Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2019-01-26, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26  
 1   Aina Ralytė 
 Vakarė Žilytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Ralytė, V.Žilytė      
 16       ->      
  [46] 12:35   A.Ralytė, V.Žilytė    
 9   Emilija Elzbergaitė 
 Astrėja Nutautaitė 
    21:4  21:5 [15']    
[38] 12:20   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė      
 8   Ugnė Drungilaitė 
 Erika Žiaušytė 
  21:12  22:20 [23']      
    [58] 13:35   A.Stankevičiūtė, D.Lygnugarytė  
 5   Augustė Stankevičiūtė 
 Dangė Lygnugarytė 
      21:15  14:21  21:19 [39']  
[39] 12:20   A.Stankevičiūtė, D.Lygnugarytė      
 12   Roberta Neverauskaitė 
 Marija Zinčenko 
  21:12  21:3 [17']      
  [47] 12:55   A.Stankevičiūtė, D.Lygnugarytė    
 13         21:13  22:20 [29']    
 A.Narvilaitė, L.Aleknavičiūtė      
 4   Agota Narvilaitė 
 Liepa Aleknavičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [66] 14:10   A.Stankevičiūtė, D.Lygnugarytė
 3   Liepa Leonavičiūtė 
 Marija Rimkutė 
        22:20  19:21  21:10 [48']
 L.Leonavičiūtė, M.Rimkutė      
 14       ->      
  [48] 12:55   L.Leonavičiūtė, M.Rimkutė    
 11   Loreta Radavičiūtė 
 Viltė Žakaitytė 
    21:15  21:17 [23']    
[40] 12:20   K.Čyvaitė, A.Pipiraitė      
 6   Kotryna Čyvaitė 
 Austėja Pipiraitė 
  21:3  21:10 [12']      
    [59] 13:55   L.Leonavičiūtė, M.Rimkutė  
 7   Smiltė Mauragytė 
 Milita Zalevskytė 
      21:13  21:9 [20']  
[41] 12:20   S.Mauragytė, M.Zalevskytė      
 10   Žanete Griniece 
 Marta Heize 
  21:7  21:14 [16']      
  [49] 12:55   S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė    
 15         21:16  21:10 [20']    
 S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė      
 2   Saida Micevičiūtė 
 Rusnė Vitkauskaitė 
  ->    A.Ralytė, V.Žilytė   3-a vieta
      [67] 14:30   A.Ralytė, V.Žilytė
       S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė   21:11  21:14 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     U.Drungilaitė, E.Žiaušytė    
    [60] 13:55   A.Narvilaitė, L.Aleknavičiūtė  
     A.Narvilaitė, L.Aleknavičiūtė   21:14  21:10 [24']   5-a vieta
      [68] 14:30   A.Narvilaitė, L.Aleknavičiūtė
     K.Čyvaitė, A.Pipiraitė     22:20  21:10 [19']
    [61] 13:55   K.Čyvaitė, A.Pipiraitė  
     S.Mauragytė, M.Zalevskytė   21:11  21:23  21:18 [32']  
         
         
       U.Drungilaitė, E.Žiaušytė   7-a vieta
     
       S.Mauragytė, M.Zalevskytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė    
   E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė   ->    
     E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė  
   R.Neverauskaitė, M.Zinčenko     21:12  21:2 [18']  
   R.Neverauskaitė, M.Zinčenko    
    ->     9-a vieta
      [62] 13:55   E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė
        21:17  17:21  23:21 [25']
   L.Radavičiūtė, V.Žakaitytė    
   L.Radavičiūtė, V.Žakaitytė   ->    
    [50] 12:55   Ž.Griniece, M.Heize  
   Ž.Griniece, M.Heize     21:9  21:7 [18']  
   Ž.Griniece, M.Heize    
    ->    
         
       R.Neverauskaitė, M.Zinčenko   11-a vieta
     
       L.Radavičiūtė, V.Žakaitytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.