Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas), Data: 2019-01-19, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Monika Sukackaitė    Dėl 1-8 vietos      
 M.Sukackaitė      
 16       ->      
  [130] 16:25    M.Sukackaitė    
 9   Saida Micevičiūtė      11:7  11:6  11:6 [10']    
[120] 15:45    K.Čyvaitė      
 8   Kotryna Čyvaitė    11:7  11:7  11:5 [11']      
    [145] 17:05    M.Sukackaitė  
 5   Liepa Leonavičiūtė        11:8  11:6  11:7 [15']  
[121] 15:45    L.Leonavičiūtė      
 12   Milita Zalevskytė    11:3  11:2  11:1 [10']      
  [131] 16:25    O.Ščerbakova    
 13   Milda Lekšaitė      11:8  6:11  12:10  11:9 [28']    
[122] 15:45    O.Ščerbakova      
 4   Oresta Ščerbakova    13:11  11:6  11:2 [14']       1-a vieta
      [155] 17:40    M.Sukackaitė
 3   Signė Borisenko          11:7  11:5  11:7 [13']
[123] 16:05    S.Borisenko      
 14   Austėja Reifonaitė    11:0  11:1  11:0 [7']      
  [132] 16:25    S.Borisenko    
 11   Aistė Comaitė      11:2  11:4  11:4 [11']    
[124] 16:05    G.Jurkevičiūtė      
 6   Gabija Jurkevičiūtė    14:12  11:8  11:5 [16']      
    [146] 17:05    S.Borisenko  
 7   Rusnė Vitkauskaitė        11:8  4:11  11:8  11:4 [22']  
[104] 14:50    A.Stankevičiūtė      
 10   Augustė Stankevičiūtė    11:7  11:5  11:4 [14']      
  [133] 16:25    K.Anciūtė    
 15   Austėja Pipiraitė      11:3  11:9  11:5 [13']    
[111] 15:10    K.Anciūtė      
 2   Kristė Anciūtė    11:0  11:3  11:1 [8']    O.Ščerbakova   3-a vieta
      [156] 17:40    K.Anciūtė
       K.Anciūtė   11:8  11:9  11:5 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Čyvaitė    
    [147] 17:20    L.Leonavičiūtė  
     L.Leonavičiūtė   11:6  11:6  5:11  11:6 [19']   5-a vieta
     
     G.Jurkevičiūtė     ->
    [148] 17:20    A.Stankevičiūtė  
     A.Stankevičiūtė   11:7  11:6  8:11  11:3 [19']  
         
         
       K.Čyvaitė   7-a vieta
     
       G.Jurkevičiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [134] 16:25   S.Micevičiūtė    
   S.Micevičiūtė   ->    
    [149] 17:20    M.Lekšaitė  
   M.Zalevskytė     11:5  11:8  11:6 [13']  
  [135] 16:45    M.Lekšaitė    
   M.Lekšaitė   11:1  11:3  11:1 [8']     9-a vieta
     
   A.Reifonaitė       ->
  [136] 16:45    A.Comaitė    
   A.Comaitė   11:2  11:3  11:9 [10']    
    [150] 17:20    R.Vitkauskaitė  
   R.Vitkauskaitė     11:4  11:6  11:6 [12']  
  [137] 16:45    R.Vitkauskaitė    
   A.Pipiraitė   11:5  11:4  11:7 [12']    
         
       S.Micevičiūtė   11-a vieta
     
       A.Comaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [151] 17:20   M.Zalevskytė  
     M.Zalevskytė   ->   13-a vieta
     
     A.Reifonaitė     ->
    [152] 17:20    A.Reifonaitė  
     A.Pipiraitė   ->  
         
         
        15-a vieta
       A.Pipiraitė
       A.Pipiraitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.