Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas), Data: 2019-01-19, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Lukas Miliauskis    Dėl 1-8 vietos      
[157] 17:40    L.Miliauskis      
 16   Julius Bartušis    11:4  11:0  11:5 [9']      
  [168] 18:20    L.Miliauskis    
 9   Pijus Sutkaitis      11:6  11:9  11:6 [15']    
[158] 17:40    V.Šukys      
 8   Vytautas Šukys    9:11  11:9  11:4  11:5 [21']      
    [179] 19:00    L.Miliauskis  
 5   Deinoras Gudavičius        12:10  11:2  11:7 [16']  
[159] 18:00    D.Gudavičius      
 12   Paulius Pocius    11:2  11:3  11:3 [9']      
  [169] 18:20    M.Gedrimas    
 13   Mikas Macijauskas      11:8  3:11  11:6  11:4 [18']    
[160] 18:00    M.Gedrimas      
 4   Markas Gedrimas    11:2  11:7  11:1 [8']       1-a vieta
      [190] 19:40    D.Genys
 3   Dovas Genys          11:4  11:4  11:9 [15']
[161] 18:00    D.Genys      
 14   Martynas Kaminskas    11:5  11:5  11:4 [10']      
  [170] 18:20    D.Genys    
 11   Dainius Krūminas      11:5  11:6  11:7 [14']    
[162] 18:00    M.Mackevičius      
 6   Matas Mackevičius    11:0  11:2  11:2 [7']      
    [180] 19:00    D.Genys  
 7   Matas Miliauskis        11:3  11:6  11:6 [13']  
[163] 18:00    M.Miliauskis      
 10   Edgaras Cirtautas    11:6  11:7  11:6 [13']      
  [171] 18:40    S.Skurdauskas    
 15   Vilius Jankauskas      11:5  11:4  8:11  11:9 [17']    
[164] 18:00    S.Skurdauskas      
 2   Simas Skurdauskas    11:0  11:5  11:6 [9']    M.Gedrimas   3-a vieta
      [191] 19:40    S.Skurdauskas
       S.Skurdauskas   13:11  7:11  11:7  11:5 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Šukys    
    [181] 19:00    V.Šukys  
     D.Gudavičius   11:6  11:9  11:9 [17']   5-a vieta
     
     M.Mackevičius     ->
    [182] 19:00    M.Miliauskis  
     M.Miliauskis   13:11  11:9  2:11  8:11  13:11 [25']  
         
         
       D.Gudavičius   7-a vieta
     
       M.Mackevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Bartušis      
  [172] 18:40    P.Sutkaitis    
   P.Sutkaitis   11:3  11:8  11:4 [11']    
    [183] 19:20    P.Sutkaitis  
   P.Pocius     11:5  11:6  11:7 [10']  
  [173] 18:40    P.Pocius    
   M.Macijauskas   11:0  11:3  11:4 [9']     9-a vieta
     
   M.Kaminskas       ->
  [174] 18:40    M.Kaminskas    
   D.Krūminas   9:11  11:6  8:11  15:13  12:10 [27']    
    [184] 19:20    E.Cirtautas  
   E.Cirtautas     11:2  11:5  11:3 [10']  
  [175] 18:40    E.Cirtautas    
   V.Jankauskas   11:4  11:8  11:8 [12']    
         
       P.Pocius   11-a vieta
     
       M.Kaminskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Bartušis    
    [185] 19:20    J.Bartušis  
     M.Macijauskas   11:3  11:3  11:4 [9']   13-a vieta
     
     D.Krūminas     ->
    [186] 19:20    V.Jankauskas  
     V.Jankauskas   6:11  11:4  9:11  11:4  11:8 [20']  
         
         
       M.Macijauskas   15-a vieta
     
       D.Krūminas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.