas          21:5  21:15 [16']
[84] 15:55   D.Krūminas      
 14   Arnolds Tilla     21:3  21:5 [15']      
  [96] 17:15   M.Kaminskas    
 11   Gabrielius Ostrovskis      21:19  19:21  21:18 [19']    
[85] 15:55   M.Kaminskas      
 6   Martynas Kaminskas    21:15  21:9 [17']      
    [113] 19:00   P.Pocius  
 7   Mikas Macijauskas        21:12  21:15 [19']  
[86] 16:15   M.Macijauskas      
 10   Sandijs Engelis    21:16  21:8 [20']      
  [97] 17:15   P.Pocius    
 15         21:4  21:10 [16']    
 P.Pocius      
 2   Paulius Pocius    ->    D.Bronka   3-a vieta
      [127] 20:10   M.Kaminskas
       M.Kaminskas   21:19  21:7 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Krasauskas    
    [114] 19:00   K.Vingelis  
     K.Vingelis   21:19  21:14 [22']   5-a vieta
     
     D.Krūminas     ->
    [115] 19:00   D.Krūminas  
     M.Macijauskas   21:19  19:21  21:16 [35']  
         
         
       A.Krasauskas   7-a vieta
     
       M.Macijauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Alijauskas    
   N.Alijauskas   ->    
    [116] 19:00   R.Sorokinas  
   R.Sorokinas     21:14  21:10 [21']  
  [98] 17:40   R.Sorokinas    
   N.Šiaulys   21:9  21:8 [13']     9-a vieta
     
   A.Tilla       ->
  [99] 17:40   G.Ostrovskis    
   G.Ostrovskis   21:10  21:12 [17']    
    [117] 19:25   S.Engelis  
   S.Engelis     22:20  21:14 [22']  
   S.Engelis    
    ->    
         
       N.Alijauskas   11-a vieta
     
       G.Ostrovskis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     N.Šiaulys  
     N.Šiaulys   ->   13-a vieta
     
     A.Tilla     ->
     A.Tilla  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.